Registracija

Paieška:

Pigmentinių dėmių šalinimas IPL ir lazeriu

Nemažai žmonių vargina strazdanos ar rudos pigmentinės dėmės, kurios gali būti įgimtos arba atsiranda dėl ilgalaikio saulės poveikio, sergant kepenų ar kasos ligomis, nėštumo metu ar vartojant kontraceptines tabletes.

Šiuolaikinės dermatologijos dėka šiuos odos defektus galima efektyviai pašalinti lazeriu.

 

Lazeris skleidžia šviesą, kurią sugeria odoje esantis pigmentas melaninas (pigmentinės dėmės) arba dažas (tatuiruotės). Šalinant tatuiruotes ar pigmentines dėmes, siunčiamas labai trumpas, bet labai stiprus impulsas, todėl dažas (natūralus ar dirbtinis) suskaidomas į smulkiausias dalelytes, kurios vėliau, odai natūraliai atsinaujinant pasišalina.

Kiek procedūrų reikės?

Procedūrų kiekis priklauso nuo spalvos intensyvumo, tatuiruočių atveju – nuo dažo kiekio ir gylio, kuriame jis yra. Pigmentinėms dėmėms dažniausiai užtenka 1-2 procedūrų, mėgėjiškoms tatuiruotėms jų reikės 2-6, o profesionalioms tatuiruotėms gali prireikti net 6-8 procedūrų.

Ar procedūra skausminga?

Gydymo metu jaučiamas nežymus skausmas. Impulso metu oda akimirksniu pabala, kartais pasirodo pavieniai kraujo lašeliai, tačiau žaizda neatsiranda.

Po procedūros oda parausta ir paburksta. Šią reakciją sušvelnina uždedamas šalčio paketas. Kitą dieną odoje gali atsirasti šašeliai, kurie savaime išnyksta po 2 savaičių. Kol jie išnyks, odą rekomenduojama tepti antibiotikų tepalu. Jei naudojamas tinkamai, lazeris nesukelia jokio šalutinio poveikio.

Procedūros lazeriu privalumai:

  • Greita ir patogi (procedūra atliekama gydytojo kabinete ir trunka tik kelias minutes).
  • Efektyvi ir paprasta (geri gydymo rezultatai, lengva priežiūra po gydymo).
  • Saugi.

Tai vienintelis būdas tatuiruotėms šalinti, po kurio nelieka randų. Procedūras atlieka gydytojas dermatologas.

Daugiau informacijos ir registracija: +370 698 53 901 ir el. p. info@sugihara.lt

SUGIHARA VIP narystė –  ypatingos nuolaidos ir privilegijos!

Tapkite SUGIHARA VIP klubo nariu ir naudokitės nuolaidomis iki 15%, privilegijomis ir puikiais pasiūlymais! Daugiau informacijos apie SUGIHARA VIP klubą rasite čia.

 

Klientui neatvykus ir apie tai neinformavus registratūros prieš 24 val., kito vizito metu bus taikomas neatvykimo mokestis 15 €. Mokestis taikomas, nes mokama ne tik už paslaugą, bet ir už gydytojo laiką, kuris registruojantis yra priskiriamas konkrečiam klientui, o jam neatvykus gydytojo laikas naudojamas neproduktyviai.

Kainos ir registracija

Menas kurti natūralų grožį

Atsipalaiduokite ir mėgaukitės

Plačiau apie mus