Registracija

Paieška:

Aknė (acne) gydymas lazeriu

Paprastieji spuogai – aknė (Acne vulgaris) yra viena labiausiai paplitusių odos ligų, kuri pasireiškia savitais bėrimais veido, krūtinės ir nugaros viršutinės dalies odoje.

Šia liga serga net iki 70-95 proc. paauglių, tačiau ja gali sirgti tiek jaunesni, tiek vyresni žmonės. Net iki 20 proc. pacientų aknė išlieka vyresniems nei 20 metų, o 10 proc. – vyresniems nei 25 metų.

Individualus aknė gydymas  

Daugelis žmonių aknę (acne) bando gydytis patys. Dažniausiai nepasitarę su gydytoju naudoja netinkamas kosmetikos priemones arba netinkamus gydymo metodus. Aknė yra lėtinė, pasikartojanti, net medikamentais sunkiai gydoma liga, todėl jos gydymas yra ilgalaikis, reikalaujantis nuolatinės gydytojo priežiūros. Pacientas turi suprasti, kad nėra universalaus gydymo metodo ir kas tinka vienam, jam gali ir nepadėti. Pirmiausia, pastebėję odos ligą, kreipkitės į gydytoją dermatologą, jis padės išsiaiškinti odos sutrikimą skatinančius veiksnius ir kruopščiai parinks gydymo metodą.

Įprastai aknė (acne) gydoma įvairiais vietiniais ir geriamais (priešuždegiminiais ar priešbakteriniais) vaistais. Daugeliui pacientų šis gydymas yra efektyvus, tačiau jis turi ir trūkumų: nepageidaujamas vaistų poveikis, bakterijų atsparumas vaistams, ilga gydymo trukmė ir pan.

Kuo unikalus aknė gydymas klinikoje SUGIHARA?
Grožio terapijos ir chirurgijos klinika SUGIHARA įsigijo naujausią gydomąjį „Fotona“ lazerį. Šis gamintojas yra lyderis gydomųjų lazerių srityje ir pirmasis naudojantis dvigubo dažnio technologiją. Tai pirmas ir vienintelis Lietuvoje medicininis lazeris gydantis aktyvios fazės aknė (acne), t.y. uždegimo metu.

Gydome ne tik lengvo ir vidutinio sunkumo aknė, bet ir aktyviosios fazės aknė, kuri pasireiškia uždegimais – pūlingais ar cistiniais spuogais. Grožio terapijos ir chirurgijos klinikoje SUGIHARA taip pat taikomas kompleksinis aknė gydymas – greta įprastų gydymo priemonių aknė gydoma lazeriu, atliekamas giluminis odos šveitimas rūgštimi.

Mažiausiai 2 mėn. prieš lazerines procedūras nevartoti retinoidų (pvz., „Roaccutane“).

Greitas aknė pažeistos odos būklės pagerėjimas

  • Greitas pagerėjimas pastebimas po 12 val. nuo aknė gydymo lazeriu procedūros
  • Greita procedūra, trunkanti iki 20-30 min.
  • Itin efektyvus gydymas lyginant su alternatyviais gydymo metodais
  • Neinvazyvi, itin saugi procedūra pacientui
  • Nėra nedarbingumo laikotarpio
  • Uždegiminių pažeidimų sumažėjimas tęsiasi iki 4-6 savaitės po gydymo
  • Galima derinti su medikamentiniu gydymu

Kiek procedūrų reikia atlikti?

Norint pasiekti terapinį efektą, procedūrų skaičius parenkamas individualiai.

Lengvo ir vidutinio sunkumo aknė gydymo lazeriu užtenka 1-2 procedūrų.

Aktyvios fazės uždegiminei aknė gydyti dažniausiai atliekamos 3-4 procedūros kasdien, vėliau daroma 3-4 dienų pertrauka ir vėl atliekamos 3-4 procedūros kasdien.

Po kiekvienos aknė gydymo lazeriu procedūros, greitas aknė pažeistos odos būklės pagerėjimas pastebimas jau  po 12 val.

Ar gydant aknė lazeriu reikia naudoti kitas gydymo priemones?

Gydymas lazeriu gali būti derinamas su medikamentiniu gydymu. Geriausią medikamentinį gydymą Jums rekomenduos gydytojas dermatologas konsultacijos metu.

Ko galima tikėtis po procedūros ir kaip atrodo oda po procedūros?

Gydymas lazeriu yra visiškai saugus pacientui gydymo būdas, kurį atlieka gydytojai dermatologai. Po procedūros galimas odos paraudimas, kuris visiškai išnyksta po 12-24 val.

Registracija ir informacija tel.: (8 5) 270 5710, (8 5) 270 5777 arba el. paštu info@sugihara.lt

Klientų patogumui! Dermatologų paskirto gydymo palaikymui prireikus kosmetologinių procedūrų (veido valymų, raminančių procedūrų ar kt.) SUGIHARA kosmetologės su gydytojos rekomendacija suteiks -20% nuolaidą pirmai procedūrai.

Klientui neatvykus ir apie tai neinformavus registratūros prieš 24 val., kito vizito metu bus taikomas neatvykimo mokestis 15 €. Mokestis taikomas, nes mokama ne tik už paslaugą, bet ir už gydytojo laiką, kuris registruojantis yra priskiriamas konkrečiam klientui, o jam neatvykus gydytojo laikas naudojamas neproduktyviai.

Grožio terapijos ir chirurgijos klinika SUGIHARA savo klientams, norintiems pasinaudoti gydytojų, grožio specialistų ir kt. paslaugomis, taiko ypatingą nuolaidų sistemą – tai itin patogu, kai atliekamas gydymo ar grožio procedūrų kursas. Taikoma iki 15% nuolaida Jums ir Jūsų šeimos nariams – daugiau informacijos tel.: (8 5) 270 5710, (8 5) 270 5777.

Kainos ir registracija

Menas kurti natūralų grožį

Atsipalaiduokite ir mėgaukitės

Plačiau apie mus