Pradžia Naujienos Nepageidaujamus plaukelius lazeriu šalink net ir vasarą!

Nepageidaujamus plaukelius lazeriu šalink net ir vasarą!

2020.07.03

Pastaruoju metu tiek moterys tiek vyrai nepageidaujamų plaukelių šalinimui renkasi lazerį, kodėl šis metodas toks populiarus ir ką svarbu žinoti apie šią procedūrą pasakoja SUGIHARA klinikos gydytoja dermatologė Jurgina Ūselienė.

Lazerio privalumai

Plaukelių šalinimas lazeriu iš visų kitų depiliacijai skirtų procedūrų išsiskiria ilgalaikiu rezultatu, kurio labiausiai ir nori atvykę pacientai. Po kiekvienos procedūros plaukeliai silpnėja, retėja, kol galiausiai nebeatauga visiškai arba atauga tik labai ploni ir šviesūs. Tik nereikia manyti, jog toks rezultatas visam gyvenimui. Iš tiesų, plaukai yra pašalinami tik kuriam laikui ir procedūras reikia kartoti. Vienam žmogui plaukai gali nebeaugti porą, kitam – keletą metų.

Kitas lazerio privalumas yra tai, jog kartu su retėjančiais plaukeliais mažėja ir įaugantys plaukeliai bei bėrimai, kurie dažniausiai atsiranda nepageidaujamus plaukelius šalinant vašku ar skustuku. Be to lazerio procedūra lyginant su depiliacija vašku yra daug mažiau skausminga.

Kiek procedūrų reikės?

Klaidinga manyti, jog atlikus vieną procedūrą matysite rezultatą. Plaukelių šalinimo procedūra reikalauja tam tikro procedūrų skaičiaus ir reguliarumo. Vieni pacientai rezultatus pastebi anksčiau, kiti vėliau. Tai priklauso ne tik nuo procedūros reguliarumo, tarpų tarp procedūrų, bet ir žmogaus organizmo individualių savybių. Labai retais atvejais rezultato pacientas gali ir nepastebėti, tačiau dažniausiai veido srityje pakanka atlikti 4 procedūras, kūne – 6. Tarpas tarp procedūrų turėtų būti 4 – 8 savaitės.

Procedūros atlikimo laikas

SUGIHARA klinikoje esančiu Sapphire®  lazeriu plaukelių šalinimo procedūrą galima atlikti ištisus metus, net ir vasarą, tačiau jei planuojate kažkuriuo metu intensyviai degintis saulėje, prieš ir po atostogų reikėtų padaryti pertraukėlę ir naudoti apsauginius kremus nuo saulės. 

Tobulėjant lazerinėms plaukų šalinimo technologijoms, atsiranda vis naujų technologijų ir lazerio tipų. Ne visos estetikos klinikos naudoja tuos pačius lazerių tipus, todėl visada naudinga sužinoti, kokios yra naujos veiksmingos plaukų šalinimo lazeriu procedūros bei kuo skiriasi plaukų šalinimas skirtingais lazeriais bei būdais. SUGIHARA klinikoje nepageidaujamus plaukelius šalinti galima 3 skirtingais lazeriais, gydytojai dermatologai parenka tinkamiausią plaukų šalinimo būdą priklausomai nuo:

  • Plaukų spalvos (tamsūs, šviesūs plaukai);
  • Plaukų storio (ploni, gležni, stori ir kt.);
  • Kokie plaukų šalinimo būdai prieš tai buvo taikyti bei kokie buvo pasiekti rezultatai;
  • Sezono (vasaros periodas, šaltasis periodas);
  • Ar oda yra įdegusi;
  • Didelį ar mažą plotą reikia pašalinti.

Skaitykite daugiau apie plaukų šalinimo lazeriu procedūrą:

Diodo Lazeris ir Aleksandrito lazeris – kuris geriau?

Puikus pasiūlymas plaukų šalinimui lazeriu

Menas kurti natūralų grožį

Atsipalaiduokite ir mėgaukitės

Plačiau apie mus