fbpx

Atsiliepimai

Išbandžiusių Rytų mediciną atsiliepimai ir sėkmės istorijos

 

 

Laurynas, 40 m.

Kreipėsi dėl dešinės veido pusės paralyžiaus bei skausmų dešinės ausies ir smilkinio srityje. Jam buvo įtarta virusinė infekcija, paskirti vaistai bei fizioterapija. Gydėsi 2 savaites, tačiau padėtis negerėjo. Po 3-jų akupunktūros procedūrų dalis veido raumenų funkcijų pradėjo atsistatyti, po 7 procedūrų pacientas visiškai pasveiko.

 

 

Beata, 24 m.

Mergina nuo 16 m. amžiaus kentėjo galvos skausmus. Pastaruosius 2 metus skausmai suintensyvėjo, pablogėjo regėjimas, pradėjo svaigti galva, sutriko miegas. Ji išbandė skirtingus vaistus, tačiau jų veikimas buvo trumpalaikis, o juos vartojant sutriko virškinimas. Jau po 1 akupunktūros procedūros savijauta pagerėjo. Po 5 procedūrų pagerėjo regėjimas, miego kokybė, nustojo svaigti galva. Gydymo akupunktūra laikotarpiu galvos skausmai nebesikartojo.

 

 

Elena, 62 m.

Kreipėsi dėl varginančio ūžesio abiejose ausyse, kuris atsirado po gripo ir jo komplikacijos – sinusito.

Pusę metų gydėsi ir vaistais, ir fizioterapija, tačiau ūžesys nesiliovė. Jau pirmos procedūros metu ūžesys dešinėje ausyje ženkliai susilpnėjo ir po kitos procedūros visai pranyko. Kairėje ausyje ūžesys susilpnėjo iki vos vos girdimo. Po 9 procedūrų jis visai pranyko.

 

 

Violeta, 42 m.

Kreipėsi pagalbos dėl antsvorio. Svoris itin padidėjo po antro gimdymo. 162 cm moteris svėrė 95 kg. Jokių žymesnių sveikatos sutrikimų nebuvo nustatyta. Rekomenduoti mitybos pakeitimai ir fiziniai pratimai. Taikyta akupunktūra. Po 1 procedūros svoris sumažėjo nežymai, tik keliais kilogramais. Tačiau atlikus dar 2 procedūras kelių mėnesių laikotarpiu svoris sumažėjo 15 kg. Moteris pradėjo aktyvesnį gyvenimo būdą, todėl, tikėtina, svoris mažės ir toliau.

 

Steponas, 74 m.

Vyras kreipėsi dėl skausmų kairiame klubo sąnaryje. Skausmai kamavo 2 metus, tačiau paskutinius 3 mėnesius ypač paūmėjo. Gydėsi vaistais ir fizioterapija. Nuo nuskausminamųjų vaistų pradėjo skaudėti kepenų plote, todėl nusprendė gydytis akupunktūra. Pacientui buvo taikyta akupunktūra ir taurių terapija.

Po 1 procedūros 2 dienas klubo neskaudėjo visai, vėliau skausmai sugrįžo. Po 3 procedūrų skausmą jautė tik ilgiau pavaikščiojus, po 7 procedūrų jautėsi gerai ir gydymas buvo nutrauktas.

 

Aurelija, 34 m.

Pacientė kreipėsi dėl panikos priepuolių, kurių metu jautė nerimą, stiprų širdies plakimą ir smaugimo jausmą, trūko oro. Sveikata pašlijo po patirtų stresinių situacijų šeimoje ir darbe. Jau po 1 akupunktūros procedūros jautėsi žymiai geriau. Po 5 procedūrų gydymas buvo nutrauktas, nes moteris jautėsi emociškai ir fiziškai žymiai stipresnė ir sveikesnė.

 

 

Virginija, 50 m.

Skundėsi virškinimo sutrikimais (pūtė pilvą, sunkumas pavalgius, refliuksas) bei dešinės plaštakos tempimu. Buvo įtariamas riešo kanalo sindromas ir siūloma operacija.

Jau po pirmos akupunktūros procedūros plaštakos jautrumas padidėjo ir nebepūtė pilvo. Po 3 procedūrų plaštaka tirpo tik daug dirbant.

Akupunktūra buvo dernama su taurių terapija. Po 5 procedūrųgydymas buvo nutrauktas, kadangi pacientė jautėsi gerai: pagerėjo miego kokybė, susitvarkė virškinimas, nebetirpo dešinė plaštaka.

 

Lina, 34 m.

Kreipėsi norėdama sustiprinti organizmą prieš nevaisingumo gydymą. Skundėsi nuovargiu, migreniniais galvos skausmais, skausmais apatinėje nugaros dalyje.

Gydymosi akupunktūra metu migreniniai skausmai nebepasikartojo. Po 5 procedūrų visiškai baigėsi skausmai apatinėje nugaros dalyje, ji tapo žvalesnė, tvirtesnė emociškai ir fiziškai. Po 9 procedūrų atlikti kraujo tyrimai parodė, kad visi rodikliai, tiek hemoglobino, tiek hormonų balanso, ženkliai pagerėjo.

 

Rasa, 60 m.

Serga reumatiniu artritu. Skundžiasi skausmais kairio kelio sąnaryje. Skausmas paūmėja judant, naktį negali miegoti dėl maudžiančio skausmo sąnaryje. Sąnarys patinęs.

Jau po pirmos procedūros skausmas aprimo, po antros procedūros patinimas ženkliai sumažėjo. Po trečios procedūros jautėsi gerai, praėjo ir skaumas, ir patinimas. Po keturių procedūrų gydymą rekomenduota nutraukti.

 

Onutė, 65 m.

Skundėsi ūžesiu ausyse, galvos svaigimu, skausmais ir nemiga. Problemos prasidėjo po sužeidimo autoįvykio metu. Pusę metų gydėsi, tačiau rezultatas buvo minimalus. Padėtį sunkino kaklo spondiloartrozė ir stuburo osteochondrozė.

Po 2 procedūrų ūžesys ausyse dingo. Galvos skausmai sumažėjo, tačiau jautė spaudimą smilkinių plote. Po 5 procedūrų nusiskundimų sveikata neturėjo. Buvo rekomenduoti nugaros masažai, kvėpavimo pratimai, mankšta, dieta.

 

Renata, 50 m.

„Nutirpusi“ kairės šlaunies vidinė pusė ir 3 kairės kojos pirštai, kankina skausmas kairėje apatinėje pilvo dalyje. Nuo ryto jaučiasi pavargusi, neturi jėgų darbui.

Buvo atlikta akupunktūra ir apatinės nugaros dalies taurių terapija. Jau po pirmos procedūros skausmas sumažėjo ir padidėjo pirštų jautrumas. Po 4 procedūrų praėjo skausmas ir „tirpimas“. Po 5 procedūrų gydymas buvo nutrauktas.

 

Agnė, 45 m.

Skundėsi panikos priepuoliais, kurių metu kankino nerimas, tachikardija ir galvos svaigimas, dusulys, nemiga.

Jau po pirmos akupunktūros procedūros būklė ženkliai pagerėjo. Po trijų procedūrų pagerėjo miego kokybė, panikos priepuoliai praktiškai praėjo. Po 5 procedūrų gydymas buvo nutrauktas, nes jautėsi sveika.

 

Jelena, 39 m.

Dėl netaisyklingos laikysenosir ilgų sėdėjimo valandų skaudėjo sprandą, pečių juostos raumenis ir dešinį peties sąnarį. Kankino migreniniai skausmai, jautėsi nuovargusi, be nuotaikos, kankinama neaiškaus nerimo jausmo.

Po 3 procedūrų ženkliai pagerėjo nuotaika, dingo nerimas, nebeskaudėjo galvos ir palengvėjo pečiuose. Po 7 procedūrų gydymas buvo nutrauktas, kadangi ji jautėsi visiškai sveika, gydymo laikotarpyje migreniniai skausmai nepasikartojo. Skausmai dešiniame peties sąnaryje ir pečių juostoje praėjo, jautėsi energinga ir stipri tiek emociškai, tiek fiziškai.

 

Laura, 28 m.

Kreipėsi dėl nėščiųjų pykinimo ir vėmimo. Priepuoliai kartojosi daugelį kartų per dieną, o kartais netgi naktį. Nustojo valgyti, nes pykino vien pažiūrėjus į maistą, buvo visiškai nedarbinga. Gydytojo patartos priemonės nepadėjo.

Pagerėjo jau po pirmos akupunktūros procedūros. Po trijų procedūrų jautėsi gerai ir grįžo į darbą.

 

Vaida, 58 m.

8 metus kentėjo dėl stiprių skausmų apatinėje nugaros dalyje ir dešiniame klube. Buvo diagnozuota stuburo osteochondrozė ir stuburo juosmens srities išvarža. Vartojo vaistus nuo skausmo. Dėl įtampos darbe ir namuose buvo fiziškai ir psichologiškai išsekusi, svaigo galva, kankino nemiga ir galvos skausmai.

Pacientei buvo rekomenduota dieta, specialūs fiziniai pratimai, kvėpavimo ir atsipalaidavimo pratimai, elgesys saugant stuburą. Taikyta akupunktūra ir taurių terapija.

Po 3-jų procedūrų nugaros skausmas ženkliai sumažėjo. Po 5-ių procedūrų jautėsi fiziškai ir psichologiškai tvirtesnė, nebekankino nugaros ir galvos skausmai, per visą gydymo laikotarpį nesvaigo galva, pradėjo normaliai miegoti. Po 7-ių procedūrų gydymas buvo nutrauktas. Vaida jautėsi sveika.

 

Giedrius, 32 m.

Kreipėsi dėl nemigos, dažnų galvos skausmų, emocijų nevaldymo ir depresijos. Vartojo migdomuosius, psichotropinius ir skausmą malšinančius vaistus. Tikėjosi, kad akupunktūra padės sumažinti vartojamų vaistų kiekį, kadangi nuo jų sutriko virškinimas, dingo apetitas ir jautėsi „tarsi zombis“.

Gydymas akupunktūra buvo suderintas su Giedriaus psichoterapeutu. Vaistų dozės pradėtos mažinti jau po pirmos procedūros. Po 5-ių procedūrų gydymas nutrauktas, kadangi Giedrius jautėsi visiškai sveikas.

 

Giedrė, 35 m.

Kreipėsi dėl sunkių panikos priepuolių, kurių metu kankino nerimas, gerklės spazmai, tachikardija, pykinimas, galvos skausmai ir svaigimas. Panikos priepuoliai prasidėjo prieš 3 metus po stresinės situacijos šeimoje. Gydėsi pas neuropatologą. Naudojo stiprius antidepresinius ir psichotropinius vaistus. Nuo vaistų sutriko kepenų veikla, todėl ieškojo natūralaus gydymo būdo.
Jau po 1 procedūros pasijuto geriau, panikos priepuoliai ženkliai susilpnėjo, po 3 procedūrų panikos priepuoliai nebepasikartojo, po 5 procedūrų gydymas nutrauktas, kadangi pacientė jautėsi gerai.

 

Diana, 29 m.

Jauną moterį vargino silpnumas, kūno virpulys, prakaitavimas, menstruacijų sutrikimas, galvos svaigimas ir skausmai smilkinių srityje, silpnėjo ir slinko plaukai. Ji naudojo skydliaukės hormonus dėl autoimuninės skydliaukės ligos. Antikūnų prieš skydliaukės peroksidazę skaičius buvo labai aukštas ir viršijo 2000 (ATPO norma iki 35,0 IU/ml).
Po 3 procedūrų pacientė pasijuto geriau, po 5 procedūrų ženkliai sumažėjo antikūnų skaičius, po 7 procedūrų gydymas buvo nutrauktas, kadangi pacientė jautėsi gerai. Jau metai, kai ji po gydymo akupunktūra nenaudoja jokių vaistų.

 

Virginija, 36 m.

Kreipėsi dėl dešinės veido pusės dalinio paralyžiaus ir dešinės rankos nejautros. Prieš 8 mėnesius kreipėsi pas akių gydytoją, kadangi sunku buvo užmerkti dešinę akį. Dar po 3 mėnesių nebejautė dešinės veido pusės, o po kelių savaičių ir dešinės rankos. Gydėsi pas neuropatologą. Visi atlikti tyrimai, tame tarpe kompiuterinė tomografija, buvo normos ribose. Nepaisant gydymo savijauta negerėjo, todėl nusprendė pabandyti gydymą akupunktūra.
Po 1 akupunktūros procedūros rankos nejautra praėjo, po 3 procedūrų savijauta ženkliai pagerėjo, tačiau vis dar buvo nejautri dešinio skruosto viršutinė dalis, po 5 procedūrų nebeturėjo jokių nusiskundimų.

 

Marija, 50 m.

Skundėsi bendru silpnumu, nuovargiu, nesugebėjimu koncentruotis, galvos skausmais, miego sutrikimais. Negalavimai buvo susiję su stresu ir dideliu darbo krūviu. Gydytojas ligos nerado, kadangi visi atlikti tyrimai buvo normos ribose. Jautėsi vis prasčiau, todėl nusprendė kreiptis pas Rytų medicinos specialistą.
Po 3 procedūrų pasijuto geriau, po 5 procedūrų jautėsi fiziškai ir psichologiškai tvirtesnė, nebeturėjo miego problemų. Po 7 procedūrų jautėsi visiškai sveika.

 

Domantas, 21 m.

Prieš savaitę pradėjo skaudėti galvą užpakalinėje dalyje, link sprando. Naktį negalėjo miegoti dėl stipraus geliančio skausmo sprando srityje. Ryte nebejautė liežuvio, vėliau ir dešinės veido pusės. Kreipėsi pas gydytoją, buvo diagnozuotas dalinis veido paralyžius dėl veido nervo uždegimo ir paskirtas gydymas. Kadangi savijauta negerėjo, kreipėsi dėl gydymo akupunktūra.
Po 1 akupunktūros procedūros savijauta ženkliai pagerėjo, po 3 procedūrų veido raumenų funkcija visiškai atsistatė ir gydymas buvo nutrauktas.

 

Daiva, 87 m.

Apie 15 metų jautė ūžesį abiejose ausyse, tačiau pastaruoju metu pradėjo varginti spengimas ausyse, kuris darėsi vis labiau nepakeliamas, dėl jo buvo sunku užmigti, sutriko klausa. Kreipėsi pas kelis ausų ligų specialistus, tačiau visi sakė, kad tai nepagydoma liga – tinnitus. Duktė įkalbėjo pabandyti gydytis akupunktūra.
Po 1 procedūros spengimas dešinėje ausyje praėjo, jo intensyvumas kairėje ausyje sumažėjo. Po 3 procedūrų kairėje ausyje liko tik švelnus ūžesys, kuris po 5 procedūrų visai išnyko, klausa ženkliai pagerėjo.

 

Lina, 32

Kreipėsi dėl varginančio skausmo pečių juostoje, dėl aštraus skausmo negalėjo pakelti dešinės rankos. Kelias savaites gydėsi nuskausminančiais vaistais ir fizioterapija. Nusprendė gydytis akupunktūra, kadangi nutraukus gydymą vaistais skausmas vėl atsinaujino.
Po 1 procedūros skausmai ir tempimas pečiuose nebevargino, tačiau vis dar skaudėjo keliant dešinę ranką į viršų. Po 3 procedūrų skausmai praėjo, tačiau užsidėjus sunkesnę kuprinę jautė buką skausmą dešiniame petyje. Po 5 procedūrų gydymas nutrauktas, kadangi pacientė jautėsi visiškai sveika.

 

Žilvinas, 64 m.

Skundėsi aštriu skausmu apatinėje nugaros srityje, ypač pasilenkiant, ir skausmu dešinėje kojoje. Ne kartą gydėsi dėl stuburo osteochondrozės ir išialgijos. Prieš 3 dienas liga paūmėjo. Šeimos gydytojas patarė pabandyti gydytis akupunktūra, kadangi nuo stiprių priešskausminių ir antiuždegiminių vaistų labai pablogėjo kepenų ir inkstų funkcija.
Po 1 procedūros skausmas liko, tačiau nebuvo toks aštrus, po 3 procedūrų savijauta pagerėjo, liko tik maudimas juosmens srityje, po 6 procedūrų pacientas galėjo laisvai judėti, skausmas nebevargino.

 

Aušra, 40 m.

Apie 10 metų kankino migreniniai galvos skausmai. Pastaruoju metu migrenos priepuoliai kartojosi kas savaitę. Jų metu ypatingai stipriai skaudėjo dešinę galvos pusę, kankino pykinimas, mirgėjo akyse, svaigo galva. Buvo atlikti magnetinio rezonanso ir kompiuterinės tomografijos tyrimai, tačiau patologijos nerasta. Pastebėjo, kad gydymui naudojami stiprūs analgetikai vis mažiau padeda, todėl pradėjo ieškoti kitų gydymo būdų.
Nuo pirmos iki paskutinės gydymo akupunktūra procedūros migrenos priepuoliai nepasikartojo. Pacientės pageidavimu buvo atliktos 7 procedūros. Po 3 mėnesių pacientė profilaktiškai pakartojo gydymo kursą.

 

Tadas 26 m.

Dėl stresinės situacijos darbe, pašlijo sveikata. Sutriko miegas, kankino skausmas širdies plote, galvos skaismai. Draugas patarė gydytis akupunktūra. Jau po pirmo seanso ženkliai pagerėjo savijauta. Po trijų seansų organizmas visiškai atsistatė. Žmonėms patiriantiems nerivinė įtampą, rekomenduočiau gydytis akupunktūra. Procedūra yra tikrai neskausminga.Gydytoja Gražina puikiai atlieka darbą. Nustebau, kad per tokį trumpą laiką sugebėjo man padėti. Ačiū!

 

Ivona 48 m.

Gražina nuostabiai atlieka indišką veido masažą. Mėgavausi kiekviena minute, masažas buvo labai malonus. Gražina yra profesionali, patikima ir atsidavusi savo darbui terapeutė. Jos patarta aš pradėjau sveikai maitintis, kasdien mankštintis, naudoti natūralius produktus ir tapau pozityvesnė.

 

Tomas 45 m.

Dirbu labai įtemptą darbą, tad po visos savaitės darbų tiesiog būtina atsipalaiduoti. Išmėginau refleksoterapiją ir likau labai patenkintas. Aš taip atsipalaidavau seanso metu, kad net užmigau! Po masažo jaučiausi pakylėtas, įgavęs naujų jėgų ir su maloniu virpesiu krūtinėje!

 

Patricija 33 m.

Aš seniai domėjausi natūraliais gydymo būdais ir norėjau išbandyti akupunktūrą. Bėgdama pasitempiau kelio sąnarį. Rekomendavus pažįstamiems, susisiekiau su Gražina iškart, kai mano kelias sutino. Ji patarė nesijaudinti ir atvykti. Susitikusios aptarėme problemą ir visas gydymo galimybes. Gražina buvo labai kantri ir kruopšti. Ji pasirūpino, kad aš jausčiausi patogiai. Po akupunktūros sesijos iš karto pasijutau geriau. Pajutau didžiulį palengvėjimą ir džiaugsmą.

 

Kristina 24 m.

Tai buvo mano pirmasis refleksoterapijos gydymas. Fantastinė patirtis, labai atpalaiduojantis ir malonus potyris. Jaučiausi taip puikiai, kad iškart užsiregistravau ir kitam apsilankymui! J

 

Janina 59 m.

Kelerius metus mane kankino stiprūs nugaros skausmai. Draugė rekomendavo apsilankyti pas Gražiną Paliokienę. Jau po kelių Shiatsu ir Akupresūros gydymo seansų man nebereikėjo vartoti vaistų nuo skausmo. Visiems kenčiantiems nugaros nepatogumus ir skausmus rekomenduoju šiuos natūralius ir nekenksmingus sveikatai gydymo metodus.

 

Dėmesio! Jūsų patogumui – Grožio terapijos ir chirurgijos klinika darbo dienomis dirba iki 21 val., šeštadieniais ir sekmadieniais iki 18 val. Daugiau informacijos tel. (8 5) 270 5722, (8 698) 539 02.

  • Vilma, 42 m.

    Senokai paskaitydavau informaciją apie akupunktūrą ir nesenai išbandžiau savo kailiu pas gyd. Gražiną Paliokienę. Norėčiau padėkoti gydytojai už dėmesį ir kruopštumą. Jau kurį laiką kenčiau skausmą nugaroje, kaklo ir pečių srityje. Po pirmo karto, pajutau ženklų pagerėjimą. Užteko trijų susitikimų ir atrodo lyg nieko ir nebūtų buvę – skausmas dingo, įtampa atlėgo. Tuo pačiu metu gydytoja padeda išspręsti ir kitas problemas, mano atveju – sureguliavo pakilusį kraujospūdį, panaikino nemalonius širdies virpėjimus. Kol kas nežinau greitesnio ir efektyvesnio gydymo būdo. Ačiū labai.

How to enable JavaScript in your browser