Pradžia Paslaugos Baseinas ir sporto klubasSporto užsiėmimaiNėščiųjų mankšta vandenyje

Nėščiųjų mankšta vandenyje

Naujos gyvybės laukimas – ypatingas laikotarpis moteriai.

Teigiama, kad nėštumo metu moters organizmas atsigauna, atsiskleidžia visu gražumu.

Tačiau kartu tai ir didžiulis fizinis ir emocinis pokytis, reikalaujantis susikaupimo ir sielos bei kūno harmonijos. Dar visai neseniai nėščioms moterims buvo patariama mažiau dirbti, vengti fizinių krūvių ir nepervargti. Šiuolaikinis požiūris į nėščiąją iš ėsmės pasikeitė – nustatyta, kad fiziškai stipresnei moteriai lengviau išnešioti vaisių ir pagimdyti sveiką kūdikį.

Informuojame, kad yra laikinai susutabdyta SUGIHARA baseino ir pirčių veikla. Daugiau informacijos rasite čia.

 

Specialios terapijos besilaukiančioms ne tik padeda atsipalaiduoti, nusiraminti, bet ir stiprina kūną ir padeda  pasirengti gimdymui. Mankštos, sveikatingumo procedūros leidžia būsimoms mamoms įveikti nuolatinį nuovargį, nuotaikų kaitą, kojų tinimą, nugaros skausmus, rytinį pykinimą bei kitus negalavimus.

Vandens aerobika (aqua aerobika)

Jeigu jūs vaikštote į baseiną tiesiog paplaukioti, tai nėštumo metu galima jį lankyti du kartus per savaitę. Tais atvejais, kai po saunos einate į vandens aerobiką, pakaks ir vieno karto per savaitę.

Nepersistenkite – judesius atlikite tolygiai, lėtai. Padarę keletą judesių tiesiog atsipalaiduokite ir supkitės ant vandens. Šiuo metu Jūsų stuburas ir vidaus organai ilsisi. Pajauskite malonumą nuo to, kad keletui minučių tapote lengva kaip pūkelis, kad galite laisvai judėti ir jums niekas netrukdo. Labai naudinga truputi panirti. Tai puiki treniruotė Jūsų plaučiams. Nardymas naudingas ne tik jums, bet ir Jūsų mažyliui – jis taip pat mokosi sulaikyti kvėpavimą. Tai jam pravers, nes vykstant gimdymui, sąrėmių metu naujagimiai dažnai jaučia deguonies trūkumą. Vandens aerobikos metu gerėja kraujotaka – mažylis gauna daugiau deguonies ir naudingų medžiagų.

Lankyti vandens aerobiką nėštumo metu geriau sveikatingumo centre, kuriame vyksta nėščiųjų užsiėmimai, kur yra kvalifikuoti treneriai. Nuo to priklauso, ar Jūs pajusite tik malonumą, ar tuo pačiu gausite ir naudos.

Suplanuokite užsiėmimų pradžią antro nėštumo trimestro pradžioje ir galėsite tuo mėgautis iki paskutinių nėštumo dienų, jeigu, žinoma, jums leis savijauta ir nebus prieštaravimų iš Jus prižiūrinčio gydytojo.

Svarbu! Nėščiosioms nekenkia švelni pirtis, bet reiktų vengti karštos vonios, kurios vandens temperatūra virš 38°C. Nereikėtų baseine būti ilgiau nei 45 minutes. Optimali baseino temperatūra nėščiosioms 24 – 28°C.

SUGIHARA klinikoje esančiame Sveikatingumo komplekse vandens aerobikos treniruotes veda aerobikos trenerė Eglė Petrauskienė ir Miglė Samoškienė. Treniruotės vyksta nuo pirmadienio iki penktadienio nuo 12.00 iki 13.00 val. ir  pirmadieniais, antradieniais bei ketvirtadieniais nuo 18.00 iki 19.00 val.

Baseinas – unikali galimybė nėščiajai užsiimti mankšta nevarginant savo organizmo, nes vandenyje žmogaus kūnas sveria žymiai mažiau nei sausumoje. Po mankštos pagerėja savijauta, nuotaika, suaktyvėja pagrindinių maistinių medžiagų metabolizmas.
Baseine patogu atlikti kvėpavimo ir ypač kvėpavimo sulaikymo pratimus.

Atidžiai sekite savo savijautą – esant menkiausiems negalavimams, nutraukite vandens ar šilumos procedūras. Nėštumo metu organizmas ir taip patiria padidėjusį krūvį.

Kainos ir registracija

Menas kurti natūralų grožį

Atsipalaiduokite ir mėgaukitės

Plačiau apie mus