Pradžia Paslaugos Dermatologija ir estetinė dermatologijaOdos atjauninimas, stangrinimas. Kūno apimčių mažinimasNeinvazinis veido odos atjauninimas

Neinvazinis veido odos atjauninimas

Kai oda veikiama iki 1 mm gylyje, odos atjauninimas yra paviršinis.

 

 

Kaip atliekama procedūra?

Šiai procedūrai SMOOTH MODE režimu naudojamas  Er:Yag lazeris. Procedūros metu energija pasiekia vidurinius dermos sluoksnius, todėl ši susitraukia, o nepakitęs epidermis atsisluoksniuoja.

Procedūros metu suaktyvinama kolageno sintezė. Naujas „jaunas“ kolagenas atsiranda jau po 3 savaičių, maksimumą pasiekia 4-5 savaitę.

Po procedūros atsiradęs paraudimas išlieka 1- 3 dienas, vėliau oda ima pleiskanoti, o po 5-7 dienų išsilygina ir ima švytėti, tampa kaip „persikas“. Procedūrą galima daryti vasarą.

Procedūra gerai toleruojama, diskomfortas – minimalus, pašaliniai reiškiniai – nežymūs, tai: paraudimas ir patinimas, trunkantis nuo kelių valandų iki kelių dienų. Rezultatas – greitas ir akivaizdus: oda tampa lygesnė, stangresnė, „pasitempia“, sumažėja ir pasilygina raukšlės.

Kiek laiko išlieka rezultatas?

Rezultatas išlieka 3-4 mėnesius.

Kaip veikia lazeris?

Lyginant su kitais estetinėje medicinoje naudojamais lazeriais, Nd:YAG lazerio skiriama šviesa giliausiai skverbiasi į dermą, kur sukelia kontroliuojamą terminį kolageno pažeidimą. Gijimo metu kolageno skaidulos persitvarko, todėl oda tampa stangresnė ir lygesnė.

Lazerio privalumai.

Nd:YAG Fotona privalumai – saugumas ir efektyvumas. Mažesnė epidermio absorbcija leidžia išvengti jo pažeidimo, o galimybė griežtai kontroliuoti energijos veikimo gylį (priešingai nei procedūroms naudojant radiobangas) apsaugo nuo giliau esančių audinių perkaitimo, taigi, ir nuo atokių komplikacijų.

 

Turime galimybę atnaujinti odą invaziniu ir neinvaziniu būdu. Invazinių procedūrų metu pažeidžiamas odos vientisumas, o atliekant neinvazines atjauninimo procedūras, lazerio skiriama šviesos energija sukelia kontroliuojamą terminį kolageno pažeidimą giliai odoje, tuo tarpu epidermis, viršutinis odos sluoksnis lieka nepaliestas. Gijimo metu kolageno skaidulos persitvarko, todėl oda tampa stangresnė ir lygesnė.

Daugiau informacijos ir registracija: +370 698 53 901 ir el. p. info@sugihara.lt

 

Kainos ir registracija

Menas kurti natūralų grožį

Atsipalaiduokite ir mėgaukitės

Plačiau apie mus#