Pradžia Paslaugos Baseinas ir sporto klubasBaseino ir pirčių kompleksas

Baseino ir pirčių kompleksas

Mūsų baseinas ir sporto erdvė – puiki vieta susitelkti į save ir atsiduoti poilsiui, sportuoti neblaškomiems miesto ritmo.

Ramybės pojūtį sukuria iš baseino ir sporto salės atsiveriantys miško vaizdai. Čia taip pat galėsite pasimėgauti SPA ir kitomis atpalaiduojančiomis, liekninančiomis bei sveikatinančiomis procedūromis – mažumėlę prisiliesti prie stebuklų, kuriuos atsivežėme iš kitų pasaulio kraštų.

Informuojame, kad yra laikinai susutabdyta SUGIHARA baseino ir pirčių veikla. Daugiau informacijos rasite čia.

 

SUGIHARA yra vienintelė vieta Lietuvoje, kurioje galite mėgautis iš Izraelio atvežto natūralaus Negyvosios jūros vandens procedūromis ir jo išskirtinėmis grožio ir sveikatos puoselėjimo savybėmis.

Daugiau informacijos apie Negyvosios jūros vandens ir purvo terapija rasite ČIA. 

Kitos paslaugos:

SUGIHARA sveikatingumo komplekso privalumai:

 • Kvalifikuoti treneriai, laisvai bendraujantys anglų ir rusų kalbomis, baseinas, pirčių kompleksas – Jūsų sveikatai, grožiui ir puikiai nuotaikai!
 • Sporto ir sveikatingumo centre galite mėgautis jo išskirtiniu privatumu, klubine atmosfera, gamtos vaizdais už lango
 • Baseinas, dviejų rūšių pirtys
 • Treniruoklių salė, asmeninio trenerio paslaugos
 • Vandens aerobikos užsiėmimai nėščiosioms
 • Sporto ir sveikatingumo centras dirba ir sekmadieniais, galime priimti grupes (iki 25 žmonių)

SUGIHARA baseino ir pirčių komplekso privalumai:

Pirties poveikis priklauso nuo karščio ir oro drėgmės. Oras gali būti sausas (santykinis drėgnumas 5-15 proc.), vidutiniško ar didelio drėgnumo (daugiau kaip 80 proc.).

Sauna (suomiška pirtis) – šiais laikais suprantama kaip sauso oro pirtis, kurioje temperatūra pakyla net iki 70-110 C, nors tradicinė suomiška pirtis yra garinė, kaip ir kitų šaltųjų kraštų tautų.

Garinė (turkiška) pirtis – ne tokia karšta, bet santykinis drėgnumas čia itin didelis 90-100 proc.

Klientų dėmesiui! Nuo 18val. baseino ir pirčių zonoje – ramybės metas, tuo metu nėra įleidžiami mažamečiai vaikai. Atsiprašome už nepatogumus.

Pirmadieniais baseino ir pirčių kompleksas dirba nuo 10 val.

Pirtis ir sveikata

 • Pirtis treniruoja kraujotaką ir termoreguliaciją. Taip padeda atsispirti peršalimo ligoms, o, dažnai lankantis, ir užgrūdina organizmą. Skirtingų tipų pirtys šilumos sąskaita, veikia skirtingai. Saunoje, kur aukšta aplinkos temperatūra, bet mažas drėgnumas, labai suintensyvėja prakaitavimas, todel organizmas lengviau ir kiek ilgiau palaiko normalią kūno temperatūrą. Garinėje pirtyje dėl didelio santykinio drėgnumo prakaituojant šilumos atiduodama nedaug, tad normalią kūno temperatūrą čia išlaikyti sunkiau.
 • Pirtis naudinga odos grožiui. Prakaituojant gerėja poodinio sluoksnio medžiagų apykaita, oda tampa elastingesnė, taigi mažėja raukšlių, celiulitas.
 • Kai kurie žmonės eina į pirtį tikėdamiesi suliesėti. Viena iš priežaščių – pirtis aktyvina medžiagų apykaitą. Tačiau didžioji dalis svorio numetama dėl skysčių netekimo. O netektą skysčių bei elektrolitų kiekį būtina susigrąžinti. Jei norite, pirtis gali būti pagalbinė priemonė siekiant suliesėti, bet reikia taikyti ir masažą, pertis vantomis.
 • Pirtis treniruoja vegetacinę nervų sistemą, padeda atsipalaiduoti po patirto streso. Jei žmogus nėra pervargęs, pirtis netgi aktyvina mąstymą. Tačiau, jei kankina nemiga, pirtyje geriau būti neilgai.
 • Karštis ir vanojimasis mažina sąnarių, raiščių, nervų skausmą, skatina gyjimą. Tačiau esant ūminiam uždegimui, pirties geriau vengti.
 • Nuo karščio aktyvėja poodinė kraujotaka, dažnėja širdies plakimas, tai lyg ir atstoja treniruotę sveikam žmogui. Po pirties apsipylus šaltu vandeniu, padidėja kraujospūdis, todel, jei esate hipotonikas, po pirties pasijusite puikiai.
 • Dėl poveikio širdies ir kraujagyslių sistemai silpnesnės sveikatos žmonėms pirtyje patartina gulėti, tačiau svarbu nepamiršti, kad pavojinga staigiai keltis. Be to, nereikia pervertinti savo jėgų  ir užsibūti pirtyje per ilgai.
 • Į pirtį negalima eiti po infarkto, sergant vaskulitais, krūtinės angina, sunkia hipertonija, lėtiniu širdies nepakankamumu.
 • Intensyviai prakaituojant pirtyje daug nereikalingų medžiagų pašalinama pro odą (ketonai, šlapalas, šlapimo rūgštis ir pan.), teigiama, kad taip lyg ir leidžiama inkstams pailsėti. Tačiau, esant inkstų nepakankamumui, pirčių geriau vengti.
 • Pirtyje padažnėja ir kvėpavimas, atpalaiduojami kvėpavimo takai. Taigi, apsilankę pirtyje, atliekame kvėpavimo takų ligų profilaktiką. Šiuo atveju tinkamesnės garinės pirtys negu saunos.
 • Pirtis treniruoja organizmą, tačiau, gausiai prisivalgius, išgėrus alkoholio, pavargus, prieš miegą nauda mažėja, o rizikuojama greičiau sulaukti šilumos smūgio. Be to, svarbiausia, norint, kad pirtis būtų į sveikatą, gerti pakankamai skysčių.

Sporto kompleksas

Tai vieta, kurią renkasi žmonės, norintys sportuoti ir atsipalaiduoti ne milžiniškų ir nejaukių erdvių salėse ir baseinuose, o privačiai, jaukiai, sulaukiant išskirtinio asmeninio dėmesio, turint galimybę pasikonsultuoti su sveiko gyvenimo būdo specialistais ir gauti išsamią, kokybišką informaciją svorio metimo, svorio korekcijos ir susijusiais klausimais.

Sporto komplekse yra platus įrangos pasirinkimas – laisvieji svarsmenys, įvairių dydžių štangos, svarsčiai (nestandartiniai svoriai nuo 4 iki 12 kg, pritaikyti naudoti ne tik vyrams, bet ir moterims), laisvieji svarmenys (nuo 1,5 kg iki 26 kg), stabilumo kamuoliai, mediciniai kamuoliai, nestabilumo platformos, įvairūs cardio treniruoklių pasirinkimas (ėjimo takeliai, elipteris, steperis, stacionarus dviratis, rankratis), Technogym jėgos treniruokliai, TR diržai.

 • Individualios treniruotės su asmeniniu treneriu sporto salėje
 • Grupiniai sporto užsiėmimai
  • Aerobika
  • Nėščiųjų mankšta vandenyje
  • Individualios treniruotės

Bendrosios baseino ir sveikatingumo komplekso taisyklės


Daugiau informacijos ir registracija:

SUGIHARA SPA ir sveikatingumo kompleksas (8 698) 53 902 ir el.p  baseinas@sugihara.lt 

Klientų dėmesiui! Nuo 18val. baseino ir pirčių zonoje – ramybės metas, tuo metu nėra įleidžiami mažamečiai vaikai. Atsiprašome už nepatogumus.

Kainos ir registracija

Menas kurti natūralų grožį

Atsipalaiduokite ir mėgaukitės

Plačiau apie mus