fbpx

Intymios zonos atjauninimas

Intymi zona, kaip ir visas organizmas, sensta. Labiausiai tai išryškėja menopauzės periodu, kai sparčiai mažėja kolageno ir estrogeno gamyba. Šiuo laikotarpiu daugelis moterų jaučia nemalonų dirginimą, atsiranda nedideli odos pažeidimai bei lytinių lūpų atrofija. Nors šios problemos labiau vargina vyresnio amžiaus moteris, tačiau kartais ir jaunos moterys skundžiasi tuo pačiu.

Šis gydymas panaikina senėjimo simptomus, atstato intymios zonos odos elastingumą ir stangrumą. Intymi zona ženkliai atjaunėja ir nejaučiamas diskomfortas.

 

Kam skirtas šis gydymas?

Gydymas skirtas bet kurio amžiaus moterims (tiek jaunesnio, tiek ir vyresnio amžiaus), kurios skundžiasi tokiomis problemomis:

• Makšties sausumas;
• Suplonėjusi ir sausa intymios zonos oda;
• Nedideli odos pažeidimai;
• Dažnos makšties infekcijos;
• Niežėjimas;
• Skausmingi lytiniai santykiai.

 

 

Kaip atliekama procedūra?

Gydymas trunka apie 30 min. Gydytojas (-a) dažniausiai naudoja vietinę anesteziją ir suleidžia hialurono rūgšties užpildą į į intymią zoną.

 

 Kokie hialurono užpildai naudojami atliekant intymios zonos atjauninimo estetinę ginekologinę procedūrą?

Procedūrą atliekant naudojami Neauvia Organic Intense Rose hialurono rūgšties užpildai, specialiai pritaikyti atlikti estetinės ginekologijos procedūras. Neauvia Organic produktai pagaminti, naudojant hialurono rūgštį, išgautą iš nepatogeniško Bacillus subtilis bakterijos štamo, siekiant padidinti gydymo saugumą ir išvengti baltymų likučių sukeliamų nepageidaujamų reakcijų.

Kaip stabilizuojanti medžiaga naudojamas PEG (polietilenglikolis), kuris yra saugus ir neskatina kenksmingų medžiagų, galinčių sukelti nepageidaujamas reakcijas, gamybos, bei padaro užpildą tvirtą ir elastingą.

Didžiausia hialurono rūgšties koncentracija ( 28 mg / ml ) ir optimali hidrogelio struktūra garantuoja 100% efektyvumą, saugumą ir ilgalaikį poveikį. Kaip ir visi Neauvia užpildai jis yra pagamintas naudojant švariausią hialurono rūgštį, stabilizuotą su PEG (polietilenglikolio) polimeru.

Neauvia Organic Intense Rose hialurono rūgšties privalumai:

  • Didelė hialurono rūgšties koncentracija (28 mg/ml) ir optimali hidrogelio struktūra garantuoja maksimalų užpildymo efektą;
  • Unikalus produktas, skirtas intymiai zonai;
  • Ilgai trunkantis poveikis.

Kokio galima tikėtis procedūros poveikio bei galutinio rezultato?

Visoje intymioje zonoje atstatoma prarasta drėgmė, oda tampa elastingesnė, labiau atspari pažeidimams. Pranyksta niežėjimas ir skausmas. Be to atstatoma lytinių lūpų forma. Galutinis rezultatas matomas maždaug po savaitės ir išlieka apie metus.

 

 

Kiek užtrunka makšties gijimo periodas?


Kadangi makšties audiniuose labai gera kraujotaka, randų nelieka, bet diskomfortas gali tęstis nuo kelių valandų iki 2-3 dienų, priklausomai nuo individualios organizmo reakcijos.

Ar šios estetinės ginekologijos procedūros yra saugios?

Procdūros atliekamos sertifikuoto gydytojo, specialiai tam skirtoje klinikoje, šios procedūros yra saugios. Naudojami hialurono Neauvia Organic rūgšties užpildai yra pilnai besirezorbuojantys, o sudėtyje esanti hialurono rūgštis natūraliai randama mūsų organizme.


Kokios rekomendacijos po procedūros?

Kad gauti optimalų rezultatą rekomenduojama susilaikyti nuo lytinių santykių 2-3 dienas. Savaitę rekomenduojama vengti karščio (pirties, karštos vonios, soliarumo) bei intensyvaus sporto.

Ar intymios zonos atjauninimo procedūra tinka visoms moterims?

Būtinai reikia informuoti savo gydytoją, jeigu esate alergiška hialurono rūgščiai, sergate lėtinėmis ligomis, sutrikęs Jūsų kraujo krešėjimas, esate nėščia ar žindote kūdikį.

Kas atlieka estetines ginekologijos procedūras?

Procedūras atlieka patyrusios estetinės ginekologijos gydytojos – gyd. ginekologė I. Žeimė bei dermatovenerologė gyd. T. Karmazienė.

 

Registracija ir informacija tel. (8 5) 270 5710, (8 5) 270 5777, mob. (8 698) 53 901

 

Grožio terapijos ir chirurgijos klinika SUGIHARA savo klientams, norintiems pasinaudoti gydytojų, grožio specialistų ir kt. paslaugomis, taiko ypatingą nuolaidų sistemą – tai itin patogu, kai atliekamas gydymo ar grožio procedūrų kursas. Taikoma iki 15% nuolaida Jums ir Jūsų šeimos nariams – daugiau informacijos tel.:  (8 5) 270 5710 (8 5) 270 5777.

 

Klientui neatvykus ir apie tai neinformavus registratūros prieš 24 val., kito vizito metu bus taikomas neatvykimo mokestis 15 €. Mokestis taikomas, nes mokama ne tik už paslaugą, bet ir už gydytojo laiką, kuris registruojantis yra priskiriamas konkrečiam klientui, o jam neatvykus gydytojo laikas naudojamas neproduktyviai.

 

 

How to enable JavaScript in your browser