fbpx

Vizažistės

Airida Kandrašovaitė

Vizažistė, kuri padeda moterims tapti spindinčiomis ir savimi pasitikinčiomis. Išskirtinis šios makiažo

plačiau
 • Marytė

  Tikra savo srities specialistė. Makiažą atlieka tobulai. Negana to labai šiltas, jaukus žmogus, prie kurios prcedūros metu galima ir pakalbėti, ir patylėti. Rekomenduoju ir sėkmės darbuose!
  Marytė

 • Giedrė

  Ačiū už nuostabų ir profesionalų makiažą, puošiant mane, svarbiausiai gyvenimo dienai! Jūsų dėka diena prasidėjo puikiai.

 • Viktorija Budėnė

  Gavau netikėtą Naujųjų metų dovaną – šventinį makiažą. Likau labai patenkinta Airidos darbu, makiažas neperkrautas, puikiai parinktos priemonės, laikėsi visą vakarą, turbūt ir miegoti galėjau su juo ir kitąryt dar juo džiaugtis. Taip pat atsakė į man rūpimus klausimus renkantis makiažo priemones, jų spalvas ir t.t. dabar tik reikia viską susipirkti 🙂 Ačiū tau, Airida 😉

 • Sandra

  Pas Airidą dariausi makiažą ir planuoju grįžti, nes ji išmano tai, ką daro. Makiažą parinko atsižvelgdama į tai, kas idealiai tinka, sulaukiau daug komplimentų ir makiažu džiaugiausi visą dieną. Labai rekomenduoju!

 • Lina

  Labai malonus žmogus ir puiki savo srities meistrė. Ačiū už labai gražų makiažą. Jis išsilaikė visą parą, to net nesitikėjau. Jūs paslėpėt mano trūkumus, už ką esu be galo dėkinga. Sėkmės darbuose!

 • Iveta

  Ačiū už be galo šiltą ir nuoširdų aptarnavimą. Makiažas buvo atliktas itin kruopščiai, tad Airidos dėka, į šventę vykau aukštai iškelta galva. Būtinai apsilankysiu sekantį kartą! 🙂

 • Jelena Kravcenko

  Pati geriausia vizaziste, kuri padaro tobula makijaza bet kokiai man svarbiai progai: krikstynoms, vestuvems, mergvakariams. Airida ne tik kruopsciai ir profesionaliai padaro makijaza, bet su ja teisiog visada labai silta ir miela bendrauti. Sekantis makijazas – liepos vidury, drauges vaiko krikstynoms. Iki susitikimo! 😉

 • Laura

  Nesitikėjau, kad specialistė man padarys tokį įspūdingą makiažą ir užmaskuos probleminę odą. Esu labai patenkinta jos darbu, makiažas atlaikė ekstremalias sąlygas, o aš pati jaučiausi nepaprastai jos dėka.

 • Neringa Četrauskaitė

  Puiki meistrė, likau itin patenkinta rezultatu! Svarbiausia tai, kad išklauso ir atsižvelgia į norus, visiškai patenkino mano lūkesčius, rekomenduoju!

 • Lina

  Nuostabus žmogus, meistrė ir psichologė :). Visada malonu pas tokį specialistą ateiti pasigražinti.Lieki patenkinta ne tik šios jaunos merginos darbu, bet ir sugebėjimu įkvėpti gera nuotaika visai dienai.Tikrai rekomenduoju šią specialistę bet kokiai Jūsų šventei.Taip pat kuo ši specialistė yra išskirtinė, tai visada patars kokią dekoratyvynę kosmetiką geriausiai naudoti kiekivienai dienai ir visada pasidalina naujienomis.

 • Dalia

  Airida, vizažistė išmananti savo darbą, maloni, švelni ir profesionali savo srityje. Ačiū 🙂

 • Gražina

  Labai talentinga meistrė, atrinko viskas man tinkančias spalvas, padarė įspūdingą makiažą ir dar parinko kosmetikos į namus, tikrai rekomendacijos nuoširdžiausios.

How to enable JavaScript in your browser