Pradžia Paslaugos Dermatologija ir estetinė dermatologijaOdos atjauninimas, stangrinimas. Kūno apimčių mažinimasKūno apimčių mažinimas ir odos stangrinimas lazeriu

Kūno apimčių mažinimas ir odos stangrinimas lazeriu

Ne tik jaunina odą, bet ir tirpdo riebalus! Iki šiol neinvazinė „Piano“ technologija buvo naudojama tik 4D veido atjauninimo procedūrai.

Dabar šią technologiją jau galime sėkmingai taikyti ir kūno apimčių mažinimui bei kovai su celiulitu. Naujas, dvigubai didesnis lęšis leidžia lazerio šviesos energijai prasiskverbti žymiai giliau, pasiekti ne tik giliausius odos sluoksnius, tačiau ir po oda esantį riebalinio audinio sluoksnį.

Paslaugos aprašymas:

Giliuosiuose audiniuose esančios ląstelės yra dvejopos. Vienos jų, vadinamos adipocitais, kaupia riebalus. Tai jos formuoja celiulito požymius ir riebalų sankaupas. Šios ląstelės ganėtinai jautrios šilumai, tad kai audiniai užkaitinami iki reikiamos 42-45 temperatūros, ir toks režimas palaikomas pakankamą laiką, paleidžiamas mechanizmas, sukeliantis programuotą tų ląstelių mirtį. Šių procedūrų metu galima sunaikinti net iki 40 proc. adipocitų. Giliai odoje tuo metu temperatūra pakyla dar trimis laipsniais aukščiau. Tokioje temperatūroje stimuliuojamos kolageną gaminančios ląstelės.

Tuo tarpu kitos ląstelės, vadinamos fibroblastais, gamina kolageną ir hialurono rūgštį. Jos mažiau jautrios šilumai ir į tą pačią procedūrą reaguoja visai kitaip – jos tarsi „atsibunda“, suaktyvina savo veiklą, dėl to, įsijungus atsinaujinimo mechanizmui, oda stangrėja ir akivaizdžiai pasitempia. Tai gali būti gera žinia ir moterims po nėštumo, kai dėl strijų pilvo zonoje atsiradęs audinių perteklius sudarko figūrą ir sukelia psichologinį diskomfortą. Kombinuojant šias procedūras su kitomis lazerinėmis technologijomis strijos susiaurėja, oda tampa stangresnė, pasikeičia kūno apimtys.

Šios procedūros metu veikiama dviem kryptimis:

 • Stimuliuojamos ląstelės, gaminančios kolageną, dėl ko padidėja odos stangrumas visuose jos sluoksniuose.
 • Slopinama riebalinio audinio ląstelių veikla, dėl ko žymiai sutrumpėja jų gyvenimo trukmė ir taip pasiekiamas „riebalų tirpinimo“ efektas. Dėl to mažėja celiulito reiškiniai ir keičiasi kūno formos.

Procedūra neinvazinė, todėl nėra skausminga. Procedūros metu pasiekimas 1,5 cm gylis. Audiniai įkaitinami iki 42-45 C, odoje atsiranda tolygus paraudimas, kuris greitai išnyksta. Procedūros kartojamos kas mėnesį, o rezultatai palaipsniui gerėja. Kursui rekomenduojamos 3-6 procedūros.

Norite pasiruošti naujam vasaros sezonui? Pradėkite jau dabar.

Kas yra kūno apimčių mažinimo ir stangrinimo lazeriu procedūra?

Tai lazerinė neinvazinė procedūra, skirta mažinti kūno apimtis, riebalų sankaupas, celiulitą bei stangrinti odą.

Naujas, dvigubai didesnis lęšis leidžia lazerio šviesos energijai prasiskverbti žymiai giliau.  Labai ilgi neinvazinio lazerio impulsai  palaipsniui ir tolygiai įkaitina ne tik giliausius odos sluoksnius, tačiau pasiekia ir po oda esantį riebalinio audinio sluoksnį.

Kokias problemoms spręsti tinka procedūra lazeriu?

 • Besiskundžiantiems problemomis konkrečiose vietose – klubų, šlaunų, pilvo, juosmens, sėdmenų zonose, žąstų vidiniuose paviršiuose
 • tinka po gimdymo
 • tinka turintiems strijas
 • tinka besiskundžiantiems odos sudribimu, tonuso ir stangrumo sumažėjimu
 • tinka turintiems celiulitą
 • tinka susikaupus lokaliems riebalams tam tikrose kūno zonose

 Kelioms zonoms vienos procedūros metu galima taikyti lazeriu?

Vieno apsilankymo metu galima atlikti procedūrą keletui zonų, pvz., pilvui ir juosmens zonai, 2 simetriškoms zonoms (žąstai, šlaunys, sėdmenys). Galimos ir kitos kombinacijos ir zonos, visa tai su Jumis aptars gydytojas dermatologas konsultacijos metu.

Kokie odos atjauninimo lazeriu procedūros privalumai?

 • Neinvazinė komfortiška procedūra
 • Nereikia nuskausminimo
 • Rezultatas matomas jau po 1-2 procedūrų
 • vienu metu galima atlikti procedūrą 2 zonoms, pvz. šlaunų ir žastų, sėdmenų ir šlaunų ir pan.
 • Galima atlikti ištisus metus

Kokių tikėtis rezultatų po odos atjaunimo lazeriu procedūros?

 • keičiasi kūno formos ir apimtis
 • stangresnė ir elastingesnė kūno probleminių zonų oda
 • mažėja celiulito požymių
 • odos paviršius tampa lygesnis
 • skatinama kolageno gamyba

Kuo unikali odos atjauninimo lazeriu procedūra klinikoje SUGIHARA?

 • Visų pirma, procedūrą atlieka patikimi gydytojai dermatologai, turintys ilgametę patirtį estetinės ir lazerinės dermatologijos srityje
 • Naujas, dvigubai didesnis lęšis leidžia lazerio šviesos energijai prasiskverbti žymiai giliau
 • Didelės galimybės derinti lazerio procedūras su kitomis SPA, kūno priežiūros procedūromis bei masažais

Kiek procedūrų reikia atlikti?

Gydytojai dermatologai rekomenduoja atlikti 6 procedūrų kursą, atliekant 1 procedūrą kartą per mėnesį. Paprastai vienos zonos procedūra trunka apie 30 min.

Ar procedūra skausminga?

Procedūra nėra skausminga.

Dar geresniems rezultatams pasiekti po lazerio procedūros rekomenduojame

Liekninančią kūno procedūrų programą!

Norint pasiekti maksimaliai gerus rezultatus, dermatologai rekomenduoja tarp lazerinių procedūrų atlikti liekninančias kūno procedūras. Šią programą parinko ir atlieka patyrę SUGIHARA kūno priežiūros specialistai. Procedūros suderintos su gydytojais dermatologais.

Programų trukmė – 1 mėnuo, jos gali būti atliekamos bet kuriame SUGIHARA filiale. Užsakius visą programą iškart – suteikiama 10% nuolaida.

Preliminarus programos turinys (gali būti derinama ir koreguojama pagal individualius kiekvieno kliento tikslus ir kūno zonas):

Nuolaida suteikiama užsiregistravus procedūroms ir mokant už visą kursą iškart.

Ko galima tikėtis po procedūros lazeriu ir kaip atrodo oda po procedūros?

Gydymas lazeriu yra saugus gydymo būdas, kurį atlieka gydytojai dermatologai. Po procedūros galimas odos paraudimas, kuris išnyksta po 12-24 val.

Daugiau informacijos ir registracija: +370 698 53 901 ir el. p. info@sugihara.lt

Norite daugiau sutaupyti – rinkitės SUGIHARA VIP narystę!

Tapkite SUGIHARA VIP klubo nariu ir naudokitės nuolaidomis iki 15%, privilegijomis ir puikiais pasiūlymais! Daugiau informacijos apie SUGIHARA VIP klubą rasite čia.

Kainos ir registracija

Menas kurti natūralų grožį

Atsipalaiduokite ir mėgaukitės

Plačiau apie mus#