Pradžia Paslaugos Dermatologija ir estetinė dermatologija

Dermatologija ir estetinė dermatologija

01

Gydytojų dermatologų konsultacijos

Grožio terapijos ir chirurgijos klinika SUGIHARA – vienintelė ir didžiausia specializuota estetinės medicinos Klinika Baltijos šalyse, teikianti plastinės chirurgijos, lazerinės ir estetinės dermatologijos, grožio bei SPA paslaugas nuo 1994 metų.

Plačiau
03

Plaukų šalinimas lazeriu: viskas, ką turite žinoti

SUGIHARA klinikoje plaukus galima šalinti net 4 skirtingais lazeriais – gydytojas-dermatologas parinks geriausią ir tinkamiausią būdą, tausojantį Jūsų odą. Džiaukitės glotnia ir švelnia it šilkas oda!

Plačiau
04

Plaukų transplantacija

Plačiau
05

Odos atjauninimas, stangrinimas. Kūno apimčių mažinimas

Neinvazinis veido ir kūno odos atjauninimas kombinuotomis lazerių sistemomis padės atjaunėti, atrodyti gražiau, leis jums labiau pasitikėti savimi. Atjauninimo procedūras galima daryti visam veidui, arba pasirinktai probleminei zonai: paakiai, pasmakrė, rankų žastai, pilvas ar kt.

Plačiau
06

Rankų ir kojų nagų grybelio gydymas lazeriu

Nagų grybelio šalinimas lazeriu - tai greita, veiksminga ir saugi procedūra, neturinti jokio šalutinio poveikio.

Plačiau
07

Strijų ir randų korekcija lazeriu

Plačiau
08

Gydytojo dermatologo – trichologo konsultacija

Trichologija - estetinės dermatologijos sritis, sprendžianti plaukų ir galvos odos problemas.

Plačiau
09

Pigmentinių dėmių šalinimas IPL ir lazeriu

Nemažai žmonių vargina strazdanos ar rudos pigmentinės dėmės, kurios gali būti įgimtos arba atsiranda dėl ilgalaikio saulės poveikio, sergant kepenų ar kasos ligomis, nėštumo metu ar vartojant kontraceptines tabletes.

Plačiau
10

Aknė (acne) gydymas lazeriu

Paprastieji spuogai – aknė (Acne vulgaris) yra viena labiausiai paplitusių odos ligų, kuri pasireiškia savitais bėrimais veido, krūtinės ir nugaros viršutinės dalies odoje.

Plačiau
11

Tatuiruočių ir permanentinio makiažo šalinimas lazeriu

Tatuiruotė – tai egzogeninio pigmento įterpimas į odą. Profesionalai pigmentui įterpti naudoja elektrinę adatą, o mėgėjai – bet kokį kitą aštrų daiktą. Taip pat spalvota medžiaga gali patekti į odą traumos metu, kuomet pažeidžiamas odos vientisumas.

Plačiau
12

Veido raudonio (rožinės) ir kraujagyslinių darinių šalinimas lazeriu ir IPL

Mūsų krašte, kur vyrauja drėgnos ir palyginti šaltos žiemos, o gyventojai turi skandinaviško tipo odą ir mėgsta kaitintis saulėje, daugiau nei pusė gyventojų veide turi išsiplėtusius kapiliarus, matomus odos paviršiuje.

Plačiau
13

Apgamų, odos defektų ir gerybinių odos darinių šalinimas

Kiekvienas žmogus turi bent keletą apgamų, kurie bėgant metams gali kisti. Kiekvieną pakitusį apgamą rekomenduojama išsitirti.

Plačiau
14

Onkodermatologija

SUGIHARA klinikos gydytojos onkologės dermatologės konsultuoja, dermatoskopu tiria pigmentinius odos navikus ir apgamus.

Plačiau
15

Cheminis odos šveitimas (pilingas) rūgštimi

Pilingas arba viršutinio odos sluoksnio šalinimas – tai kontroliuojamas paviršinių odos ląstelių pašalinimas specialiu tirpalu.

Plačiau

Menas kurti natūralų grožį

Atsipalaiduokite ir mėgaukitės

Plačiau apie mus