Pradžia Naujienos Ypatingas pasiūlymas perkantiems kosmetikos prekes

Ypatingas pasiūlymas perkantiems kosmetikos prekes

2016.05.18

„Sugihara“ kosmetikos parduotuvėse rasite profesionalią, kokybišką, originalią ir pasaulyje pripažintą kosmetiką bei puikų aptarnavimą.  Kokybiška profesionali kosmetika ir atestuoto specialisto pagalba parinktos veido ir kūno priežiūros priemonės padeda pasiekti puikių rezultatų, atrodyti jaunatviškai.

Triguba nauda visiems klientams po procedūrų!

– 10% nuolaida perkant rekomenduojamas kosmetikos prekes po procedūrų

  • Kosmetologinių, dermatologinių, kūno ir kt. procedūrų metu Jūs  mėgausitės profesionalių specialistų teikiamomis paslaugomis
  • Gausite naudingą konsultaciją veido ar kūno priežiūros klausimais
  • Suteiksime nuolaidą profesionalo pagal Jūsų poreikius individualiai parinktiems kosmetikos produktams.

Lanksti nuolaidų sistema perkantiems kelis kosmetikos produktus

Kiekinės 5-15% nuolaidos perkant 3 ar daugiau kosmetikos produktus

Turime daugiau nei 25 prekės ženklų kosmetiką. Mūsų parduotuvėse rasite priemones veido bei kūno odai, plaukams ne tik kasdienei priežiūrai, bet ir įvairioms problemoms spręsti. Kosmetikos priemones išsirinkti pagal individualius kiekvieno kliento poreikius ir problematiką padeda profesionalūs kosmetologai ir odos priežiūros specialistai. Perkant kelis kosmetikos priemones teikiame iki 15% nuolaidą.

Perkant iki 3 kosmetikos produktų – į Jūsų sąskaitą sugrįš iki 3% pirkinių vertės

Visi SUGIHARA klientai dalyvauja taškų kaupimo lojalumo programoje! Taškai kaupiami kiekvienam SUGIHARA klinikos ar filialų klientui perkant 1 ar 2 produktus bei naudojantis paslaugomis. Sukauptais lojalumo taškais galite atsiskaityti iki 30 % kito pirkinio vertės. Nuolaidos nesumuojamos, daugiau informacijos parduotuvėse ir čia.

Menas kurti natūralų grožį

Atsipalaiduokite ir mėgaukitės

Plačiau apie mus#