Psichologo paslaugos

Individualios psichologo konsultacijosPsichologo konsultacija. Streso valdymas. Meditacinių technikų mokymas

Registracija ir informacija tel..:  (8 5) 270 5710, (8 5) 270 5777

„Kartais nugyvename bene visą gyvenimą planuodami ateitį ir grauždamiesi dėl praeities (ar prisimindami senus gerus laikus) ir praleidžiame didelę dalį gyvenimo grožio“ (Dr. Jon Kabat-Zinn)

 

 

 

 

Psichologės Rūtos Suchockaitės konsultacijos

Individuali psichologo konsultacija (1 val. trukmės)
Pakartotinė konsultacija (1 val. trukmės)

 

Saugioje, konfidencialioje, nevertinančioje atmosferoje psichologė Rūta Suchockaitė padeda:

  • sprendžiant įvairias asmenines problemas;
  • išmokti geriau tvarkytis su savo emociniais išgyvenimais;
  • sumažinti nerimą ir įtampą stresą patiriantiems žmonėms;
  • įveikti nepasitikėjimo savimi jausmą, baimes;
  • esant nuotaikos sutrikimams, depresijos požymiams;
  • išmokti pozityviai mąstyti, padėti pačiam sau bei pagerinti savo gyvenimo kokybę.

Konsultuoja suaugusius, vaikus ir paauglius, tėvus, poras.

 

 

Relaksacijos, meditacijos, dėmesingo įsisąmoninimo („mindfulness„), streso valdymo užsiėmimai

Individualūs ir grupiniai relaksacijos, meditacijos, streso valdymo užsiėmimai, remiantis kognityvinės (lot.k.„cognitio“ – pažinimas)ir elgesio terapijos (KET) teoriniais ir praktiniais metodais.

Mažina nerimą, stresą, leidžia pailsėti, sumažina skausmą, moko valdyti mintis ir jas nukreipti nuo neigiamų prie teigiamų, moko sąmoningai keisti jausmus (mažinti liūdesį), gerina dėmesio koncentraciją, mažina nuovargį, didina kūrybingumą, stiprina sveikatą ir kt.

 

Grožio terapijos ir chirurgijos klinika (Č. Sugiharos g. 3, Vilnius ) tel.: (8 5) 270 5710, (8 5) 270 5777 el. paštas info@sugihara.lt

Didžiuojamės būdami klientų įvertinais profesionalais, grožio ekspertais, sukūrusiais pokyčių kliniką. Mums rūpi kiekvieno žmogaus grožis ir sveikata. Matome klientą kaip asmenybę, esame pasišventę kokybei ir aukštiems etikos standartams. Patirtimi ir profesionalumu pelnome klientų pasitikėjimą  ir lojalumą, todėl esame rinkos lyderiai. Mūsų komanda tiki: gražus žmogus yra sveikas žmogus, harmoningai derinantis fizinę ir emocinę sveikatą. Mes esame verti rinkoje būti pripažintu kokybės standartu, kurio pagrindas – pagarba asmenybės unikalumui ir grožiui.

 

 

 

Klientui neatvykus ir apie tai neinformavus registratūros prieš 24 val., kito vizito metu bus taikomas neatvykimo mokestis 15 €. Mokestis taikomas, nes mokama ne tik už paslaugą, bet ir už specialisto laiką, kuris registruojantis yra priskiriamas konkrečiam klientui, o jam neatvykus specialisto laikas naudojamas neproduktyviai.Grožio terapijos ir chirurgijos klinika „Sugihara“ siekia visuomet užtikrinti kokybišką, efektyvų ir sklandų paslaugų teikimą. Todėl įspėjame, kad kliento vėlavimo atveju Klinika pasilieka teisę atlikti būtinus veiksmus sklandžiam tolimesniam klientų priėmimo laiko užtikrinimui.  Daugiau nei 15 min. pavėlavimo atveju bus sutrumpintas pavėlavusio kliento paslaugos teikimo laikas, o jei tai neįmanoma – pasiūlytas kitas, klientui tinkamas laikas.

How to enable JavaScript in your browser