Pradžia Naujienos Nuolaidos kūno procedūroms

Nuolaidos kūno procedūroms

2019.11.27

Iki Kovo 1d.  kūno įvyniojimams taikome  -20% nuolaidą!

Nuolaida taikoma šiems įvyniojimams:

PEVONIA Juodojo purvo įvyniojimas

Pėdų nuovargio, kojų sustingimo, tinimo problemoms spręsti. Šalina sunkumą ir nuovargį, mažina patinimą, sustingimą bei lygina, drėkina ir vėsina odą.

Kojoms 30min. 28€  22,40€

Lengvina raumenų įtempimą, spazmus, sąnarių ir sporto traumų sukeltus skausmus. Tonizuoja, jaunina odą, šalina nuovargį ir stresą, lengvina reaumto ir artrito skausmus.

Visam kūnui  45min. 45€  36€

PEVONIA Lumafirm stangrinamasis įvyniojimas

Stangresnė oda jau po pirmos procedūros! Stangrinantis, prabangus, viliojančių kvapų Pevonia Lumafirm Body Firm & Glow kūno įvyniojimas – jei ieškote ypatingos kūno procedūros.  Rezultatas – jau po vienos procedūros!Oda pastebimai keičia tekstūrą – tampa lygi, standi, skaisti ir atjaunėjusi.

105€  84€

THALION Express lieknėjimo ritualas su perlais

Turkio spalvos jūros perlai  tiesiog ištirpsta odoje, perduodami  aktyvias vertingas medžiagas. Šie perlai veikia dviejomis pakopomis: šveičia ir mažina celiulitą. Šveičiamasis žingsnis paruošia odą, dėl sukatyvėjusios kraujotakos ji tampa žymiai imlesnė veikliesiams ingredientams. Lieknėjimą skatinančios aktyviosios medžiagos išlaisvinamos gilaus, tonizuojančio masažo metu, kuris yra atliekamas tikslinėse kūno vietose. Rezultatai matomi jau po pirmos procedūros. Idealiai tinka nuolat skubančioms moterims, kurios nori sustangrinti odą ir sumažinti celiulitą.

5 zonos 40€ 32€

7 zonos 47€ 37,60€

THALION Liekninatis stangrinantis įvyniojimas su spirulina

Ryškiai žalios spalvos dumblių kūno įvyniojimas su didele Spirulinos koncentracija mineralizuoja kūną, skatina metabolizmą, stiprina elastingumą ir atkuria odos stangrumą. Taip pat palaiko širdies ir kraujagyslių funkcijas, stabdo senėjimo procesus, reguliuoja ir normalizuoja medžiagų apykaitos procesus. Po procedūros oda tampa skaistesnė ir gyvybingesnė, įgauna „apimties“. Galima atlikti nėščiosioms.

46€  36,8€

Daugiau kūno įvyniojimo procedūrų rasite ČIA.

Daugiau informacijos ir registracija:SUGIHARA SPA ir sveikatingumo kompleksas(8 698) 53 902 ir el.p  baseinas@sugihara.lt 

Menas kurti natūralų grožį

Atsipalaiduokite ir mėgaukitės

Plačiau apie mus