fbpx

Sporto klubas

GFO_8508SPORTO IR SVEIKATINGUMO KOMPLEKSAS

 

Mūsų jaukaus sveikatingumo komplekso bruožas – išskirtinis profesionalų dėmesys ir privatumas.
Tai vieta, kurią renkasi žmonės, norintys sportuoti ir atsipalaiduoti ne milžiniškų ir nejaukių erdvių salėse ir baseinuose, o privačiai, jaukiai, sulaukiant išskirtinio asmeninio dėmesio, turint galimybę pasikonsultuoti su sveiko gyvenimo būdo specialistais ir gauti išsamią, kokybišką informaciją svorio metimo, svorio korekcijos ir susijusiais klausimais.

 

 

Išbandykite SUGIHARA Sporto klubą! Pirmasis apsilankymas SUGIHARA Sporto klube  NEMOKAMAS*!

*Būtina išankstinė registracija: baseinas@sugihara.lt arba telefonu (8 698) 53 902

 

 

svarmenys_www_img_7715

Sporto kompleksas

Sporto komplekse yra platus įrangos pasirinkimas – laisvieji svarsmenys, įvairių dydžių štangos, svarsčiai (nestandartiniai svoriai nuo 4 iki 12 kg, pritaikyti naudoti ne tik vyrams, bet ir moterims), laisvieji svarmenys (nuo 1,5 kg iki 26 kg), stabilumo kamuoliai, mediciniai kamuoliai, nestabilumo platformos, įvairūs cardio treniruoklių pasirinkimas (ėjimo takeliai, elipteris, steperis, stacionarus dviratis, rankratis, irklavimo treniruoklis), Technogym jėgos treniruokliai.

 

 

Naujiena mūsų centre! Kūno sudėties analizatorius

Nuo šiol SUGIHARA Sporto ir sveikatingumo komplekse siūlome išsitirti specializuotu kūno analizatoriumi.

 

Tyrimo metu bus atliekama viso kūno ir segmentinė – rankų, kojų, liemens analizė. Rezultatai bei rekomendacijos spausdinamos ir pateikiamos per minutę. Tyrimas atliekamas BIA tetra poliariniu elektrodų metodu, matuojant kūno varžą 8 liečiamaisiais elektrodais (pėdose ir delnuose) ir naudojant 3 skirtingus matavimo signalo dažnius: 5, 50 ir 250 kHz. Tyrimo metu naudojami 5 rodikliai: svoris, ūgis, amžius, lytis, kūno varža

 

Šio tyrimo metu sužinosite:

 • kūno sudėtį: svorį (kg); standartinį svorį (kg); liesają kūno masę (kg); kūno riebalų masę (kg); procentinę kūno riebalų masę (%); bendrą kūno skysčių masę (kg); intralastelinius skysčius (kg); ekstralastelinius skysčius (kg); raumenų masę (kg); kūno masės indeksą (kg/m);
 • liesosios kūno masės segmentinę analizę: kairės rankos liesosają kūno masę (kg);dešinės rankos liesosają kūno masę (kg); kairės kojos liesosają kūno masę (kg); dešinės kojos liesosają kūno masę (kg); liemens liesosają kūno masę (kg)
 • pilvo srities analizę: juosmens ir klubų santykį (metabolinio sindromo rodiklis)
 • mitybos įvertinimą: bazinę medžiagų apykaitą (kcal)
 • kūno sudėties korekciją ir rekomendacijas: svorio trūkumą/viršsvorį (kg); liesosios kūno masės  trūkumą/viršsvorį (kg); riebalų trūkumą/viršsvorį (kg); kūno tipą (9 skirtingi kūno tipai); rekomenduojamą numesti svorį (kg); rekomenduojamą numesti riebalų masę  (kg); intralastelinių skysčių ir bendros kūno skysčių masės santykį
 • Galimybė išsitirti kūno riebalų ir/ar raumenų kiekį. Turimas prietaisas (kaliperis) leidžia stebėti Jūsų treniruočių efektyvumą ir iš karto koreguoti fizinio krūvio amplitudę, mitybą. Treniruočių eigoje matuojant poodinį riebalų kiekį organizme galima žymiai greičiau pasiekti norimo svorio metimo ar korekcijos rezultato.

 

Sveikatingumo komplekse galėsite sportuoti individualiai su asmeniniu treneriu Jums patogiu laiku, nemokamai konsultuojantis svorio korekcijos, krūvių parinkimo, fizinio pasirengimo klausimais.

 

Sveikatingumo komplekso patalpos yra kondicionuojamos, pastoviai vėdinamos. Čia pat ošiantys medžiai, žaliuojančios pievos ir gėlynai suteikia lankytojams papildomų teigiamų emocijų ir aromatų.

 

Sporto užsiėmimai SUGIHARA Sporto centre:

 • AerobikaSmagi muzika, puiki trenerė ir judėjimo džiaugsmas – efektyvus būdas pasiekti tobulas kūno formas!
 • Nėščiųjų mankšta vandenyje. Padeda įveikti nuovargį, nuotaikų kaitą, kojų tinimą, nugaros skausmus, rytinį pykinimą ir kt.

 

 

 

Informacija ir registracija: baseinas@sugihara.lt arba telefonu (8 698) 53 902

 

Baseinas

Sporto komplekse yra 3 pirtys (garinė, sauna ir infraraudonųjų spindulių), baseinas, sukūrinė vonia, šaltovandens kubilas, povandeninės masažinės srovės, vandens „krioklys“ (kaskados).

 

 

Šviežiai spaustos sultys klinikoje SUGIHARASUGIHARA klinikos baseino, sporto ir SPA centre klientams yra galimybė  atsigerti šviežiai spaustų sulčių ir jų kokteilių, baltyminių ir sveikatinančių kokteilių (jei atvykote sportuoti nepakankamai pavalgę, stipriai pervargę), kuris atstato jėgas ir neleidžia nualinti organizmo. Taip pat vaišiname ozonuotu vandeniu, kuris šalina toksinus, valo kraują bei turi antibakterinių savybių.

 

 

Savo lankytojams nemokamai teikiame:

 • galimybę naudotis POLAR širdies monitoriais, kurių paskirtis – sportuojančio fizinio krūvio kontroliavimas, funkciniai pakitimai, galimybė stebėti ir kontroliuoti širdies ir kraujagyslių sistemos veiklą krūvio metu;
 • geriamo vandens;
 • servetėles;
 • šlepetes;
 • vaikams – plaukimo ratą, plaukmenis.

 

Plaukimo ir sporto užsiėmimų mokyklėlė vaikams. Užsiėmimai vyksta šeštadieniais nuo 11:45 val.

Informacija ir išankstinė registracija: (8 698) 53 902 ir el. paštu baseinas@sugihara.lt Vaikų skaičius ribotas.

 

Naujiena! SUGIHARA Sporto, SPA ir sveikatingumo komplekse – individualios plaukimo pamokos vaikams ir suaugusiems Kviečiame! Jei norite išmokti plaukti, laisvai jaustis vandenyje ar išmokyti to savo vaikučius, kviečiame registruotis individualioms plaukimo treniruotėms su patyrusia plaukimo trenere. Informacija ir išankstinė registracija: (8 5) 270 5722 ir el. paštu baseinas@sugihara.lt

 

 

Dėmesio! Vienas suaugęs asmuo gali atsivesti ne daugiau kaip 2 mažamečius vaikus.

Pirmadieniais pirtys veikia nuo 10 val.

Procedūrų ir treniruočių metu savo vaikučius nemokamai galėsite palikti Vaikų žaidimo kambaryje. Vaikų žaidimo kambario darbo laikas: I-VI 8:00-21:00, VII 9:00-20:00.

 

 

Sporto ir sveikatingumo centre (Č. Sugiharos g. 3) visus savo klientus kviečiame pasivaišinti ozonuotu geriamuoju vandeniu, kuris ne tik stiprina imuninę sistemą, suteikia energijos ir žvalumo, bet yra naudingas ir Jūsų grožiui.

 

Grožio terapijos ir chirurgijos klinika SUGIHARA bendradarbiauja su visomis draudimo bendrovėmis. Klientams išrašome sąskaitas faktūras ir pateikiame kitus reikalingus dokumentus draudimo išmokoms gauti.

 

Primename, kad reikėtų atkreipti dėmesį į Jūsų sveikatos draudimo sutartyje išvardintus nedraudžiamųjų paslaugų atvejus.Jeigu Jūsų draudimo kompanija nesumoka visų gydymo ar paslaugų išlaidų, išlaidas turėsite apmokėti patys

 

How to enable JavaScript in your browser