Senstančio veido operacijos

Jaunas ir gražus veidas – tai ne tik švytinti, drėgmės nepraradusi oda. Toks veidas žavi putliais skruostais, taisyklinga ovalo forma. Deja, laikas bėga, veido audiniai silpsta, blogiau aprūpinami krauju ir deguonimi, dėl gravitacijos veidas tarsi pasislenka žemyn, atsiranda dviguba pasmakrė ir pakinta veido forma.

 

Plastikos chirurgo tikslas – atstatyti veido ovalą, o kokiomis priemonėmis – priklauso nuo paciento amžiaus ir esamų problemų.

  • Jei 30-40 metų moteriai pradeda ryškėti raukšlės – estetinę operaciją daryti per anksti, todėl tikriausiai užteks raumenų tonusą mažinančių preparatų injekcijų ir užpildų, kuriomis koreguojamos mimikos raukšlės.
  • Jei moteriai daugiau nei 50 metų, užpildų ar riebalų injekcijos audinius užpildys, tačiau nepašalins jų suglebimo, todėl norint gauti gerą rezultatą, reikalingos estetinės operacijos (veido patempimo, akių vokų plastikos).

 

 

Per pastaruosius du dešimtmečius estetinė plastinė chirurgija gerokai pasikeitė. Anksčiau senstančio veido operacijos buvo tik įžymybių ir turtingųjų privilegija, šiandien šios operacijos tapo ne tik labiau prieinamos, bet ir daug paprastesnės.
Trumpesnės operacijos. Ilgametė dr. Dariaus Radzevičiaus patirtis ir šiuolaikinės senstančio veido chirurginės technikos pritaikymas leidžia veido patempimo operaciją atlikti per trumpesnį laiką. Anksčiau net 6 valandas trukdavusi veido tempimo operacija šiandien atliekama vos per 2 valandas taikant vietinę nejautrą, o po 12 val. pacientai jau gali keliauti namo. Jei atliekama tik vokų plastika, operacija trunka iki valandos, o po operacijos įprasta klinikoje likti apie vieną valandą.
Mažesnė komplikacijų tikimybė. Senstančio veido operacijos metu pacientas dažniausiai išlieka sąmoningas – taikoma vietinė nejautra. Naudojant šiuolaikinius anesteziologijos metodus, sumažėja komplikacijų tikimybė.
Greitesnis gijimas. Po profesionaliai atliktos operacijos pacientai jau po 2-3 savaičių gali grįžti į savo įprastą gyvenimo ritmą. Pooperaciniai randai iš pradžių būna rausvi, ausies raukšlėje – juos laikinai galima paslėpti šukuosena. Po 6-12 mėnesių randai išbąla ir tampa beveik nepastebimi.
Kelios senstančio veido korekcijos vienu metu. Koreguojant senstantį veidą, dažnai kartu atliekama ir vokų plastika, o gilios raukšlės užpildomos pačios pacientės audiniais. Iš klinikos išvykstama dažniausiai jau kitą dieną. Vyresnio amžiaus pacientams geriausias rezultatas pasiekamas tada, kai praėjus gijimo laikotarpiui po estetinės operacijos, į audinius suleidžiami raumenų tonusą mažinantys ar derma filerių preparatai.

 

Chirurginė veido korekcija:

  • Veido patempimas
  • Viršutinių ir apatinių vokų korekcija
  • Antakių pakėlimas
  • Riebalų nusiurbimas kakle ir pasmakrėje
  • Riebalų persodinimas veide

 

Nechirurginė raukšlių korekcija

voku_plastika_pries voku_formos_korekcija_po

vv_pries_21 vv_po_koerkcjia_1

70_pries       70_po

pries_24  lina_kokteiline_po_2

 

Daugiau informacijos apie tai, kokios galimos komplikacijos, nuo ko priklauso operacijos kaina, sužinosite konsultacijos metu. Taip pat galėsite pamatyti daugiau dr. D. Radzevičiaus atliktų operacijų nuotraukų.

 

Daugiau informacijos galite rasti www.dariusradzevicius.lt

 

 

Fotoreportažas „Rytas plastinės chirurgijos operacinėje“.

 

 

Interviu su plastikos chirurgu D. Radzevičiumi apie veido plastines operacijas žiūrėkite DELFI Gyvai įraše:

 

Pokalbį su plastikos chirurgu D. Radzevičiumi apie krūtų operacijas žiūrėkite DELFI Gyvai įraše:

Vertinga dovana D.Radzevičiaus pacientams!

Norime nudžiuginti žinomo ir vertinamo plastikos chirurgo dr. Dariaus Radzevičiaus pacientus.

Nuo šiol visiems D. Radzevičiaus klientams, kurie atlieka plastinės chirurgijosprocedūras ir operacijas, iš karto bus suteikiama SUGIHARA VIP klubo narystė, mūsų klubo privilegijos, nuolaidos ir dovanos.

 

Fiksavus operacijos datą, ji patvirtinama 3 d.d. bėgyje sumokėjus rezervacijos mokestį. Tai padaryti galite e-parduotuvėje paspaudę čia  ar bankiniu pavedimu paspaudę čia. 

 

 

How to enable JavaScript in your browser