Pradžia Paslaugos Dermatologija ir estetinė dermatologijaRankų ir kojų nagų grybelio gydymas lazeriu

Rankų ir kojų nagų grybelio gydymas lazeriu

Nagų grybelio šalinimas lazeriu - tai greita, veiksminga ir saugi procedūra, neturinti jokio šalutinio poveikio.

Šiuolaikinių medicinos technologijų dėka nagų grybelį galime pašalinti greitai ir efektyviai.

 

Nagų grybelio šalinimas lazeriu – tai greita, veiksminga ir saugi procedūra, neturinti jokio šalutinio poveikio, gydymo metu nereikia papildomai naudoti geriamų ar išoriškai naudojamų vaistų, todėl nagų grybelio gydymas lazeriu – pigesnis ir greitesnis gydymo būdas nei vaistais. ki 80% pacientų nagų grybelis išnyksta per 3 mėn., kitiems reikia procedūras kartoti.

Naujiena! Dar efektyvesnės lazerinės dermatologijos procedūros

Pirmasis pabaltijo šalyse Quanta System Q-Plus C MT lazeris jau SUGIHARA klinikoje! Didžiuojamės pasipildę savo lazerių spektrą viena naujausių ir geriausių technologijų. Q-Plus yra hibridiniai lazeriai su Q-Switched technologija, kuri geba sukurti fotoakustinį efektą, itin tiksliai ir efektyviai nukreiptą į pigmentaciją ar rašalą nepažeisdami aplinkinės odos. Šis lazeris unikalus savo gebėjimu naudoti 2 bangos ilgius vienu metu, taip užtikrinant atliekamų procedūrų kokybę. Nuo šiol savo klientams galime pasiūlyti dar efektyvesnes lazerinės dermatologijos procedūras.

Rankų ar kojų grybelio gydymas lazeriu yra itin veiksmingas, neskausmingas ir ypatingo pasiruošimo nereikalaujantis gydymas. Jis tinkamas ir stipriai pažeistiems nagams bei pacientams nepageidaujantiems ar netoleruojantiems sisteminio (medikamentinio) gydymo. Gydymas yra greitas, procedūros trumpos ir po jų galima grįžti į įprastą gyvenimo ritmą. Sėkmingu procedūrų kurso rezultatu galima džiaugtis jau po 8-16 savaičių.

Grybelinės kojų ligos yra labiausiai paplitusios ligos pasaulyje

Grybelinės kojų ligos yra labiausiai paplitusios ligos pasaulyje, jos priklauso prie dažniausiai užkrečiamų odos ligų.

Dažniausiai grybeliai pažeidžia kojų ir rankų pirštų nagus. Nagų grybelis arba onichomikozė – tai infekcinė, labai greitai plintanti liga. Nagų grybelis pasireiškia nago spalvos pakitimu (jis tampa gelsvas ar balkšvas), jo atsiskyrimu nuo savo guolio bei paviršiaus nelygumais.

Dažniausiai ja užsikrečiama viešose, drėgnose vietose: drėgname pajūrio, paežerių, paupių smėlyje, sporto salėse, pirtyse, baseinuose, persirengimo kambariuose bei ten, kur naudojamasi bendra avalyne: čiuožyklos, boulingo klubai ir kt. Priežastimi gali tapti ir netinkama avalynė, neleidžianti odai kvėpuoti bei nagų traumos.

Tradiciniai kojų ir rankų nagų grybelio gydymo būdai dažniausiai turi šalutinį poveikį

Tradicinis nagų grybelio gydymas yra sudėtingas ir ilgalaikis procesas, kadangi grybelinė infekcija yra labai atspari gydymui. Standartiškai nagų grybelio gydymui naudojami geriami vaistai, tepalai, lakas, chirurginis nagų plokštelės šalinimas arba šių metodų kombinacija.

Pagrindinė medikamentinio gydymo problema yra tokio gydymo toksiškumas ir ilgas gyjimo laikotarpis, kuris gali užtrukti iki 6 mėn. Priešgrybeliniai vaistai gali pažeisti inkstus ir kepenis. Pacientams su šių organų ligomis reikia būti labai atsargiems vartojant tokio tipo vaistus. Kadangi vaistų vartojimas trunka vidutiniškai 3-5 mėn. būtina nuolatos tikrinti šių organų būklę.

Vietinė terapija su tepalais yra mažai efektyvi ir taikoma dažniausiai kaip papildomas gydymas.

Chirurginis nago plokštelės šalinimas yra šiuo metu retai taikomas metodas, kadangi tai neišsprendžia problemos, o pati procedūra yra skausminga, žmogus tampa nedarbingas. Po tokio gydymo nagas gali ataugti nelygus ir negražus.

Kojų ir rankų nagų grybelio gydymas lazeriu – šiuolaikinis, saugus, greitas ir veiksmingas būdas

Kojų ir rankų nagų grybelio gydymas lazeriu – šiuolaikinis, visiškai saugus, greitas ir veiksmingas būdas, tausojantis pacientą, gerai toleruojamas ir neturintis aukščiau paminėtų komplikacijų.

Procedūra yra paprasta, neskausminga, trunka 20-25 min. priklausomai nuo pažeistų nagų kiekio. Pagal atliktus tyrimus, nagų grybelio gydymas lazeriu pagal efektyvumą pralenkia kitus gydymo metodus.

Kojų ir rankų nagų grybelio gydymo lazeriu privalumai:

  • Saugu. Giliai prasiskverbiantis šildantis lazerio spindulys sunaikina grybelį ir nepažeidžia sveikų audinių. Nėra jokio šalutinio poveikio lyginant su medikamentiniu gydymu.
  • Efektyvu. Jau po pirmos procedūros yra teigiamas fungicidinis poveikis. Galutinį rezultatą galima įvertinti praėjus 6-12 mėn. (tiek laiko reikia, kad ataugtų sveika nago plokštelė).
  • Neskausminga. Procedūra nėra skausminga. Labai jautriems pacientams pagal poreikį galima nuskausminti tepalu.
  • Greita. Užtenka 4-5 procedūrų. Procedūra atliekama kas 1-2 savaites.
  • Patogu. Po procedūros pacientas lieka darbingas.

Konsultacija ir nagų grybelio gydymas lazeriu

gydymą reikia pasikonsultuoti su gydytoju dermatologu. Konsultacijos metu Jums bus parinktas individualus gydymo planas, esant reikalui atlikti diagnostiniai tyrimai. Esant aiškiai diagnozei ir rezervavus pakankamai laiko vizitui, jau pirmo apsilankymo metu gali būti atlikta pirma procedūra.

Gydymo efektyvumą galima įvertinti jau po 3 mėn. Galutinis rezultatas bus vertinamas ataugus nago plokštelei po 6-12 mėn.

Daugiau informacijos ir registracija: +370 698 53 901 ir el. p. info@sugihara.lt

SUGIHARA VIP narystė –  ypatingos nuolaidos ir privilegijos!

Tapkite SUGIHARA VIP klubo nariu ir naudokitės nuolaidomis iki 15%, privilegijomis ir puikiais pasiūlymais! Daugiau informacijos apie SUGIHARA VIP klubą rasite čia.

Klientui neatvykus ir apie tai neinformavus registratūros prieš 24 val., kito vizito metu bus taikomas neatvykimo mokestis 15 €. Mokestis taikomas, nes mokama ne tik už paslaugą, bet ir už gydytojo laiką, kuris registruojantis yra priskiriamas konkrečiam klientui, o jam neatvykus gydytojo laikas naudojamas neproduktyviai.

 

Kainos ir registracija

Menas kurti natūralų grožį

Atsipalaiduokite ir mėgaukitės

Plačiau apie mus#