fbpx

Dienos chirurgija

Dienos chirurgija – tai nauja medicinos paslaugų teikimo forma, kai operacijos atliekamos ir pacientas išleidžiamas į namus tą pačią dieną arba kitos dienos rytą. Pacientas neatitraukiamas nuo įprastos jam socialinės aplinkos, turi mažiausią riziką užsikrėsti „ligoninės“ infekcija, greičiau sveiksta ir grįžta į darbą. Gydymo sėkmingumą ir operacijų saugumą užtikrina tai, kad jas atlieka aukščiausios kvalifikacijos patyrę chirurgai, o nuskausminimą – anesteziologai, naudodamiesi šiai dienai moderniausia aparatūra.
Dalį dienos chirurgijos paslaugų, teikiamų Grožio terapijos ir chirurgijos klinikoje, pacientams, draustiems privalomuoju sveikatos draudimu apmoka teritorinės ligonių kasos. Paslaugos kompensuojamos pateikusiems draustumą patvirtinantį dokumentą ir turintiems šeimos gydytojo arba gydytojo specialisto siuntimą.
Pacientas turėtų žinoti, kad prieš kiekvieną operaciją būtina chirurgo specialisto konsultacija. Jos metu skiriami tyrimai ir aptariami įvairūs su operacija susiję klausimai.
Dienos chirurgijos skyrius yra aprūpintas šiuolaikine medicinine įranga, instrumentų rinkiniais, atitinka griežtus higienos reikalavimus, komfortabilus ligoniams ir laukiantiesiems, puikus estetinis vaizdas. Skirtingai, nei valstybinėse gydymo įstaigose, kur gydytojas aptarnauja iki 6 pacientų, mūsų klinikoje chirurgo ar anesteziologo dėmesys skiriamas tik Jums vienam. Kiekviena slaugytoja slaugo tik vieną pacientą, todėl būsite visada apgaubti mūsų personalo dėmesiu ir globa.

 

Dėmesio! Lydintiems asmenims galime pasiūlyti poilsio kambarį ar nakvynę. Galėsite patogiai ilsėtis viename iš dviejų jaukiai įrengtų kambarių greta SUGIHARA klinikos. Dviviečio kambario kaina parai – 60 €.
Daugiau informacijos dėl kambarių teirautis Tel.: (8 5) 270 5710, (8 5) 270 5777.

 

Klinikoje atliekamos dienos chirurgijos operacijos ir procedūros:

Plastinė rekonstrukcinė chirurgija:

  • atlėpusių ausų korekcija;
  • viršutinių vokų operacija;
  • operacijos dėl riešo kanalo sindromo;
  • plaštakos sausgyslių ligų;
  • tirpstančių, pritrauktų pirštų (Dupuytreno kontraktūra) operacijos;
  • „spragsinčio“ piršto operacijos;

 

Otorinolaringologija:

  • nosies kriauklių plastika;
  • sąaugų nosies ertmėje pašalinimas.

Dienos chirurgijos paslaugos, kurių kainos dalį apmoka teritorinė ligonių kasa*

 

Į visas SUGIHARA klinikos operacijos kainas yra įskaičiuota operacinės išlaidos, anestezija, medikamentai, tvarsliava, jei naudojama – implantai, pooperacinė priežiūra, siūlų išėmimas, gydytojo pakartotinos konsultacijos, susijusios su operacija.

 

Galutinė operacijos kaina nustatoma konsultacijos metu gydytojui įvertinus procedūros apimtį, sudėtingumą ir kt. Gydytojo nurodyta kaina galioja 3 mėnesius.

 

Pateiktos kainos yra tik informacinio pobūdžio, Klinika pasilieka teisę be išankstinio informavimo keisti paslaugų kainas, teikti naujas paslaugas arba nebeteikti kai kurių paslaugų.

 

Bazinę operacijų kainą apmoka teritorinė ligonių kasa (TLK).

 

Daugiau informacijos tel.: (8 5) 2705710, (8 5) 270 5777.

 

 

Pacientams, apdraustiems privalomuoju sveikatos draudimu, bazinė dienos chirurgijos paslaugų kaina apmokama iš PSDF biudžeto lėšų pagal sutartyje su teritorine ligonių kasa nurodytą paslaugų nomenklatūrą ir bazines kainas.
Pacientui detaliai paaiškinama kiek ir už kokias paslaugas jis turi mokėti, ir kokią konkrečios paslaugos dalį apmoka Teritorinė ligonių kasa.

 

Pacientas, parašu patvirtinęs savo sutikimą dėl asmens sveikatos priežiūros paslaugų suteikimo, tuo pačiu sutinka sumokėti susidariusį skirtumą tarp bazinės ir faktinės paslaugos kainos kaip tai numato LR Sveikatos sistemos įstatymo III dalies II skyriaus 49 straipsnio nuostatos: „jei pacientai, turintys teisę į nemokamas asmens sveikatos priežiūros paslaugas, savo iniciatyva pasirenka brangiau kainuojančias paslaugas, medžiagas, procedūras, tai šių paslaugų medžiagų procedūrų bazinių kainų skirtumą jie apmoka patys“.
Skirtumą tarp paciento mokamos kainos ir Sveikatos apsaugos ministerijos bei Valstybinės ligonių kasos patvirtintos mokėjimo tvarkos bazinės paslaugos kainos lemia paciento pasirinktos gydytojo rekomenduotas brangiau kainuojančias gydymo priemones (vaistus, medicinos pagalbos priemones, medžiagas, procedūras). Galutinę paslaugos kainą nustato procedūrą atlikęs gydytojas, atsižvelgdamas į darbų apimtį, sunaudotas medžiagas ir papildomus kliento pageidavimus.
Pacientai, pageidaujantys minėtas paslaugas gauti nemokamai, savo šeimos gydytojo siuntimu gali kreiptis į bet kurią viešąją gydymo įstaigą.

 

 

 

 

 

Didžiuojamės būdami klientų įvertinais profesionalais, grožio ekspertais, sukūrusiais pokyčių kliniką. Mums rūpi kiekvieno žmogaus grožis ir sveikata. Matome klientą kaip asmenybę, esame pasišventę kokybei ir aukštiems etikos standartams. Patirtimi ir profesionalumu pelnome klientų pasitikėjimą  ir lojalumą, todėl esame rinkos lyderiai. Mūsų komanda tiki: gražus žmogus yra sveikas žmogus, harmoningai derinantis fizinę ir emocinę sveikatą. Mes esame verti rinkoje būti pripažintu kokybės standartu, kurio pagrindas – pagarba asmenybės unikalumui ir grožiui.

How to enable JavaScript in your browser