fbpx

Krūtų pakėlimas

Krūtų pakėlimas, kitaip mastopeksija, yra chirurginė procedūra, kurios pagalba nudribusios krūtys pakeliamos ir joms suteikiama gražesnė forma. Kai kuriais atvejais kartu su krūtų pakėlimu galima ir padidinti krūtis implantais.
Operaciją plastikos chirurgas dr. D. Radzevičius atlieka bendrinėje nejautroje, trukmė – iki 2 val. Po operacijos klinikoje pacientės lieka parą, buvimo trukmė priklauso nuo Jūsų pooperacinės būklės. Mėnesį laiko po operacijos reikia dėvėti specialią liemenėlę.
Po krūtų mažinimo operacijos visuomet lieka randai, kurių kiekis ir ilgis priklauso nuo to, kiek daug krūtys nudribusios. Vienais atvejais būna tik randas aplinka areolę, kitais būna papildomai vertikalus randas nuo areolės iki raukšlės po krūtimi arba horizontalus randas raukšlėje po krūtimi. Apie galutinį rezultatą galima spręsti tik vidutiniškai po vienerių metų.
Daugiau informacijos apie tai, koks randas bus Jūsų atveju, ar papildomai tikslinga krūtis padidinti, kokios galimos komplikacijos, nuo ko priklauso operacijos kaina, sužinosite konsultacijos metu. Taip pat galėsite pamatyti daugiau dr. D. Radzevičiaus atliktų operacijų nuotraukų „prieš“ ir „po“.

 

 

Prieš Po

Prieš                                                                                                       Po

 

Krūtų pakėlimo operacija

Daugiau informacijos galite rasti www.dariusradzevicius.lt

 

 

Fotoreportažas „Rytas plastinės chirurgijos operacinėje“.

 

 

 

 

 

Interviu su plastikos chirurgu D. Radzevičiumi apie veido plastines operacijas žiūrėkite DELFI Gyvai įraše:

Pokalbį su plastikos chirurgu D. Radzevičiumi apie krūtų operacijas žiūrėkite DELFI Gyvai įraše:

Vertinga dovana D.Radzevičiaus pacientams!

Norime nudžiuginti žinomo ir vertinamo plastikos chirurgo dr. Dariaus Radzevičiaus pacientus.

Nuo šiol visiems D. Radzevičiaus klientams, kurie atlieka plastinės chirurgijosprocedūras ir operacijas, iš karto bus suteikiama SUGIHARA VIP klubo narystė, mūsų klubo privilegijos, nuolaidos ir dovanos.

 

Fiksavus operacijos datą, ji patvirtinama per 3 d.d. sumokėjus rezervacijos mokestį. Tai padaryti galite e-parduotuvėje paspaudę čia  ar bankiniu pavedimu paspaudę čia. 

Apie pageidavimą atšaukti suplanuotą operaciją (net jei rezervacijos mokestis nesumokėtas) privaloma informuoti tel. 8 698 53 901  ar el. p. info@sugihara.lt

How to enable JavaScript in your browser