Pradžia Naujienos Negyvosios jūros terapija – sveikatos ir grožio šaltinis

Negyvosios jūros terapija – sveikatos ir grožio šaltinis

2020.10.09

Jau seniai pastebėta, jog pasaulyje pati druskingiausia jūra stebuklingai veikia žmogaus sveikatą ir grožį. Negyvosios jūros lobiai laikomi senovės romėnų geros išvaizdos ir puikios savijautos paslaptimi. SUGIHARA klinika pasekė senovės romėnų pavyzdžiu ir į Vilnių atsivežė Negyvosios jūros vandens, druskų ir purvo. Tai patys tikriausi ir natūraliausi produktai, kurie tris – keturis mėnesius keliauja jūros keliu iš Izraelio, Negyvosios jūros regiono ir jau ilgą laiką džiugina SPA centro klientus.

Negyvosios jūros terapijos nauda sveikatai

Moksliškai yra įrodyta, jog druskingas Negyvosios jūros vanduo turi terapinį poveikį mūsų sveikatai, gydant tam tikras ligas. Negyvosios jūros terapija tinka sergantiems psoriaze, neurodermitu, egzema, turintiems odos išbėrimų, kamuojamiems reumato ir artrito, patyrusiems sunkių traumų, kenčiantiems nuo chroniško bronchito, sinusito, bronchinės astmos. Negyvosios jūros vanduo turi ir uždegimus malšinančių ir antiseptinių savybių, saugo nuo peršalimo ir infekcijų, mažina skausmus. Be abejonės, vieną kartą pagulėjus Negyvosios jūros baseine stebuklas neįvyks, tačiau ja naudojantis reguliariai ir derinant kartu su purvo terapija išties galima pasiekti stulbinančių rezultatų.

Negyvosios jūros terapijos poveikis grožiui

Mūsų odai yra labai svarbu gauti pakankamai mineralinių medžiagų. Jos atsakas į mineralų trūkumą – pernelyg ankstyvas odos senėjimas ir raukšlės. Negyvojoje jūroje randamos didžiulės koncentracijos kalio, magnio, kalio chloridų ir bromidų. Kiekvienas iš šių mineralų atlieka savo vaidmenį puoselėdamas mūsų grožį ir sveikatą: kalis turi drėkinantį poveikį odai,  magnis – gijimą skatinantis mikroelementas, bromidai turi atpalaiduojantį raminantį poveikį visam organizmui. Pagulėjus Negyvosios jūros baseine oda akimirksniu tampa minkšta, sudrėkinta. Be to didelė druskų koncentracija gerina kraujotaką, pagerina limfinės sistemos veiklą ir pašalinti toksinus. Negyvosios jūros vanduo ir purvas turi liekninamąjį, detoksikuojamąjį ir anticeliulitinį poveikį. 

Net jei ir neturite anksčiau išvardytų ligų ir nesiekiate sulieknėti, Negyvosios jūros baseinas yra puikus pasirinkimas siekiant nusiraminti, atgauti jėgas. Plūduriavimas, jausmas, lyg panėrus į tirštą aliejų, atpalaiduoja raumenis, ramina nervų sistemą, mažina nuovargį. Dėl vandenyje esančio gausaus bromo kiekio sumažėja nerimas, nemiga, depresija. Tai puikus būdas pagerinti sveikatą menopauzės periodu, norint atsipalaiduoti, dirbant sėdimą darbą, patiriant daug streso.

Nepraleiskite progos pasinaudoti ypatingu Spalio mėnesio pasiūlymu, kurio metu taikoma iki -50% Negyvosios jūros vandens terapijai!

Daugiau informacijos ir registracija: SUGIHARA SPA ir sveikatingumo kompleksas Mob. +370 698 53 902 , baseinas@sugihara.lt 

Menas kurti natūralų grožį

Atsipalaiduokite ir mėgaukitės

Plačiau apie mus#