fbpx

Proginės šukuosenos

Proginė šukuosena – tai vienas iš svarbiausių moters šventinio įvaizdžio akcentų. Šukuosena turi ne tik išryškinti gražiausius Jūsų bruožus, tobulai derėti prie aprangos ir makiažo, bet ir atspindėti Jūsų asmenybę. Mūsų kirpėjai stilistai kartu su Jumis padės sukurti harmoningą, stilingą ir išskirtinį įvaizdį – kad šventės metu Jūs jaustumėtės patogiai ir atrodytumėte žavingai.

 

  

 

Modelis: Ramunė, šukuoseną kūrė Svetlana Surinina, nuotr. Audriaus Tursko

 

Ši proginė šukuosena gali būti drąsiai vadinama šių dienų klasika – plaukai susukti į du asimetriškus kuodelius, o romantišką įvaizdį sukuria lengvos garbanos, todėl tai puikus variantas jaunoms merginoms, svarstančioms, kaip pasipuošti išleistuvių ar gimtadienio proga. Gyvomis gėlėmis ar smulkiais perliukais papuošta šukuosena puikiai tiks ir nuotakoms, norinčioms žaismingos, ne griežtai atrodančios ir jaunatviškos vestuvinės šukuosenos.

 

  

 

Modelis: Sandra, šukuoseną kūrė Jolita Adamonienė, nuotr. Audriaus Tursko

 

Klasikinė proginė šukuosena, tinkanti tiek jaunoms, tiek vyresnio amžiaus moterims. Kuodukas, asimetriškas viršugalvyje susuktai bangai, išryškina kaklo liniją ir sukuria svajingą įvaizdį. Plaukus galima papuošti smulkiais perliukais ar gėlėmis – taip šukuosenai suteiksime gyvumo.

 

  

 

 

Modelis: Viktorija, šukuoseną kūrė Inga Šablauskienė, nuotr. Audriaus Tursko

 

Šukuosena, alsuojanti vasara ir lengvumu. Išleistuvių šukuosena, tinkama ir kokteilių vakarėliui – toks pynimas sukuria romantišką ir žaismingą įvaizdį. Tamsius plaukus galima puošti ne tik gyvomis gėlėmis, bet ir perlais ar sagėmis. Šukuosena universali, tinka iškarpytiems, nevienodo ilgio, tiek tiesiems, tiek banguotiems plaukams. Stipri fiksacija leis linksmintis ir nesirūpinti, kad vėjas ar drėgmė sugadins šukuoseną.

 

 

  

 

 

Modelis: Sandra, šukuoseną kūrė Jolita Adamonienė, nuotr. Audriaus Tursko

 

Šukuosena, tinkanti ilgus ar pusilgius plaukus turinčioms moterims ir merginoms. Lengvai krentančios bangelės suteikia šukuosenai purumo. Norint suteikti dar daugiau apimties ir ilgio, galima naudoti prisegamą „tresą“. Šukuosena puikiai tinka išleistuvių ar vestuvių proga, plaukus galima pagyvinti papuošalais bei gėlėmis. Maža gudrybė norinčioms įvairovės ir mėgstančioms stebinti aplinkinius – vakarėlio metu susegtas sruogas galima išleisti ir galėsite džiaugtis nauja šukuosena.

 

  

 

 

Modelis: Simona, šukuoseną kūrė Daina Baltramiejūnienė,  nuotr. Audriaus Tursko

 

 

 

 

Šukuosenas kūrė Marina Lekiašvili

 

 

 

 

 

 

Šukuoseną kūrė Aušrinė Trimonienė

 

 

 

 

 

 

Ilgus plaukus turinčioms merginoms siūlome įvairių pynimų šukuosenas. Pynimai gali būti tiek per visą plaukų ilgį, tiek atskirose zonose. Šioje šukuosenoje pinta „atvirkščia“ kasa, puošta gėlėmis. Tai šukuosena, puikiai tinkanti išleistuvėms – pynimas tvirtas, todėl merginos vakarėlio metu gali jaustis patogiai ir laisvai.

 

 

 

 

Šukuoseną kūrė Daina Baltramiejūnienė, nuotr. Audriaus Tursko

 

Klasikinė šukuosena, kuri itin mėgstama nuotakų – tokio tipo pynimai puikiai priglunda prie galvos ir suteikia apvalią, taisyklingą formą. Šukuosena tinka tiek tamsiaplaukėms, tiek šviesiaplaukėms, atspari blogoms oro sąlygoms. Įpintos juostelės, perlai ar gėlės suteikia romantišką, lengvą ir svajingą įvaizdį.

 

Šventinė šukuosena – ką reikėtų žinoti?

  • Jei esate apvalių veido bruožų, dalis plaukų gali būti šukuojama į šoną. Jei veidas siauras – tiks susuktų plaukų sruogos ar garbanėlės.
  • Smulkių veido bruožų moterims itin tinka purios šukuosenos, stambių – lygesnės.
  • Jei vilkėsite atvirą, pečius apnuoginančią suknelę, tinka aukštai sukeltų plaukų šukuosenos, jei rinksitės kuklesnę suknelę – puikiai tiks ant nugaros laisvai krentantys plaukai.
  • Susitarkite su kirpėja dėl bandomosios šukuosenos. Pasiimkite šventinės suknelės nuotrauką – kirpėjai bus lengviau parinkti Jums tinkamą šukuoseną.
  • Įvairaus pločio kaspinai, juostelės, lankeliai, gėlės ar segės – nebijokite paįvairinti šukuosenos. Plaukų aksesuaras turėtų derėti prie drabužių, o dar geriau – jei atkartotų jų detales.
  • Tamsius plaukus patariame puošti perlais ir šviesiomis juostelėmis, įpintomis į plaukus. Šviesiaplaukėms tinka gyvos gėlės, blizgančios segės ar akmenėliai.

 

Svarbiausia taisyklė – pasikalbėkite su savo kirpėja-stiliste. Ji ne tik patars, kokią šventinę šukuoseną rinktis, bet ir padės sukurti šventinį įvaizdį pagal Jūsų temperamentą, asmenines savybes ir veido bruožus.

 

 

Jūsų patogumui! Kasdienis, šventinis ar proginis makiažas SUGIHARA grožio salonuose.

 

SUGIHARA filialas Senamiestyje, Vokiečių g. 28/17, Vilnius. Mob. (8 687) 82384, grozioinstitutas@sugihara.ltI-V 8.00-21.00, VI 8.00-18.00

Esant poreikiui progines šukuosenas ir makiažus atliekame nuo 7 val. Daugiau informacijos ir registracija Mob. (8 687) 82384

 

SPA centras „Akropolyje„, Ozo g. 25, Vilnius. Mob. (8 698) 25355, spaakropolis@sugihara.lt

I-VII 10.00-22.00

Esant poreikiui progines šukuosenas ir makiažus atliekame nuo 9 val.. Daugiau informacijos ir registracija Mob. (8 698) 25355

 

How to enable JavaScript in your browser