fbpx

Kojų kraujagyslinių darinių šalinimas lazeriu

Šiandieninės lazerinės technologijos leidžia saugiai ir efektyviai pašalinti kraujagyslinius kojų darinius neoperaciniu būdu.

Grožio terapijos ir chirurgijos klinikoje SUGIHARA naudojamas naujos kartos šiuolaikinis „Fotona“ lazeris, kuris pašalina smulkius kojų kraujagyslinius darinius.

 

Kaip vyksta gydymas lazeriu?

 

Išsiplėtę veniniai tinkliukai ar pavienės smulkios kraujagyslės paveikiamos lazerio spinduliais ir yra užakinamos. Tuo metu, kai kraujagyslėje esantys kraujo kūneliai sugeriau lazerio spindulius – išskirta šiluma suardo kraujagyslę ir jos spindis užsidaro. Per 4-6 savaičių laikotarpį gydyti kraujagysliniai dariniai rezorbuojami organizme.
Lazerinis metodas ypač tinka smulkiems veniniams tinkeliams, tai neinvazyvus metodas, todėl nereikalauja specialaus pasiruošimo ar priežiūros.
2 sav. prieš procedūrą rekomenduojama nesideginti soliariume; vengti saulės spindulių arba naudoti apsaugančias kosmetikos priemones; nenaudoti savaiminio įdegio kosmetikos priemonių; nenaudoti odą nusluoksniuojančių vaistų (retinoidų).

 

Naujos kartos lazerio gydymo procedūros privalumai:

 

  • Greita ir patogu (procedūra atliekama gydytojo kabinete ir trunka tik kelias minutes).
  • Efektyvu ir paprasta (geri gydymo rezultatai, lengva priežiūra po gydymo).
  • Neskausminga ir saugu.

 

Kaip vyksta sveikimas, ar reikės specialios priežiūros?

 

Po procedūros diskomfortas bus minimalus. Po gydymo gali atsirasti nedidelis patinimas, paraudimas, kuris paprastai pranyksta po kelių valandų.
Gydytą vietą reikėtų tepti specialiu tepalu, vengti saulės spindulių ir naudoti odos apsaugos priemones nuo saulės. Gydant odos kraujagyslinius darinius galutiniai gydymo rezultatai bus matomi iškart arba po 10-14 dienų. Po gydymo rekomenduojama 10-14 d. vengti visko, kas plečia kraujagysles (pirčių, soliariumo, intensyvaus fizinio krūvio, alkoholio ir t.t).

 

Kiek gydymo procedūrų Jums reikės?

 

Paprastai užtenka vieno gydymo seanso. Tačiau sudėtingų kraujagyslinių darinių atvejais, gali prireikti kelių gydymo seansų.

 

Ar po gydymo gali atsinaujinti buvusios išsiplėtusios kraujagyslės?

 

Paprastai gydytos kraujagyslės ar jų dariniai neatsinaujina. Optimalūs rezultatai pasiekiami tik jei Jūs naudosite apsauginius kremus nuo saulės, vengsite saulės, saunų ir kitų kraujagysles plečiančių faktorių. Laikui bėgant, naujose vietose gali plėstis naujos kraujagyslės. Tačiau tai vyksta labai lėtai.

 

Registracija ir informacija tel.: (8 5) 270 5710, (8 5) 270 5777 arba el. paštu info@sugihara.lt

 

 

 

Klientui neatvykus ir apie tai neinformavus registratūros prieš 24 val., kito vizito metu bus taikomas neatvykimo mokestis 15 €. Mokestis taikomas, nes mokama ne tik už paslaugą, bet ir už gydytojo laiką, kuris registruojantis yra priskiriamas konkrečiam klientui, o jam neatvykus gydytojo laikas naudojamas neproduktyviai.

 

Registracija ir informacija tel.: (8 5) 270 5710, (8 5) 270 5777 arba el. paštu info@sugihara.lt

 

Grožio terapijos ir chirurgijos klinika SUGIHARA savo klientams, norintiems pasinaudoti gydytojų, grožio specialistų ir kt. paslaugomis, taiko ypatingą nuolaidų sistemą – tai itin patogu, kai atliekamas gydymo ar grožio procedūrų kursas. Taikoma iki 15% nuolaida Jums ir Jūsų šeimos nariams – daugiau informacijos tel.: (8 5) 270 5710, (8 5) 270 5777.

 

 

How to enable JavaScript in your browser