Pradžia Paslaugos Dermatologija ir estetinė dermatologijaAknė (acne) gydymas lazeriu

Aknė (acne) gydymas lazeriu

Paprastieji spuogai – aknė (Acne vulgaris) yra viena labiausiai paplitusių odos ligų, kuri pasireiškia savitais bėrimais veido, krūtinės ir nugaros viršutinės dalies odoje.

Akne serga net iki 70-95 proc. paauglių, tačiau ja gali sirgti  ir vyresni žmonės.

Net iki 20 proc. pacientų aknė išlieka vyresniems nei 20 metų, o 10 proc. – vyresniems nei 25 metų.

Individualus aknė gydymas

Daugelis žmonių aknę (acne) bando gydytis patys. Dažniausiai nepasitarę su gydytoju naudoja netinkamas kosmetikos priemones arba netinkamus gydymo metodus.

Aknė yra lėtinė, pasikartojanti, net medikamentais sunkiai gydoma liga, todėl jos gydymas yra ilgalaikis, reikalaujantis nuolatinės gydytojo priežiūros. Pacientas turi suprasti, kad nėra universalaus gydymo metodo ir kas tinka vienam, jam gali ir nepadėti.

Pirmiausia, pastebėję odos ligą, kreipkitės į gydytoją dermatologą, jis padės išsiaiškinti odos sutrikimą skatinančius veiksnius ir kruopščiai parinks gydymo metodą.

Aknė gydymas

Įprastai aknė (acne) gydoma įvairiais vietiniais ir geriamais (priešuždegiminiais ar priešbakteriniais) vaistais. Daugeliui pacientų šis gydymas yra efektyvus, tačiau jis turi ir trūkumų: nepageidaujamas vaistų poveikis, bakterijų atsparumas vaistams, ilga gydymo trukmė ir pan.

Kuo unikalus aknė gydymas klinikoje SUGIHARA?

Klinikoje SUGIHARA aknė yra gydoma naujausiu gydomuoju „Fotona“ lazeriu. Šio lazerio gamintojas yra lyderis gydomųjų lazerių srityje ir pirmasis naudojantis dvigubo dažnio technologiją. Tai pirmas ir vienintelis Lietuvoje medicininis lazeris gydantis aktyvios fazės aknė (acne), t.y. uždegimo metu.

Gydome ne tik lengvo ir vidutinio sunkumo aknė, bet ir aktyviosios fazės aknė, kuri pasireiškia uždegimais – pūlingais ar cistiniais spuogais.

Klinikoje SUGIHARA taip pat taikomas kompleksinis aknė gydymas – greta įprastų gydymo priemonių aknė gydoma lazeriu, atliekamas giluminis odos šveitimas rūgštimi.

Kaip pasiruošti gydymui?

Svarbu! Mažiausiai 2 mėn. prieš lazerines procedūras nevartoti retinoidų (pvz., „Roaccutane“).

Aknė gydymo lazeriu privalumai:

  • Greitas pagerėjimas pastebimas po 12 val. nuo aknė gydymo lazeriu procedūros
  • Greita procedūra, trunkanti iki 20-30 min.
  • Itin efektyvus gydymas lyginant su alternatyviais gydymo metodais
  • Neinvazyvi, itin saugi procedūra pacientui
  • Nėra nedarbingumo laikotarpio
  • Uždegiminių pažeidimų sumažėjimas tęsiasi iki 4-6 savaitės po gydymo
  • Galima derinti su medikamentiniu gydymu

Kiek procedūrų reikia atlikti?

Norint pasiekti terapinį efektą, procedūrų skaičius parenkamas individualiai.

Lengvo ir vidutinio sunkumo aknė gydymo lazeriu užtenka 1-2 procedūrų.

Aktyvios fazės uždegiminei aknė gydyti dažniausiai atliekamos 3-4 procedūros kasdien, vėliau daroma 3-4 dienų pertrauka ir vėl atliekamos 3-4 procedūros kasdien.

Po kiekvienos aknė gydymo lazeriu procedūros, greitas aknė pažeistos odos būklės pagerėjimas pastebimas jau  po 12 val.

Ar gydant aknė lazeriu reikia naudoti kitas gydymo priemones?

Gydymas lazeriu gali būti derinamas su medikamentiniu gydymu. Geriausią medikamentinį gydymą Jums rekomenduos gydytojas dermatologas konsultacijos metu.

Ko galima tikėtis po procedūros ir kaip atrodo oda po procedūros?

Gydymas lazeriu yra visiškai saugus pacientui gydymo būdas, kurį atlieka gydytojai dermatologai. Po procedūros galimas odos paraudimas, kuris visiškai išnyksta po 12-24 val.

Daugiau informacijos ir registracija: +370 698 53 901 ir el. p. info@sugihara.lt

SUGIHARA VIP narystė –  ypatingos nuolaidos ir privilegijos!

Tapkite SUGIHARA VIP klubo nariu ir naudokitės nuolaidomis iki 15%, privilegijomis ir puikiais pasiūlymais! Daugiau informacijos apie SUGIHARA VIP klubą rasite čia.

Klientui neatvykus ir apie tai neinformavus registratūros prieš 24 val., kito vizito metu bus taikomas neatvykimo mokestis 15 €. Mokestis taikomas, nes mokama ne tik už paslaugą, bet ir už gydytojo laiką, kuris registruojantis yra priskiriamas konkrečiam klientui, o jam neatvykus gydytojo laikas naudojamas neproduktyviai.

Kainos ir registracija

Menas kurti natūralų grožį

Atsipalaiduokite ir mėgaukitės

Plačiau apie mus#