fbpx

Klienčių sėkmės istorijos

37 metų Ieva

Kreipėsi dėl svetimkūnio, tempimo jausmo makštyje, kartais atsirandančio maudimo juosmens srityje. Simptomai atsirado po 2 gimdymų. Moters ginekologė diagnozavo nedidelio laipsnio gimdos nusileidimą (gimda dar neišlenda pro makštį į išorę) ir rekomendavo operacinį gydymą. Jauna moteris labai bijojo operacijos, galvojo ir apie trečią vaiką, todėl operacijos atsisakė.  Ieva bandė sportuoti, darė Kėgelio pratimus, bet norimo efekto negavo. Simptomai kėlė nerimą, sumažėjo pasitikėjimas savimi, jautėsi sena ir nepatraukli, pradėjo vengti lytinių santykių. Išgirdusi apie gydymą lazeriu, moteris kreipėsi pagalbos. Po dviejų gydymo lazeriu procedūrų moteris pamiršo ankstesnį diskomfortą, gyvena normalų gyvenimą ir planuoja kitą vaikelį po metų.

 

 

55 metų Liną (3 metai menopauzė)

Kartu su mėnesinių išnykimu vis dažniau pradėjo varginti erzinantis sausumo, niežėjimo jausmas makštyje. Bet labiausiai moteriai nerimą kėlė skausmingumas lytinių santykių metu. Moteriai buvo diagnozuotas menopauzinis makšties gleivinės išsausėjimas, paskirtas gydymas žvakutėmis, rekomenduoti lubrikantai. Moteris gydėsi, simptomai pašvelnėdavo, kol naudodavo žvakutes, bet po lytinių santykių dažnai atsirasdavo diskomfortas, prireikdavo ir antibakterinio gydymo, nes išplonėjusi makšties gleivinė įtrūkdavo, prisidėdavo bakterinė infekcija. Po gydymo lazeriu moters nusiskundimai palaipsniui pranyko, pora džiaugėsi normaliais lytiniais santykiais. Moteris gyveno be jokių vaistų. Kartoti kurso grįžo po 1,5 metų.

 

 

35 metų Aušra

Po antro gimdymo pastebėjo, kad rečiau pajunta orgazmą, lytiniai santykiai prarado ankstesnį džiaugsmą. Nors sutuoktinis jokių nusiskundimų neturėjo, moteris jautė, kad makštis po gimdymo liko platesnė, nebestangri, lytinių santykių metu „per laisva“. Moteris konsultavosi su ginekologu, buvo rekomenduoti Kėgelio pratimai, kuriuos Aušra jau darė nuo paskutinio gimdymo, t.y  jau 1,5 metų. Operacinis gydymas nebuvo rekomenduotas, dėl moters amžiaus ir kitų nusiskundimų nebuvimo. Išgirdusi apie makšties siaurinimą lazeriu, Aušra kreipėsi gydymo. Jau po pirmos procedūros moteris pajuto žymų makšties susiaurėjimą, kuris teigiamai įtakojo  lytinius santykius. O po dviejų procedūrų moters ankstesni nusiskundimai išnyko.

 

 

 

38 metų Jurga

Aktyviai sportavusi iki nėštumų, po gimdymo atsisakė tinklinio žaidimo, nes šokinėjant ištekėdavo šlapimo. Nenorėdama prarasti sportinės formos, moteris bandė kitas, ne tokias intensyvias, sporto rūšis, bet ilgainiui šlapimo nelaikymas pradėjo reikštis ir ten. Moteriai buvo diagnozuotas krūvio šlapimo nelaikymas ir pritaikytas gydymas lazeriu. Kadangi Jurgos kreipimasis buvo savalaikis, t.y šlapimo nelaikymas nebuvo įsisenėjęs ir nedidelis šlapimo kiekis, moteris visiškai pasveiko ir grįžo prie sau įprasto gyvenimo būdo.

 

 

 

32 metų Agnė

Džiaugėsi  jaunyste ir motinyste, kol kartą sugalvojus pašokinėti su vaikais ant batuto, po kelių smagių šuoliukų kelnaitės sudrėko nuo šlapimo. Nuo tada moteris pradėjo jausti nerimą, kad šlapimo pratekėjimas nepasireikštų kitose situacijose. Nors moteris stengdavosi kuo dažniau nueiti i tuoaletą, kad šlapimo pūslė būtų apytuštė, vengė kavos ir skysčių apskritai, kartas nuo karto šlapimo pratekėdavo: keliant vaiką ar šokant vakarėlyje. Moteris jautėsi nesaugiai, bijojo, kad aplinkiniai ir sutuoktinis užuos šlapimo kvapą, pradėjo vengti intymumo su vyru. Moteriai buvo diagnozuotas krūvio šlapimo nelaikymas, rekomenduoti Kėgelio pratimai. Operacinis gydymas pacientei nebuvo pasiūlytas dėl jauno amžiaus ir kitų simptomų, kaip gimdos nusileidimas, nebuvimo. Buvo rekomenduota palaukti, kol šlapimo nelaikymas pasunkės. Apie krūvio šlapimo nelaikymo gydymą lazeriu Agnė išgirdo iš gydymą išbandžiusios draugės ir kreipėsi pagalbos. Po gydymo Agnė „sausa“ 1,5 metų.

 

 

48 metų Jolita

Pradėjo pastebėti, kad retkarčiais nebesulaiko šlapimo: pabegėjus į autobusą, nešant krepšius su pirkiniais ar smagiai šokant su draugais. Moteris pradėjo dažniau eiti į tualetą. Iš pradžių tai buvo išsigelbėjimas nuo galimo šlapimo pratekėjimo, bet vėliau įprotis dažniau šlapintis vargino, ypač būnant tarp žmonių, dalykiniuoe susitikimuose ar kelionių metu.  Apie krūvio šlapimo nelaikymo gydymą lazeriu Jolita perskaitė žurnale ir kreipėsi gydymo. Po gydymo šlapimo pratekėjimas išnyko ir moteris  atsikratė įpročio dažnai šlapintis.

 

 

 

40 metų Greta

Kreipėsi dėl makšties susiaurinimo. Po gimdymų moteris pati jautė, kad makštis platesnė, bet didesnio diskomforto dėl to nejautė, kol nusiskundimų (nors labai subtiliai) neišsakė sutuoktinis. Greta labai dėl to nerimavo, jautėsi nepatraukliai, pradėjo vengti intymumo, negalėdavo atsipalaiduoti lytinių santykių metu, atsirado baimė prarasti sutuoktinį. Gydymu lazeriu pora liko patenkinta, akivaizdų susiaurėjimą pajutę jau po pirmos procedūros.

 

 

 

 

How to enable JavaScript in your browser