Registracija

Paieška:

Veido raudonio ir kraujagyslinių darinių šalinimas lazeriu ir IPL

Mūsų krašte, kur vyrauja drėgnos ir palyginti šaltos žiemos, o gyventojai turi skandinaviško tipo odą ir mėgsta kaitintis saulėje, daugiau nei pusė gyventojų veide turi išsiplėtusius kapiliarus, matomus odos paviršiuje.

Tiek Suaugusiesiems, tiek vaikams odoje atsiranda į žvaiždutę panašių kraujagyslių darinių arba tamsiai raudonų, virš odos pakilusių „mazgelių“. Visus šiuos kraujagyslių darinius galima saugiai ir efektyviai pašalinti lazeriu.

Kaip vyksta procedūra?

Lazeris skleidžia intensyvią šviesą, kurios energiją sugeria oksihemoglobinas – baltymas, esantis eritrocituose (raudonuosiuose kraujo kūneliuose). Sugeriant šią energiją, išsiskiria labai didelis šilumos kiekis, kraujagyslės įkaista ir susitraukia, o dėl sienelių endotelio pažeidimo jų spindis užanka, todėl po kurio laiko išsiplėtę kapiliarai išnyksta. Aplinkiniai audiniai lieka nepažeisti. Procedūros metu skausmo nejausite, tik lengvą dilgčiojimą.

Kaip oda reaguoja į procedūrą?

Po gydymo odoje liks paraudimas ir nežymus patinimas, kurie išnyks per 1-2 dienas. Jei kapiliarų tinklas buvo tankus, o gydymo plotas didelis, 3-4 dienas gali būti pastebimas nežymus patinimas, netrukdantis pacientui užsiimti kasdiene veikla. Gydytoje vietoje neliks jokių mėlynių ar spalvos pokyčių. Kitą dieną po procedūros gali išryškėti taškelio dydžio šašeliai, kurie per savaitę ar dvi išnyksta.

Odos priežiūra po procedūros.

Odos priežiūra po procedūros labai paprasta – gydytojas paprašys gydytą vietą keletą dienų tepti specialiu tepalu ir kurį laiką (6 savaites) vengti saulės spindulių.

Galutiniai odos kraujagyslių darinių gydymo rezultatai bus matomi po 4-6 savaičių.

Lazeriu šalinama:

 • Teleangiektazės – išsiplėtę veido odos kapiliarai ir arteriolės
 • „Vyšninės“ angiomos – nedaug iškilę raudoni mazgeliai.
 • Žvaigždinės hemangiomos – į žvaigždutes panašūs kraujagyslių dariniai.
 • Kai kurios įgimtos kraujagyslių dėmės.

Procedūros lazeriu privalumai:

 • Greita ir patogi (procedūra atliekama gydytojo kabinete ir trunka tik kelias minutes).
 • Efektyvi ir paprasta (geri gydymo rezultatai, lengva priežiūra po gydymo).
 • Neskausminga ir saugi.
 • Procedūras atlieka gydytojas dermatologas

Daugiau informacijos ir registracija: +370 698 53 901 ir el. p. info@sugihara.lt

SUGIHARA VIP narystė –  ypatingos nuolaidos ir privilegijos!

Tapkite SUGIHARA VIP klubo nariu ir naudokitės nuolaidomis iki 15%, privilegijomis ir puikiais pasiūlymais! Daugiau informacijos apie SUGIHARA VIP klubą rasite čia.

Klientui neatvykus ir apie tai neinformavus registratūros prieš 24 val., kito vizito metu bus taikomas neatvykimo mokestis 15 €. Mokestis taikomas, nes mokama ne tik už paslaugą, bet ir už gydytojo laiką, kuris registruojantis yra priskiriamas konkrečiam klientui, o jam neatvykus gydytojo laikas naudojamas neproduktyviai.

Kojų kraujagyslinių darinių šalinimas lazeriu

Šiandieninės lazerinės technologijos leidžia saugiai ir efektyviai pašalinti kraujagyslinius kojų darinius neoperaciniu būdu.

Grožio terapijos ir chirurgijos klinikoje SUGIHARA naudojamas naujos kartos šiuolaikinis „Fotona“ lazeris, kuris pašalina smulkius kojų kraujagyslinius darinius.

Kaip vyksta gydymas lazeriu?

Išsiplėtę veniniai tinkliukai ar pavienės smulkios kraujagyslės paveikiamos lazerio spinduliais ir yra užakinamos. Tuo metu, kai kraujagyslėje esantys kraujo kūneliai sugeriau lazerio spindulius – išskirta šiluma suardo kraujagyslę ir jos spindis užsidaro. Per 4-6 savaičių laikotarpį gydyti kraujagysliniai dariniai rezorbuojami organizme.

Kaip pasiruošti procedūrai?

2 sav. prieš procedūrą rekomenduojama nesideginti soliariume, vengti saulės spindulių arba naudoti apsaugančias kosmetikos priemones.  Nenaudoti savaiminio įdegio kosmetikos priemonių, nenaudoti odą nusluoksniuojančių vaistų (retinoidų).

Naujos kartos lazerio gydymo procedūros privalumai:

 • Greita ir patogu (procedūra atliekama gydytojo kabinete ir trunka tik kelias minutes).
 • Efektyvu ir paprasta (geri gydymo rezultatai, lengva priežiūra po gydymo).
 • Neskausminga ir saugu.

Kaip vyksta sveikimas, ar reikės specialios priežiūros?

Po procedūros diskomfortas bus minimalus. Po gydymo gali atsirasti nedidelis patinimas, paraudimas, kuris paprastai pranyksta po kelių valandų.

Gydytą vietą reikėtų tepti specialiu tepalu, vengti saulės spindulių ir naudoti odos apsaugos priemones nuo saulės. Gydant odos kraujagyslinius darinius galutiniai gydymo rezultatai bus matomi iškart arba po 10-14 dienų.

Po gydymo rekomenduojama 10-14 d. vengti visko, kas plečia kraujagysles (pirčių, soliariumo, intensyvaus fizinio krūvio, alkoholio ir t.t).

Kiek gydymo procedūrų Jums reikės?

Paprastai užtenka vieno gydymo seanso. Tačiau sudėtingų kraujagyslinių darinių atvejais, gali prireikti kelių gydymo seansų.

Ar po gydymo gali atsinaujinti buvusios išsiplėtusios kraujagyslės?

Paprastai gydytos kraujagyslės ar jų dariniai neatsinaujina. Optimalūs rezultatai pasiekiami tik jei Jūs naudosite apsauginius kremus nuo saulės, vengsite saulės, saunų ir kitų kraujagysles plečiančių faktorių. Laikui bėgant, naujose vietose gali plėstis naujos kraujagyslės. Tačiau tai vyksta labai lėtai.

Daugiau informacijos ir registracija: +370 698 53 901 ir el. p. info@sugihara.lt

SUGIHARA VIP narystė –  ypatingos nuolaidos ir privilegijos!

Tapkite SUGIHARA VIP klubo nariu ir naudokitės nuolaidomis iki 15%, privilegijomis ir puikiais pasiūlymais! Daugiau informacijos apie SUGIHARA VIP klubą rasite čia.

Klientui neatvykus ir apie tai neinformavus registratūros prieš 24 val., kito vizito metu bus taikomas neatvykimo mokestis 15 €. Mokestis taikomas, nes mokama ne tik už paslaugą, bet ir už gydytojo laiką, kuris registruojantis yra priskiriamas konkrečiam klientui, o jam neatvykus gydytojo laikas naudojamas neproduktyviai.

 

Kainos ir registracija

Menas kurti natūralų grožį

Atsipalaiduokite ir mėgaukitės

Plačiau apie mus