fbpx

SUGIHARA remia išskirtinį renginį "Madam pareis vėliau..."

baneriai_720x480

SUGIHARA klinika džiaugasi būdama išskirtinio renginio 2018 metų gegužės 5 d. „Madam pareis vėliau…“ rėmėju.

 

2018 metų gegužės 5 d. dizaineris, moterų meilę bei pagarbą pelnęs proginių ir vestuvinių suknelių kūrėjas, išskirtiniu savo braižu garsėjantis stilistas Liutauras Salasevičius pristato jubiliejinę – dešimtąją savo drabužių kolekciją.

 

SUGIHARA klinika džiaugasi būdama šio išskirtinio renginio rėmėju, kviečiame apsilankyti ir įvertinti.  Bilietus į renginį galite įsigyti Tiketa: https://goo.gl/Fz8Ai8

 

Išskirtinis reginys įvyks neįprastoje ir primirštoje Vilniaus vietoje, XV a. vadintoje velnio ir šmėklų kalnu. Apleistų rūmų ant Tauro kalno ramybė ir tyla virs į tamsos ir šviesų spektaklį, unikalią menų instaliaciją, suplakančią moters gyvenimo įvykius, jų skaudžią istoriją ir išgyvenimus, baimę ir žavesį, netikėtus garsus ir gluminantį vaizdą į vieną įspūdingą visumą. Šiuo pasirodymu kūrėjas akcentuos nelengvą moters dalią gyvenime ir dailiosios lyties nepalaužiamą stiprybę, orumą ir įgimtą eleganciją sunkiausiuose gyvenimo iššūkiuose.

 

Unikali Liutauro kūryba visuomet vingiavo savo keliu, nesidairydama į tai, ką diktuoja kiti. Jo suknelės – tai išskirtinės drąsos ir elegancijos, švelnumo ir ryškių detalių balansas. Dizainerio įkurti mados namai “Madam pareis vėliau” ne tik moterų grožio meka, bet ir vieta, kurioje naujai gimsta charakteris, pasitikėjimas, orumas ir išskirtinis žavesys. Čia puošiamų moterų įvaizdžio ansamblius visada užbaigia paties Liutauro atlikto profesionalaus makiažo potepiai, išskirtinė šukuosena, priderinti bateliai, gėlės ir aksesuarai.

Per visus savo darbo metus Liutauras pristatė 9 savo rankomis kurtų suknelių kolekcijas. Šiuos kūrinius pristatymo metu su malonumu ir meile demonstravo įžymios ir charakteringos, įvairaus amžiaus ir kūno struktūros Lietuvos moterys bei profesionalūs modeliai. Liutauro sukneles moterys mielai dėvi įvairių viešų ir privačių renginių, koncertų ar TV šou metu.

How to enable JavaScript in your browser