Šiuolaikinė estetinė dermatologija

Šiuolaikinė estetinė dermatologija

Grožio injekcijos

 

Išsaugokite odos jaunystę ir grožį!

Kai veido oda akivaizdžiai ima senti, kai atrodo pavargusi, suvytusi, įgauna pilkšvą atspalvį, pravartu imtis veiksmingų priemonių jai atgaivinti.

Šiais laikais yra daugybę priemonių ir būdų ar jų derinio, kurio pagalba galima sėkmingai išspręsti daugelį veido sėnėjimo problemų – sumažinti raukšleles aplink akis, suteikti veido ovalui naują formą, sumažinti taip vadinamą „pykčio“ ar „rūpesčio“ raukšles kaktoje ir kt. Pristatome grožio injekcijas – vienas iš populiariausių ir greitą efektą duodančių estetinių procedūrų būdų.

 

 

4D veido jauninimas lazeriu

4D – viena iš paskutinių didžiausių sensacijų neinvazinių odos atjauninimo procedūrų!

Nuo šiol SUGIHARA klinika turi naujos kartos pilnos komplektacijos lazerinę įrangą ir gali atlikti saugią ir „Fotona“ protokolą visiškai atitinkančią 4D veido jauninimo procedūrą.

Neinvazinės veido odos atjauninimo procedūros metu oda lazeriu veikiama tiek iš išorės, tiek ir iš vidaus – per burnos gleivinę. Derinant dviejų bangos ilgių lazerius ir 4 odos atjauninimo lazerines technologijas, oda atjauninama visuose jos sluoksniuose.

Visas SUGIHARA klinikos turimas naujausių ir efektyviausių lazerinių jauninamųjų procedūrų spektras garantuoja kiekvienam individualią, pagal poreikius maksimalų rezultatą užtikrinančią programą.

 

 

 

Tatuiruočių šalinimas lazeriu

SUGIHARA klinika įsigijo naujos kartos tatuiruočių šalinimo (naikinimo) lazerį, kurio banga yra gerokai ilgesnė, todėl impulso metu šviesa prasiskverbia ir veikia giliau.  Tokiu būdu išvengiama odos pigmentacijos defektų, tatuiruotei pašalinti (panaikinti) prireikia mažiau procedūrų, o ir pati procedūra yra trumpesnė. Džiugu, kad mūsų naujuoju lazeriu jau galime pašalinti (panaikinti) standartines tatuiruočių spalvas.
Nauji privalumai šalinant (naikinant) naujos kartos tatuiruočių lazeriu:

  • lazeris veikia gilesniame odos sluoksnyje
  • mažiau rizikos ir pašalinių reiškinių – išvengiama odos pigmentacijos defektų
  • trumpesnė procedūra
  • užtenka mažiau procedūrų
  • šalina (naikina) standartines tatuiruočių spalvas.

 

 

Plaukų šalinimas lazeriu

SUGIHARA klinikoje plaukus galima šalinti net 4 skirtingais būdais!

Tobulėjant lazerinėms plaukų šalinimo technologijoms, atsiranda vis naujų lazerinių technologijų ir lazerio tipų. Ne visos estetikos klinikos naudoja tuos pačius lazerių tipus, todėl visada naudinga sužinoti, kokios yra naujos veiksmingos plaukų šalinimo lazeriu procedūros bei kuo skiriasi plaukų šalinimas skirtingais lazeriais bei būdais.

Tik gydytojas dermatologas geriausiai gali rekomenduoti ir individualiai parinkti tinkamiausią plaukų šalinimo būdą.

Iki -15% nuolaida plaukų šalinimui lazeriu!

Šalinant plaukus dviejose zonose taikoma 10% nuolaida, šalinant trijose – 15% nuolaida. Pasiūlymas galioja registruojantis iki sausio 31 d.
Kviečiame! NEMOKAMAI teikiamos konsultacijos dėl plaukų šalinimo lazeriu, jei iškart atliekama procedūra!
Daugiau informacijos ir registracija: tel. (8 5) 270 5710, (8 698) 53 901 ir el. p. info@sugihara.lt

How to enable JavaScript in your browser