fbpx

Estetinė ginekologija, užpildai, intymios zonos atjauninimas

Estetinė ginekologija

 

 

 

Šiuolaikinė moteris nori jaustis visapusiškai gražia ir patrauklia, pasitikėti savimi, džiaugtis savo kūno pojūčiais. Tačiau dažna moteris pastebi, kad gimdymas pakeičia jų išvaizdą ir seksualinius pojūčius, kurie neatsistato net paaugus vaikams. Iš vienos pusės moteris jaučiasi išsilaisvinusi iš drovumo pančių, pažįstanti savo kūna ir galinti bei norinti džiaugtis gyvenimu, pasitikėti savimi. Iš kitos pusės dažna moteris pastebi, kad pasitenkinimas lytiniais santykiais sumažėjo,  atsirado pašalinių garsų lytinių santykių metu, nemalonių sueičiai padėčių arba iš viso nebepavyksta pajusti orgazmo.

 

Moksliniais tyrimais nustatyta, kad moters orgazmas didelia dalimi priklauso nuo frikcijų, t.y makšties raumenų susitraukimu, kurie paskatinami mechaniškai stimuliuojant makšties sieneles lytinės sueities metu.  Po gimdymo, ypač, kai gimdoma  vyresniame amžiuje, makštis nebeatsistato iki pirminės padėties, lieka platesnė, todėl sumažėja makšties sienelių stimuliavimas lytinių santykių metu.

 

Ypač kai:

  • daug gimdymų,
  • naudotos replės ar vakuuminis ekstraktorius,
  • buvo tarpvietės plyšimų,
  • gimė stambūs naujagimiai,
  • gimdoma vyresniame amžiuje,
  • nešiojami dvyniai,
  • dideli moters kūno svorio svyravimai,
  • svarbios yra ir paveldėtos jungiamojo audinio ypatybės,
  • senėjimas, kt.

 

Net planinis cezario pjūvis nėra visiška apsauga, mat neštumo metu moters hormonai, mažina raumenų tonusą,  nėščia gimda „spaudžia“  makštį, ištempiami yra raiščiai ir raumenys, gali vystytis įvairaus laipsnio makšties ir gimdos nusileidimas ir kiti pokyčiai, kurie nebūtinai sukelia chirurginės intervencijos reikalaujančius pokyčius, bet jie veikia moters pasitikėjimą savimi ir seksualumą.

 

Iki šiol vieninteliu gydymo būdu ir profilaktika buvo:  Kėgelio pratimai, elektrostimuliacija bei chirurginis gydymas. Pastarasis gydymas. turi savas rizikas, ilgą sveikimo periodą, ne visada pavyksta pasiekti norimą rezultatą, prarandama dalis jautrumo dėl dalies  nervinių skaidulų  ir audinių praradimo, O Kėgelio pratimus  moteris turi daryti disciplinuotai  ir visą gyvenimą  bei mokėti  tinkamai juos atlikti. Neteisingai atliekama tokia mankšta, gali atlikti  ir meškos paslaugą.

 

Klinika „Sugihara“ gali pasiūlyti saugų makšties susiaurinimą, elastingumo, tamprumo ir jautrumo atstatomąji gydymą, lytinių lūpų atstatymą hialurono rūgšties užpildais, G-taško augmentaciją (sustiprinimą) naujausių pasaulyje ginekologijai skirtų hialurono užpildų dėka. Šiuo atveju moters lytinis grožis ir sveikata eina kartu.

 

 

 

Registracija ir informacija tel. (8 5) 270 5710, (8 5) 270 5777, mob. (8 698) 53 901

 

Grožio terapijos ir chirurgijos klinika SUGIHARA savo klientams, norintiems pasinaudoti gydytojų, grožio specialistų ir kt. paslaugomis, taiko ypatingą nuolaidų sistemą – tai itin patogu, kai atliekamas gydymo ar grožio procedūrų kursas. Taikoma iki 15% nuolaida Jums ir Jūsų šeimos nariams – daugiau informacijos tel.:  (8 5) 270 5710 (8 5) 270 5777.

 

Klientui neatvykus ir apie tai neinformavus registratūros prieš 24 val., kito vizito metu bus taikomas neatvykimo mokestis 15 €. Mokestis taikomas, nes mokama ne tik už paslaugą, bet ir už gydytojo laiką, kuris registruojantis yra priskiriamas konkrečiam klientui, o jam neatvykus gydytojo laikas naudojamas neproduktyviai.

 

 

How to enable JavaScript in your browser