Pradžia Naujienos Tikslas: sulieknėti iki vasaros

Tikslas: sulieknėti iki vasaros

2021.05.11

Nors iki vasaros liko visai nedaug pasirūpinti savo kūno linijomis ir gera savijauta spėti dar tikrai galime! SUGIHARA kūno priežiūros specialistė Ieva Stanevičienė ragina neatidėlioti ir pradėti rūpintis savo kūnu jau nuo rytojaus!

Specialistės teigimu, tinkamai parinktos kūno procedūros, subalansuota mityba ir aktyvesnis nei įprastai laisvalaikis tikrai gali padėti atsikratyti keleto papildomų kilogramų iki artėjančio bikini sezono. 

Pirmasis žingsnis – detoksikacija

Pradedant lieknėti labai svarbu detoksikuoti kūną ir pašalinti iš organizmo nereikalingus skysčius. Detoksikacijai Ieva rekomenduoja rinktis šias procedūras: 

  • 1 k./sav. LPG procedūra arba Guinot Techni SPA procedūra kojoms, sėdmenims, pilvui.
  • Po 2 savaičių į programą įtraukiamas Žalios kavos kūno įvyniojimas.

Siekiant geriausių rezultatų kas 10 dienų rekomenduojama atlikti Bandažą – detoksikuojantį liekninantį kūno įvyniojimą. Šios procedūros metu pašalinami kūne susikaupę toksinai. Tai išimtinai natūralus, efektyvus ir saugus būdas ilgam sumažinti kūno matmenis, detoksikuoti organizmą ir sustangrinti odą.

Neturinčioms laiko Bandažui Ieva rekomenduoja rinktis trumpiau trunkančias kūno įvyniojimo procedūras:

  • Mineralizuotų dumblių įvyniojimas (20 min.)
  • Negyvosios jūros įvyniojimas (30 min.)
  • Negyvosios jūros druskų pylingas ir įvyniojimas (45 min.)

Kūno odos stangrinimas

Pasišalinus nereikalingiems kūno skysčiams toliau lieknėjimo programą tęsiame šiomis procedūromis: 

  • Spirulinos įvyniojimas 1k./sav.
  • Techni SPA stangrinanti procedūra arba LPG masažas. 1k./sav.

Į programą taip pat galima įtraukti ir tokias procedūras kaip krioterapija, mikronizuotų dumblių, Negyvosios jūros, spirulinos įvyniojimus. Procedūras, kurias reikėtų įtraukti į programą, geriausiai rekomenduos tik specialistas, kuris pirmo vizito metu įvertins jūsų kūną bei išgirs jūsų trokštamų rezultatų viziją.

Kiek procedūrų reikės?

Siekiant sulieknėti, kūno priežiūros kabinete rekomenduojama apsilankyti bet 1 – 2 kartus į savaitę ir procedūrai skirti nuo 1 iki 2,5 val. laiko, priklausomai pagal jūsų galimybes. SUGIHARA kūno priežiūros specialistės  Ievos teigimu visas lieknėjimo procesas dažniausiai trunka 8 – 12 savaičių, po kurių jau galime vertinti galutinį rezultatą. Tačiau, žinoma, pirmuosius kūno pokyčius jau galime pastebėti ir po 2 – 3 savaičių nuoseklaus lieknėjimo plano laikymosi.

Nepamirškime ir subalansuoto gyvenimo būdo

Kiekvienai klientei, kuri pasiryžta lieknėti, specialistė Ieva rekomenduoja atlikti ir namų darbus: peržiūrėti ir savo mitybą, galbūt yra produktų, kurių vertėtų atsisakyti šiuo lieknėjimo periodu, o gal net ir visam laikui išbraukti iš savo mitybos raciono. Be subalansuotos mitybos, labai svarbu ir tinkamas skysčių organizme bei fizinio aktyvumo palaikymas: visuomet turėkite su savimi buteliuką vandens, o per dieną skirkite bent 30 – 60  minučių pasivaikščiojimui, pasišokimui ar kitai aktyviai veiklai.

Kūno įdegis vizualiai lieknina

Turbūt kiekviena moteris sutiks, jog įdegęs kūnas veidrodyje atrodo kur kas geriau, tiek dėl gražaus rudo atspalvio tiek dėl optiškai sumažėjusių kūno linijų. Kūno priežiūros specialistė Ieva atlikus procedūrų kursą rekomenduoja pasinaudoti ir purškiamo įdegio paslauga. Tai puikus pasirinkimas vykstant atostogų, ruošiantis šventei ar tiesiog norint pasidžiaugti gražia kūno odos spalva. 

Kūno priežiūros produktai, kurie gali pagreitinti lieknėjimo procesą

Menas kurti natūralų grožį

Atsipalaiduokite ir mėgaukitės

Plačiau apie mus#