Nosies plastika

Nosies plastika – viena subtiliausių estetinių operacijų. Atliekant šią operaciją, net keli milimetrai gali ryškiai pakeisti nosies formą. Nosies plastinės chirurgijos galimybės yra gana didelės. Operacijos metu plastikos chirurgas dr.D. Radzevičius gali sumažinti visą nosį, sumažinti ar panaikinti nosies kuprelę, pakeisti (suploninti, sumažinti, pakelti ir t. t.) nosies galiuką, pakeisti šnervių formą, pakeisti kampą tarp nosies ir viršutinės lūpos ir kt., tačiau visuomet yra ribos, kurių negalima peržengti.

 

Operacija paprastai atliekama naudojant bendrąją nejautrą. Pjūviai yra daromi šnervių vidinėje pusėje ir, jei prireikia, „W“ formos pjūvis – pertvaroje tarp šnervių. Tokiu būdu pooperaciniai randai lieka praktiškai nematomi. Operacija trunka 1-2 valandas. Baigęs operaciją plastikos chirurgas ant nosies savaitei uždeda specialius pleistrus ir kartais specialų įtvarą. Didžioji dalis pacientų išvyksta namo tą pačą dieną. Iki 10-12 parų po operacijos veide apie akis gali būti matomos mėlynės. Po savaitės, nuėmus pleistrus ir įtvarą, jau matysite pasikeitusią nosies formą, tačiau galutinis nosies plastikos rezultatas matomas tik po 6-12 mėnesių.

 

Daugiau informacijos apie tai, kokios galimos komplikacijos, nuo ko priklauso operacijos kaina, kokia įmanoma Jūsų nosies forma po operacijos, sužinosite konsultacijos metu. Taip pat konsultacijos metu galėsite pamatyti daugiau platikos chirurgo dr.D. Radzevičiaus atliktų operacijų nuotraukų „prieš“ ir „po“.

 

 

still0608_00002still0608_00007

Prieš                                                                            Po

pries_3po_1

Prieš                                                                             Po

pries_7po_4

Prieš                                                                             Po

 

Daugiau informacijos galite rasti www.dariusradzevicius.lt

 

 

 

Fotoreportažas „Rytas plastinės chirurgijos operacinėje“.

 

 

Interviu su plastikos chirurgu D. Radzevičiumi apie veido plastines operacijas žiūrėkite DELFI Gyvai įraše:

 

Pokalbį su plastikos chirurgu D. Radzevičiumi apie krūtų operacijas žiūrėkite DELFI Gyvai įraše:

 

Vertinga dovana D.Radzevičiaus pacientams!

Norime nudžiuginti žinomo ir vertinamo plastikos chirurgo dr. Dariaus Radzevičiaus pacientus.

Nuo šiol visiems D. Radzevičiaus klientams, kurie atlieka plastinės chirurgijosprocedūras ir operacijas, iš karto bus suteikiama SUGIHARA VIP klubo narystė, mūsų klubo privilegijos, nuolaidos ir dovanos.

Fiksavus operacijos datą, ji patvirtinama 3 d.d. bėgyje sumokėjus rezervacijos mokestį. Tai padaryti galite e-parduotuvėje paspaudę čia  ar bankiniu pavedimu paspaudę čia. 

How to enable JavaScript in your browser