Pradžia Paslaugos Dermatologija ir estetinė dermatologijaGydytojų dermatologų konsultacijos

Gydytojų dermatologų konsultacijos

Grožio terapijos ir chirurgijos klinika SUGIHARA – vienintelė ir didžiausia specializuota estetinės medicinos Klinika Baltijos šalyse, teikianti plastinės chirurgijos, lazerinės ir estetinės dermatologijos, grožio bei SPA paslaugas nuo 1994 metų.

Grožio terapijos ir chirurgijos klinikoje grožis kuriamas saugiomis, mokslu ir praktika patikrintomis paslaugomis bei priemonėmis.

Darbuotojų atsidavimą savo profesijai, profesionalumą ir saugumą seniai įvertino nuolatiniai klientai, Lietuvos ir užsienio šalių piliečiai.

 

Lietuvoje SUGIHARA klinika buvo estetinės medicinos ir ypač estetinės lazerinės dermatologijos pradininkė, tad klinikoje dirbantys gydytojai ir specialistai yra sukaupę ilgametę patirtį estetinės medicinos srityje bei visą laiką atsakingai žiūrinti į savo atliekamas paslaugas. Mes manome, kad svarbu ne tik grąžinti žmones, bet ir atsakingai atlikti ir paskirti reikalingas procedūras.

SUGIHARA dermatologijos centre teikiamos paslaugos:

SUGIHARA klinikoje atliekamų gydytojų dermatologų konsultacijos

Gydytojo pirminė išsami konsultacija, trukmė iki 30 min.

Išsamus pokalbis su pacientu apie ligos atsiradimą, eigą, galimas priežastis, jau taikytą gydymą, apžiūra. Rekomenduojamų ir būtinų tyrimų paaiškinimas ar jau atliktų tyrimų komentaras, diagnozės nustatymas, gydymo plano ar procedūros atlikimo paskyrimas ir išaiškinimas, galimų procedūrų palyginimas. Rekomendacijos po gydymo arba procedūros atlikimo odos priežiūrai namuose.

Gydytojo dermatologo konsultacija dėl grožio injekcijų, trukmė iki 15 min.

Gydytojo dermatologo konsultacijos dėl grožio injekcijų metu aptariami pageidaujami rezultatai, parenkami tinkamiausi užpildai/medžiagos ir detaliai informuojama apie pačią procedūrą bei supažindinama su rekomandacijomis po jos.

Pakartotina dermatologo konsultacija dėl grožio injekcijų kartojant procedūrą – nemokama.

Gydytojo dermatologo konsultacija dėl konkrečios procedūros, trukmė iki 15 min.

Galite pasikonsultuoti tik dėl konkrečios norimos procedūros, kokie galimi procedūros rezultatai Jūsų atveju, ar Jums tinkama ir rekomenduotina ir pan. Taip pat nepageidaujamų poveikių ar rizikos įvertinimas, procedūros paaiškinamas, procedūrų kiekio ir periodiškumo, jei būtinas procedūrų kursas aptarimas, supažindinimas su periodo po procedūros ypatumais.

Pakartotina dermatologo konsultacija (1 mėn. laikotarpyje, trukmė – iki 30 min.)

Pakartotina konsultacija atvykus dėl tos pačios priežasties, praėjus 1 mėn. po pirminio vizito.

Grožio terapijos ir chirurgijos klinika SUGIHARA savo klientams, norintiems pasinaudoti gydytojų, grožio specialistų ir kt. paslaugomis, taiko ypatingą nuolaidų sistemą – tai itin patogu, kai atliekamas gydymo ar grožio procedūrų kursas. Taikoma iki 15% nuolaida Jums ir Jūsų šeimos nariams – daugiau informacijos tel.: (8 5) 270 5710, (8 5) 270 5777.

Kainos ir registracija

Menas kurti natūralų grožį

Atsipalaiduokite ir mėgaukitės

Plačiau apie mus#