Bodyflex ir kalanetika

Išbandykite SUGIHARA Sporto klubą! Pirmasis apsilankymas SUGIHARA Sporto klube ir grupiniuose sporto užsiėmimuose NEMOKAMAS*!

*Būtina išankstinė registracija: baseinas@sugihara.lt arba telefonu (8 698) 53 902

 

Bodyflex-kalanetikos užsiėmimai vyksta antradieniais ir ketvirtadieniais 17.30 val. (trukmė 1 val.). 

Registruokitės el. paštu baseinas@sugihara.lt arba tel. (8 698) 53 902

 

Bodyflex ir kalanetikos užsiėmimas – tai liekninamasis kvėpavimas ir raumenų tempimo mankšta kartu – užsiėmimas skirtas visoms moterims, norinčioms sulieknėti ir jaustis puikiai. „Bodyflex“ ir kalanetikos derinys mažina ne tik apimtis, bet ir gelbėja turint sveikatos sutrikimų.

 

Atliekant „Bodyflex“ ir kalanetikos pratimus pastebimi tik teigiami pokyčiai:

 • stangrėja oda
 • mažėja kūno apimtys
 • atsikratoma celiulito
 • lavinamas lankstumas
 • gerėja savijauta

 

Šiandien atmosferoje deguonies tiek mažai, kad kiekviena galimybė žmogui gauti jo daugiau – kone aukso vertės. Tokią galimybę suteikia „Bodyflex“, arba liekninamasis kvėpavimas – ypatingos treniruotės, kurių visa paslaptis slypi tame, kaip kvėpuojate!

 

Nesunku įsivaizduoti, kas nutinka organizmui, kai trūksta deguonies:

 • atsiranda nuovargio, silpnumo jausmas
 • galvos skausmas,
 • suglemba raumenys
 • kūnas nustoja eikvoti energiją ir nebedegina kalorijų
 • atsiranda antsvoris, celiulitas,
 • blogėja laikysena, atsiranda stuburo skausmai
 • vargina raumenų skausmai

 

„Bodyflex“ – bene geriausia išeitis iš šio užburto rato.

 

Atliekant „Bodyflex“ pratimus intensyviai kvėpuojama.  Į kūno vietą, kuri įtempta arba suspausta, priteka daugiau kraujo, o kartu su juo pernešamas deguonis. Taip Jūs leidžiate organizmui kvėpuoti, o kartu deginate susikaupusius papildomus kilogramus. Intensyvus ir taisyklingas kvėpavimas masažuoja ir vidaus organus: skrandis tampa elastingesnis, kiek susitraukia, todėl mažiau norisi valgyti. Be to, šiais pratimais galima išspręsti įvairius virškinamojo trakto negalavimus. „Bodyflex\“ – tinkama mankšta net sergantiems astma, alergija, sąnarių ligomis.

 

Kovojate su celiulitu? „Bodyflex“ jums padės. Juk celiulitas viso labo tie patys riebalai, tik su medžiagų apykaitos šalutiniais produktais. Diafragminis kvėpavimas pagreitina kraujotaką, o specialūs tempimo pratimai nukreipia deguonies prisotintą kraują į problemines vietas ir padeda veiksmingai atsikratyti celiulito.

 

Kiekvienos treniruotės pradžioje atliekami lieknanamojo kvėpavimo pratimai, o likęs laikas skiriamas pratimams, gražinantiems pilvo presą, kojas, dailinantiems laikyseną bei didinantiems stuburo lankstumą. Pratimų efektyvumas sustiprinamas derinant judesius su kvėpavimu – taip be jokių didesnių pastangų ar skausmų atpalaiduojami įsitempę raumenys, raiščiai ir stuburas tampa lankstesnis.

 

Klaidingai manoma, kad toks intensyvus kalorijų deginimas reikalauja specialaus pasirengimo: šios treniruotės idealiai tinka toms, kurios nemėgsta staigių judesių, šuoliukų ar dėl sveikatos sutrikimų negali lankyti aerobikos, šeipingo.

 

Kalanetika priverčia dirbti visus raumenis, tačiau raumenų masė ir apimtis nedidėja, kaip nutinka daugelyje kitų treniruočių rūšių. Kalanetika padeda atsikratyti visų nereikalingų kilogramų bei organizmo šlakų, o treniruotė neapkrauna širdies, stiprina sąnarius.

 

Tam, kad treniruočių efektas būtų dar didesnis, siūlome „Bodyflex“ ir kalanetikos pratimų derinį to paties užsiėmimo metu. Rezultatai, kurių siekiate pasirinkusi „Bodyflex“ mankštą, atliekami kartu su kalanetika pranoks lūkesčius!

 

Nežinote, ar verta? Pabandykite – pirmas užsiėmimas simboline kaina tik 5 €! Registruokitės el. paštu baseinas@sugihara.lt arba tel. (8 698) 53 902

Užsiėmimus veda kineziterapeutė Olga Tarasova.

 

Registruotis galite el. paštu baseinas@sugihara.lt ir tel. (8 698) 53 902

 

 

How to enable JavaScript in your browser