Pradžia Paslaugos Dermatologija ir estetinė dermatologijaApgamų, papilomų ir gerybinių odos darinių šalinimas

Apgamų, papilomų ir gerybinių odos darinių šalinimas

 • Apgamai
 • Papildomos
 • Seborėjinė keratozė 
 • Riebalinių liaukų hiperplazija
 • Ksanteliazmos, piogeninės granulomos, miliumai, moliuskai

Atraskite mūsų specializuotas odos defektų ir gerybinių odos darinių ištyrimo lazerine dermatoskopija ir šalinimo paslaugas, užtikrinančias jūsų odos sveikatą ir grožį.

 

Apgamų šalinimas

Kai kurie apgamai būna įgimti ar atsiranda iki pilnametystės, o kai kurie su amžiumi pradeda nykti.  Kiekvienas žmogus turi bent keletą apgamų, kurie bėgant metams gali kisti. Kiekvieną pakitusį apgamą rekomenduojama išsitirti. SUGIHARA klinikoje dėl apgamų ir kitų odos darinių šalinimo bei ištyrimo konsultuoja gydytojai dermatovenerologai arba onkodermatologė gyd. Jolita Gibavičienė

Būtina įsidėmėti ir žinoti, kad lazeriu galima šalinti tik tuos apgamus, kurie neturi supiktybėjimo rizikos. Taip pat svarbu, kokioje vietoje apgamas yra, koks jo dydis. Kuris apgamo šalinimo būdas geriausias sprendžia gydytojas.

Apgamai gali būti šalinami lazeriu, chirurginiu būdu, kriodestrukcija ar elektroekscizija. Jums tinkamiausią šalinimo būdą paskirs konsultuojantis gydytojas. Vieno apsilankymo metu veido ir kitose kūno srityse lazeriu šalinama iki 5 vnt. apgamų, kurių skersmuo neviršija 1 cm. Didesnių apgamų šalinimo būdas ir kaina nustatomi gydytojo konsultacijos metu.

Ne visos rudos dėmelės ant odos yra apgamai

Dažniausiai sutinkamiems odos pigmentiniams dariniams priklauso strazdanos bei pigmentinės dėmės. Lygios, rudos spalvos odos dėmės, atsirandančios po ilgalaikio saulės spindulių poveikio, vadinamos šlakais (lentigo). Iškilios pigmentinės dėmės, dažniausiai atsirandančios veido ar liemens odoje, yra seborėjinės keratozės dariniai.

Šviesią odą turintiems žmonėms dažnos strazdanos – rusvos spalvos dėmės, paprastai matomos veide bei viršutinėje kūno dalyje. Dauguma odos darinių būna gerybiniai, tačiau, jei žmogus ilgai būna saulėje, mėgsta atostogauti šiltuose kraštuose, jei odoje stebimas didelis pigmentinių dėmių skaičius, jei oda yra labai šviesi, yra nemaža tikimybė, kad odoje gali atsirasti ir piktybinių pakitimų. Dėl šios priežasties rekomenduojama kartą per metus kreiptis į gydytoją onkodermatologą, pasitikrinti odos darinius ir taip išvengti galimo melanomos atsiradimo.

Apgamų ištyrimas

SUGIHARA klinikoje atliekama profesionali lazerinė dermatoskopija, leidžianti gydytojui dermatovenerologui neinvaziniu būdu apžiūrėti apgamą ar kitus odos darinius specialiu prietaisu – dermatoskopu. 

Apgamų šalinimas atliekamas saugiai ir efektyviai su mūsų ekspertų komanda, pasitelkiant naujausius estetinės medicinos metodus.

Atkurkite nepriekaištingos odos pasitikėjimą naudodamiesi SUGIHARA klinikos apgamų šalinimo paslaugomis!

Melanoma – kas tai? 

Melanoma – viena agresyviausių, sparčiausiai plintanti ir didžiausią mirtingumą sukelianti odos vėžio formų. Melanomos atvejų daugėja visame pasaulyje. Lietuvoje kasmet nustatoma daugiau kaip 200 melanomos atvejų. Beveik du trečdaliai naujų melanomos atvejų diagnozuojama moterims, o vienas – vyrams. Jeigu nors vienas iš jūsų kūno pigmentinių darinių keičiasi, t.y. kinta dydis, atsiranda nelygumai, pakinta spalva, odos darinys pakyla – nedelsdami kreipkitės į gydytoją onkodermatologą.

Apgamų šalinimas Vilniuje – kaina

Apgamų šalinimas SUGIHARA klinikoje itin palankus, nes kainos nustatytos su tikslu, kad kiekvienas galėtų naudotis aukščiausio lygio odos priežiūros paslaugomis. Norintiems visapusiškos odos priežiūros, kainos svyruoja nuo 80 eurų už dermatologo konsultaciją, įskaitant dermatoskopiją. Detalias procedūras ir kainas galite rasti paslaugų kainoraštyje.

Ko negalima po apgamo šalinimo?

Pašalinus apgamą, labai svarbu vengti tiesioginių saulės spindulių ir paveiktos vietos neliesti, norint išvengti randų ir infekcijos. Apgamų šalinimas lazeriu reikalauja, kad nenaudotumėte makiažo ar šiurkščių odos priežiūros priemonių ant gydomos srities, kol ji visiškai užgis. Laikykitės dermatologo nurodymų dėl tolesnės priežiūros, kad užtikrintumėte sklandų gijimą ir geriausią įmanomą rezultatą. 

Papilomų šalinimas

Papilomos, arba minkštosios fibromos, dažniausiai atsiranda kaklo, pažastų srityse, po krūtimis ar kirkšnyse. Šie dariniai nėra kenksmingi sveikatai, tačiau dėl nuolatinės trinties, gali atsirasti infekcijų tikimybė. Visgi pagrindinė papilomų naikinimo priežastis yra estetinė. Priklausomai nuo konkretaus atvejo, mūsų klinikoje papilomų šalinamas atliekamas pasitelkiant modernius metodus, tokius kaip krioterapija (sušaldant sklystu azotu), gydymas lazeriu ar elektrokauteriu. Šalinimo metodas pasirenkamas priklausomai nuo papilomos vietos ir dydžio. Paprastai procedūra būna trumpa ir nesukelianti didelio diskomforto. Papilomos naikinimo metu gali būti jaučiamas karščio pojūtis ar dilgtelėjimas. Esant poreikiui naudojamos vietinės nuskausminančios priemonės. 

Papilomos gali būti maišomos su kitais odos dariniais ant kojelės, tokiais kaip neurofibromos, papilomatoziniai apgamai, užkrečiamieji moliuskai ar siūlinės karpos. Visais atvejais, nesant tikriems dėl odos darinio, rekomenduojame konsultuotis su gydytoju dermatologu. 

Kitų odos darinių šalinimas

 • Seborėjinė keratozė – tai nevėžiniai dariniai, kurie gali būti vaškiniai, rudi arba juodi, šiurktesnio paviršiaus. Šie odos dariniai gali atsirasti bet kurioje kūno vietoje, išskyrus gleivines, delnus ir padus.
 • Riebalinių liaukų hiperplazija – būdingi maži, kūno spalvos iškilimai ant veido.
 • Ksanteliazmos – tai gelsvos cholesterolio sankaupos aplink akis. Jų šalinimas prisideda prie  kosmetinės išvaizdos gerinimo.
 • Piogeninės granulomos – tai gerybiniai, kraujagyslinės kilmės odos dariniai, kuriems būdingas trapus paviršius. 
 • Miliumai – tai smulkios odos cistos, kuriose kaupiasi keratinas, odos baltymas. Dažniausiai miliumai yra šalinami veido srityje, aplink akis ar skruostų dalyje.
 • Moliuskai (Molluscus contagiosum) – tai užkrečiama, lėtinė, lokalizuota infekcinė odos liga, sukeliama moliusko viruso (MCV). Odoje atsiranda papulinis bėrimas, pažeistą vietą niežti, skauda.

Matomose kūno vietose (veido, kaklo) esančius įvairius odos darinius mūsų klinikoje pašalins plastikos chirurgas Darius Radzevičius, kitose – gydytoja onkologė dermatologė Jolita Gibavičienė.


Daugiau informacijos ir registracija: +370 698 53 901 ir el. p. info@sugihara.lt

SUGIHARA VIP narystė –  ypatingos nuolaidos ir privilegijos!

Tapkite SUGIHARA VIP klubo nariu ir naudokitės nuolaidomis iki 15%, privilegijomis ir puikiais pasiūlymais! Daugiau informacijos apie SUGIHARA VIP klubą rasite čia.

Kainos ir registracija

Menas kurti natūralų grožį

Atsipalaiduokite ir mėgaukitės

Plačiau apie mus#