Krūtų didinimas implantais

Šiuo metu nėra sukurta idealaus krūties implanto, kuris tarnautų visą likusį gyvenimą. Plastikos chirurgas dr. D. Radzevičius  naudoja implantus, užpildytus tiek silikonu, tiek fiziologiniu tirpalu, o 2-3 cm pjūvį dažniausiai atlieka areolėje, iškart po speneliu. Kai kuriais atvejais, kai areolė būna maža, atlieka pjūvį po krūtimi. Žaizdai sugijus, pooperacinis randas praktiškai tampa nematomas.
Operaciją plastikos chirurgas atlieka bendrinėje nejautroje, vidutiniškai trunka iki valandos. Didžioji dalis dr. Dariaus Radzevičiaus operuotų pacienčių vyksta namo tą pačią dieną.
Jau kitą rytą galima maudytis, o keturias savaites dieną ir naktį reikia dėvėti specialią liemenėlę bei juostą. Galutinį krūtinės vaizdą galima stebėti tik praėjus 2-3 mėnesiams po operacijos.
Komplikacijos yra retos, tačiau koreguojamos. Dažniausiai komplikacijos būna dėl Jūsų organizmo reakcijos į implantą (kapsulės kontraktūra).
Reikėtų įsidėmėti, kad krūtų implantai nėra amžini – dažniausiai po 10-12 metų implantus reikia pašalinti ar pakeisti. Pasaulyje atliktų mokslinių tyrimų rezultatai rodo, kad krūtų implantai yra saugūs ir neturi neigiamos įtakos sveikatai.
Daugiau informacijos apie tai, kaip parenkamas implanto modelis ir dydis, kokios dar gali būti komplikacijos, nuo ko priklauso operacijos kaina, sužinosite konsultacijos metu.
Taip pat galėsite pamatyti daugiau nuotraukų „prieš“ ir „po“ operacijos.
Grožio terapijos ir chirurgijos klinikoje „Sugihara“ nebuvo ir nėra naudojami PIP gamintojo silikoniai implantai.

Daugiau informacijos galite rasti www.dariusradzevicius.lt

 

 

 

 

 

 

 

Interviu su plastikos chirurgu D. Radzevičiumi apie veido plastines operacijas žiūrėkite DELFI Gyvai įraše:

Pokalbį su plastikos chirurgu D. Radzevičiumi apie krūtų operacijas žiūrėkite DELFI Gyvai įraše:

 

 

Fotoreportažas „Rytas plastinės chirurgijos operacinėje“.

 

 

Vertinga dovana D.Radzevičiaus pacientams!

Norime nudžiuginti žinomo ir vertinamo plastikos chirurgo dr. Dariaus Radzevičiaus pacientus.

Nuo šiol visiems D. Radzevičiaus klientams, kurie atlieka plastinės chirurgijosprocedūras ir operacijas, iš karto bus suteikiama SUGIHARA VIP klubo narystė, mūsų klubo privilegijos, nuolaidos ir dovanos.

 

Fiksavus operacijos datą, ji patvirtinama 3 d.d. bėgyje sumokėjus rezervacijos mokestį. Tai padaryti galite e-parduotuvėje paspaudę čia  ar bankiniu pavedimu paspaudę čia. 

 

How to enable JavaScript in your browser