fbpx

Plaukų priežiūra vyrams

Šiandien retai besutiksi vyrą, kuris kirpykloje lankytųsi tik kartą metuose. Rūpinimasis stilinga šukosena tapo kasdienės rutinos dalimi. Šiais laikais šukuosena ir stilius suprantami ne tik tiesiogine prasme, tačiau įtraukiama ir barzda – modeliavimas, kirpimas, priežiūra.

Gal norite pasitarti su mūsų specialistėmis, kurdami savo unikalų stilių, o gal stilių rinksitės Jūs patys? Svarbiausia, kad po apsilankymo kirpykloje jaustumėtės labiau pakylėti, atsinaujinę, dar labiau pasitikintys savimi. Tai ypač svarbu moterims!

Vadovaujamės tokiais principais:

  • Kokybiškas modelinis kirpimas
  • Kokybiški patikrinti aukštos kokybės plaukų dažai
  • Inovatyvios saugios klientui plaukų procedūros
  • Aukščiausios klasės aptarnavimas ir jauki atmosfera
  • Individualus dėmesys kiekvieno kliento poreikiams

 

Barzdos priežiūra ir modeliavimas

Barzda – tai lyg vyro puošmena, vyriškumo įrodymas. Nuomonės apie barzdas yra skirtingos. Pagrindinė taisyklė – barzdą auginti galite tik tuo atveju, jeigu ant Jūsų veido augantys plaukai yra pakankamai tankūs. Skurdžios barzdelės atrodo ne itin patraukliai. Barzdos, visai kaip ir galvos plaukai, turi savo mados kryptis. Trijų dienų barzda irgi gali atrodyti patraukliai, ko nepasakytum apie storus ūsus. Barzdos ant smakro ir pilnos barzdos darosi vis populiaresnės. Ne visi plaukai auga vienodu greičiu, todėl sausus barzdos plaukus turėtumėte pakirpti pagal poreikį.

Nosies ir ausų plaukeliai

Iš nosies ir ausų kyšantys plaukai atrodo nevalyvai. Juos pašalinti nėra nesudėtinga, tokias paslaugas teikia mūsų kirpėjos-stilistės.

 

 

How to enable JavaScript in your browser