fbpx

Veido raudonio ir kraujagyslinių darinių šalinimas lazeriu ir IPL

Mūsų krašte, kur vyrauja drėgnos ir palyginti šaltos žiemos, o gyventojai turi skandinaviško tipo odą ir mėgsta kaitintis saulėje, daugiau nei pusė gyventojų veide turi išsiplėtusius kapiliarus, matomusodos proc odos paviršiuje. Neretai ir suaugusiesiems, ir vaikams odoje atsiranda į žvaiždutę panašių kraujagyslių darinių arba tamsiai raudonų, nedaug virš odos pakilusių „mazgelių“. Visus šiuos kraujagyslių darinius galima saugiai ir efektyviai pašalinti lazeriu.
Lazeris skleidžia intensyvią šviesą, kurios energiją sugeria oksihemoglobinas – baltymas, esantis eritrocituose (raudonuosiuose kraujo kūneliuose). Sugeriant šią energiją, išsiskiria labai didelis šilumos kiekis, kraujagyslės įkaista ir susitraukia, o dėl sienelių endotelio pažeidimo jų spindis užanka, todėl po kurio laiko išsiplėtę kapiliarai išnyksta. Aplinkiniai audiniai lieka nepažeisti.
Procedūros metu skausmo nejausite, tik lengvą dilgčiojimą. Po gydymo odoje liks paraudimas ir nežymus patinimas, kurie išnyks per I-2 dienas. Jei kapiliarų tinklas buvo tankus, o gydymo plotas didelis, 3-4 dienas gali būti pastebimas nežymus patinimas, netrukdantis pacientui užsiimti kasdiene veikla. Gydytoje vietoje neliks jokių mėlynių ar spalvos pokyčių.
Kitą dieną po procedūros gali išryškėti taškelio dydžio šašeliai, kurie per savaitę ar dvi išnyksta.

Odos priežiūra po procedūros labai paprasta – gydytojas paprašys gydytą vietą keletą dienų tepti specialiu tepalu ir kurį laiką (6 savaites) vengti saulės spindulių.

Galutiniai odos kraujagyslių darinių gydymo rezultatai bus matomi po 4-6 savaičių.

 

Lazeriu šalinama:

 

  • Teleangiektazės – išsiplėtę veido odos kapiliarai ir arteriolės
  • „Vyšninės“ angiomos – nedaug iškilę raudoni mazgeliai.
  • Žvaigždinės hemangiomos – į žvaigždutes panašūs kraujagyslių dariniai.
  • Kai kurios įgimtos kraujagyslių dėmės.

 

Procedūros lazeriu privalumai:

 

  • Greita ir patogi (procedūra atliekama gydytojo kabinete ir trunka tik kelias minutes).
  • Efektyvi ir paprasta (geri gydymo rezultatai, lengva priežiūra po gydymo).
  • Neskausminga ir saugi.
  • Procedūras atlieka gydytojas dermatologas

 

 

Klientui neatvykus ir apie tai neinformavus registratūros prieš 24 val., kito vizito metu bus taikomas neatvykimo mokestis 15 €. Mokestis taikomas, nes mokama ne tik už paslaugą, bet ir už gydytojo laiką, kuris registruojantis yra priskiriamas konkrečiam klientui, o jam neatvykus gydytojo laikas naudojamas neproduktyviai.

 

Grožio terapijos ir chirurgijos klinika SUGIHARA savo klientams, norintiems pasinaudoti gydytojų, grožio specialistų ir kt. paslaugomis, taiko ypatingą nuolaidų sistemą – tai itin patogu, kai atliekamas gydymo ar grožio procedūrų kursas. Taikoma iki 15% nuolaida Jums ir Jūsų šeimos nariams – daugiau informacijos tel.: (8 5) 270 5710, (8 5) 270 5777.

How to enable JavaScript in your browser