Pradžia Paslaugos Baseinas ir sporto klubasSporto klubas

Sporto klubas

Mūsų jaukaus sveikatingumo komplekso bruožas – išskirtinis profesionalų dėmesys ir privatumas.

Tai vieta, kurią renkasi žmonės, norintys sportuoti ir atsipalaiduoti ne milžiniškų erdvių salėse ir baseinuose, o privačiai, jaukiai, sulaukiant išskirtinio dėmesio.

Kiekvienas kleintas turi galimybę pasikonsultuoti su sveiko gyvenimo būdo specialistais ir gauti išsamią, kokybišką informaciją svorio metimo, svorio korekcijos ir susijusiais klausimais.

 

Išbandykite SUGIHARA Sporto klubą! Pirmasis apsilankymas SUGIHARA Sporto klube  NEMOKAMAS!*

*Būtina išankstinė registracija: (8 698) 53 902 ir el.p  baseinas@sugihara.lt 

 

Sveikatingumo komplekse galėsite sportuoti individualiai su asmeniniu treneriu Jums patogiu laiku, nemokamai konsultuojantis svorio korekcijos, krūvių parinkimo, fizinio pasirengimo klausimais. Sveikatingumo komplekso patalpos yra kondicionuojamos, pastoviai vėdinamos. Čia pat ošiantys medžiai, žaliuojančios pievos ir gėlynai suteikia lankytojams papildomų teigiamų emocijų ir aromatų.

 

Sporto kompleksas

Sporto komplekse yra platus įrangos pasirinkimas – laisvieji svarsmenys, įvairių dydžių štangos, svarsčiai (nestandartiniai svoriai nuo 4 iki 12 kg, pritaikyti naudoti ne tik vyrams, bet ir moterims), laisvieji svarmenys (nuo 1,5 kg iki 26 kg), stabilumo kamuoliai, mediciniai kamuoliai, nestabilumo platformos, įvairūs cardio treniruoklių pasirinkimas (ėjimo takeliai, elipteris, steperis, stacionarus dviratis, rankratis, irklavimo treniruoklis), Technogym jėgos treniruokliai.

 

 

Baseinas

Sporto komplekse yra 2 pirtys (garinė ir sauna), baseinas, sukūrinė vonia, šalto vandens kubilas, povandeninės masažinės srovės, vandens „krioklys“ (kaskados).

 

 

Plaukimo ir sporto užsiėmimų mokyklėlė vaikams. Užsiėmimai vyksta šeštadieniais nuo 09:00 – 12:30 val.

Informacija ir išankstinė registracija: (8 698) 53 902 ir el. paštu baseinas@sugihara.lt Vaikų skaičius ribotas.

 

 

SUGIHARA Sporto, SPA ir sveikatingumo komplekse – individualios plaukimo pamokos vaikams ir suaugusiems

Kviečiame! Jei norite išmokti plaukti, laisvai jaustis vandenyje ar išmokyti to savo vaikučius, kviečiame registruotis individualioms plaukimo treniruotėms su patyrusia plaukimo trenere. Informacija ir išankstinė registracija: (8 5) 270 5722 ir el. paštu baseinas@sugihara.lt

Dėmesio! Vienas suaugęs asmuo gali atsivesti ne daugiau kaip 2 mažamečius vaikus.

 

Bendrosios baseino ir sveikatingumo komplekso taisyklės

SUGIHARA SPA ir sveikatingumo kompleksas (8 698) 53 902 ir el.p  baseinas@sugihara.lt 

 

 

Kainos ir registracija

Menas kurti natūralų grožį

Atsipalaiduokite ir mėgaukitės

Plačiau apie mus