Grupiniai sporto užsiėmimai

Išbandykite SUGIHARA Sporto klubą! Pirmasis apsilankymas SUGIHARA Sporto klube ir grupiniuose sporto užsiėmimuose NEMOKAMAS*!

*Būtina išankstinė registracija: baseinas@sugihara.lt arba telefonu (8 698) 53 902

 

 

Sporto užsiėmimai SUGIHARA Sporto centre:

  • AerobikaSmagi muzika, puiki trenerė ir judėjimo džiaugsmas – efektyvus būdas pasiekti tobulas kūno formas!
  • Bodyflex ir kalanetikaLiekninamasis kvėpavimas ir raumenų tempimo mankšta – lieknėjimui ir gerai savijautai.
  • Nėščiųjų mankšta vandenyje. Padeda įveikti nuovargį, nuotaikų kaitą, kojų tinimą, nugaros skausmus, rytinį pykinimą ir kt.
  • Joga nėščiosiomsNe tik padeda atsipalaiduoti, nusiraminti, bet ir stiprina kūną ir padeda pasirengti gimdymui.
  • „Sveikatinimo mankšta“ SenjoramsNesudėtingi pratimai orientuoti į ​griuvimų prevenciją,  ydingų buities įpročių keitimą saugiais ir ergonomiškais.
  • „Sveikatinimo mankšta“. Pasitelkus savo kūno svorį, pusiausvyrą bei koordinaciją, kamuolius ir kt. nesudėtingas priemones surandami ir „pažadinami“ apsnūdę gilieji laikysenos raumenys bei priverčiami pilnai atlikti savo funkciją.
  • Grupiniai kineziterapiniai užsiėmimai vandenyje. Treniruotės vandenyje yra saugesnės, malonios, jų metu yra mažesnė traumų tikimybė ir tai yra efektyvi priemonė griuvimų prevencijai, kūnas tampa tvirtesnis, stabilesnis, padidėja bendras tonusas.

 

 

SUGIHARA sporto klubas – tai vieta, kurią renkasi žmonės, norintys sportuoti ir atsipalaiduoti ne milžiniškų ir nejaukių erdvių salėse ir baseinuose, o privačiai, jaukiai, sulaukiant išskirtinio asmeninio dėmesio, turint galimybę pasikonsultuoti su sveiko gyvenimo būdo specialistais ir gauti išsamią, kokybišką informaciją svorio metimo, svorio korekcijos ir susijusiais klausimais.

 

 

Šviežiai spaustos sultys klinikoje SUGIHARASUGIHARA klinikos baseino, sporto ir SPA centre klientams yra galimybė  atsigerti šviežiai spaustų sulčių ir jų kokteilių, baltyminių ir sveikatinančių kokteilių (jei atvykote sportuoti nepakankamai pavalgę, stipriai pervargę), kuris atstato jėgas ir neleidžia nualinti organizmo. Taip pat vaišiname ozonuotu vandeniu, kuris šalina toksinus, valo kraują bei turi antibakterinių savybių.

 

 

Informacija ir registracija: baseinas@sugihara.lt arba telefonu (8 698) 53 902

How to enable JavaScript in your browser