fbpx

Plaukų puoselėjimo procedūros

untitled2_copy_7Plaukų rekonstrukcija – plaukų gydymo procedūra visiškam plaukų atstatymui

 

Plaukų rekonstrukcija – tai pati naujausia plaukų rekonstrukcijos procedūra, ypatinga naujovė grožio industrijoje. Procedūros paslaptis – unikali sudėtis: juodieji ikrai, amino rūgštys ir kolagenas, produkte nėra formadehidų ir kenksmingų medžiagų.

 

Kolagenas – apsaugo plaukus nuo neigiamo aplinkos poveikio, daro juos minkštus ir suteikia gražaus žvilgesio. Ypač  naudinga sausiems ir lūžinėjantiems, po dažymo nusilpusiems plaukams. Taip pat jis stiprina plaukus, užkerta kelią jų slinkimui, atkuria pažeistą paviršių ir skatina plaukų augimą. Juodieji ikrai – drėkina, maitina plaukus, padeda atstatyti natūralų keratiną plauko struktūroje. Amino rūgštys – pagrindinis baltymų sintezės komponentas. Baltymų sintezė labai svarbi gyvybingumui palaikyti.

 

Po procedūros plaukai visiškai atsistato, efektas išlieka iki 4-6 savaičių. Po to procedūrą reikėtų pakartoti.

Plaukų rekonstrukcijos procedūra tinka visų tipų plaukams, nepriklausomai nuo spalvos, struktūros ar tipo.

 

untitled1_copy_3HAIR PLAZMA – inovatyvi plaukų atstatymo ir jauninimo („anti-aging“) procedūra

 

HAIR PLAZMA – tai ideali priemonė plauko struktūrai atstatyti bei siekiant išvengti plauko senėjimo. Šios procedūros dėka plaukai išlieka sveiki ir gyvybingi. Procedūros metu naudojama priemonė unikali tuo, kad savo sudėtyje neturi vandens, tai – koncentruota veiklioji medžiaga. Priemonės pagrindą sudaro aminorūgštys, peptidai, deimantiniai milteliai, juodasis perlas ir kt. medžiagos, kurios įsiskverbia į plauko žievę, sudarydama apsauginę plėvelę.

 

Deimantiniai milteliai – padeda aktyvinti galvos odos mikrocirkuliaciją, gerina galvos odos būklę,  suteikia plaukams blizgesio, padaro juos minkštus ir švelnius. Juodasis perlas – turtingas jūros mineralais, baltymais, amirūgštimis, kalcio karbonatu ir elementais, skirtais ląstelių regeneracijai. Tai tikras elegantiškumo simbolis, žinomas kaip karalienių perlas.

 

Po PLAZMA procedūros plaukai visiškai atsistato, efektas išlieka iki 4-6 savaičių. Po to procedūrą reikėtų pakartoti.

 

 

SUGIHARA SPA centras Akropolyje Ozo g. 25, Vilnius Rygos alėja I-137 Tel.  8 698 253 55, el. paštas: spaakropolis@sugihara.lt

SUGIHARA filialas Senamiestyje  Vokiečių g. 28/17, Vilnius Tel. (8 5) 262 91 87,  el. paštas: grozioinstitutas@sugihara.lt

Plaukų stiprinamoji procedūra REVIVE

 

REVIVE LIFTING – tai pati naujausia profesionali gydomoji plaukų priežiūros programa su liftingo efektu, kuri efektyviai atkuria ir poliruoja plaukus bei užpildo pažeistą plauko membraną.

REVIVE programa – efektyvi pagalba ploniems, nublukusiems ir gyvybingumą praradusiems plaukams. Speciali natūralių veikliųjų medžiagų ir aukštųjų technologijų kombinacija teigiamai veikia plaukų struktūrą, suteikdama plaukams tankumo ir apimties. REVIVE poveikis ilgalaikis, pastebimas net ir po daugkartinio galvos plovimo.

Idealiai tinka silpniems ir gležniems plaukams.

 

SUGIHARA SPA centras Akropolyje Ozo g. 25, Vilnius Rygos alėja I-137 8 698 253 55 el. paštas: spaakropolis@sugihara.lt

 

 

 

 

 

How to enable JavaScript in your browser