fbpx

Didžiausias estetinės ir lazerinės dermatologijos centras

Veido puoselėjimo procedūros klinikoje SUGIHARAEsate nepatenkinti savo oda?
Ji sausa, pleiskanoja ar priešingai: yra riebi, užteršta, nuolat blizga? Jūsų oda tapo tokia jautri, kad Jūs tiesiog nebežinote, kokį kremą iš siūlomos gausybės pasirinkti? Jus pirmą kartą išbėrė, o gal beria nuolat?

Jums nepatinka intensyvus skruostų raudonis ir juose pastebimas kapiliarų raizginys? O ko imtis dėl pigmentinių dėmių?

Pastebėjote odos senėjimo požymius, bet nenorite su jais susitaikyti? O gal Jūsų odoje yra traumų ar operacijų paliktų randų arba atsirado nepageidaujamų odos darinių – karpų, papilomų, keratozių ar kt.?
Nelikite vienas su savo problema, apsilankykite pas mūsų klinikoje dirbantį gydytoją dermatologą. Gydytojas dermatologas diagnozuoja ir gydo odos ligas, konsultuoja veido ir kūno odos priežiūros klausimais.

 

SUGIHARA dermatologijos centre teikiamos paslaugos:

 

Registracija ir informacija tel.: (8 5) 270 5710, (8 5) 270 5777 arba el. paštu info@sugihara.lt

 

Klientų patogumui! Dermatologų paskirto gydymo palaikymui prireikus kosmetologinių procedūrų (veido valymų, raminančių procedūrų ar kt.) SUGIHARA kosmetologės su gydytojos rekomendacija suteiks -20% nuolaidą pirmai procedūrai.

 

 

 

 

 

Didžiuojamės būdami klientų įvertinais profesionalais, grožio ekspertais, sukūrusiais pokyčių kliniką. Mums rūpi kiekvieno žmogaus grožis ir sveikata. Matome klientą kaip asmenybę, esame pasišventę kokybei ir aukštiems etikos standartams. Patirtimi ir profesionalumu pelnome klientų pasitikėjimą  ir lojalumą, todėl esame rinkos lyderiai. Mūsų komanda tiki: gražus žmogus yra sveikas žmogus, harmoningai derinantis fizinę ir emocinę sveikatą. Mes esame verti rinkoje būti pripažintu kokybės standartu, kurio pagrindas – pagarba asmenybės unikalumui ir grožiui.

How to enable JavaScript in your browser