fbpx

Patentuota naujiena! Plaukų šalinimo lazeris SAPPHIRE®

depiliacija

Laser Sapphire® – tai vienintelis plaukų šalinimo lazeris su patentuota Depilice® technologija, kuri atšaldo lazerio antgalį net iki -10ºC, todėl procedūra yra ne tik ypač saugi, efektyvi, bet ir praktiškai beskausmė.

 

Laser Sapphire® yra galingas novatoriškas diodinis 808 nm. bangos ilgio lazeris, naudojantis galingą dvigubo veikimo maitinimo sistemą be jokių kondensatorių, kas užtikrina didelį smūginį energijos atidavimą ir tuo pačiu ypač gerus ir ilgalaikius plaukų šalinimo rezultatus.

 

Kitas svarbus lazerio veikimo parametras yra impulso ilgis. Laser Sapphire® veikia plačiame diapazone nuo ultra trumpo iki ilgo, kas suteikia galimybę ji naudoti visiems odos tipams net ir ypač tamsiai ar įdegusiai odai. Procedūrą galima atlikti ir vasarą, nes šio tipo lazeris yra saugus visais metų laikais. Aukštas lazerio veikimo greitis nuo 1Hz iki 15Hz leidžia sėkmingai šalinti net ir šviesius bei plonus plaukus, o pažangi programinė įranga suteikia galimybę patyrusiam gydytojui individualiai parinkti tinkamus veikimo rėžimus pagal odos tipą, spalvą ar jautrumą.

 

SUGIHARA klinikoje plaukus galima šalinti net 4 skirtingais lazeriais. Procedūras atlieka gydytojai dermatologai.

Kviečiame! NEMOKAMAI teikiamos konsultacijos dėl plaukų šalinimo lazeriu, jei iškart atliekama procedūra! Šalinant plaukus dviejose zonose taikoma 10% nuolaida, šalinant trijose – 15% nuolaida

 

Daugiau informacijos apie plaukų šalinimą lazeriu rasite čia.

 

Registracija ir informacija tel. (8 5) 270 5710, (8 5) 270 5777, mob. (8 698) 53 901.

 

How to enable JavaScript in your browser