Pradžia Paslaugos Kirpyklos, grožio paslaugosNagų priežiūra: manikiūras ir pedikiūrasPedikiūras

Pedikiūras

Po dienos darbų pabrinko kojos, spaudžia įsisenėjusios nuospaudos, apie save vis primena įaugęs nagas?

Apsilankykite pedikiūro kabinete, kur daromas kosmetinis, higieninis ir medicininis pedikiūras, siūlomos ypač efektyvios parafino vonelės.

Sutvarkytos pėdos gaivinamos žolių ekstrakto vonelėmis, masažuojamos maitinamuoju kremu ir šaldomaisiais kremais, kurie pašalina nuovargį ir padeda atsipalaiduoti.

Po šios procedūros pajusite lengvumą visame kūne. Ką jau kalbėti apie tikrą palaimą, užliesiančią Jus po parafino vonelės.

Iš Ispanijos atkeliavusi parafino terapija giliai drėkina odą ir gerina jos būklę. Po pedikiūro kremais bei balzamais išteptos pėdos 10 minučių panardinamos į parafiną, prisotintą įvairių naudingų medžiagų. Ypač tai rekomenduotina sausoms, skilinėjančioms, amžinai šąlančioms pėdoms. Mažosios saunos principu veikianti procedūra atveria odos poras, išvalo epidermį, pagerina kraujotaką, švelnina odą, suteikdama organizmui malonių pojūčių.

Diabetinių pėdų priežiūra bei gydymas

Dėl pažeistų nervų, sutrikusio kraujo tiekimo, pablogėjusio atsparumo bakterinėms infekcijoms sergantieji cukralige turi skirti ypatingą dėmesį savo pėdoms bei jų priežiūrai. Prasta kojų priežiūra kraštutiniais atvejais gali baigtis net kojos amputacija.

Tokiems pacientams kategoriškai draudžiama daryti taip vadinamą „klasikinį“ pedikiūrą, kai procedūra prasideda nuo kojų mirkymo šiltame vandenyje ir dažnai naudojami pavojingi įrankiai. Šiuo atveju galima daryti tik aparatinį pedikiūrą.

 


Daugiau informacijos ir registracija:

SUGIHARA klinika, Č.Sugiharos g. 3, Vilnius. Mob. +370 6 985 3901info@sugihara.lt

SPA centras „Akropolyje“, Ozo g. 25, Vilnius. Mob. +370 698 25355spaakropolis@sugihara.lt 

Kainos ir registracija

Menas kurti natūralų grožį

Atsipalaiduokite ir mėgaukitės

Plačiau apie mus#