`
Registracija

Paieška:

NAUJIENA! Nosies formos korekcija užpildų injekcijomis

2019.06.27

Nosis – žmogaus veido centras, esminis bruožas, kuris  sukuria bendrą veido išvaizdą ir harmoniją. Tad nenuostabu, jog tai viena iš tų veido vietų, kurios žmonės savo išvaizdoje nemėgsta dažniausiai ir nori ją keisti.  Nosies nugarėlė/kuprelė – dažniausia bėda, dėl kurios žmonės yra nepatenkinti savo nosimi ir pradeda galvoti apie jos korekciją. Tačiau dažnas nuveja šią mintį vien pagalvojęs, jog dėl šių pokyčių teks gultis ant operacinės stalo.

Sparčiai populiarėjanti nosies formos korekcija užpildais – išeitis turėti nosį, apie kurią svajojate, be jokių skalpelio pjūvių, ilgo pooperacinio gijimo ir didelių finansinių išlaidų.

Procedūros metu probleminės nosies vietos užpildomos pačios tvirčiausios, standžiausios struktūros hialurono rūgšties užpildais, procedūra trunka apie 45min.

Po procedūros 2 savaites rekomenduojama nenešioti akinių. Kadangi procedūra atliekama naudojant adatą, todėl visada yra kraujosruvų ir paraudimo rizika.

Rezultatai išlieka ženkliai ilgiau, nei tuos pačius hialurono rūgšties užpildus naudojant kitose veido srityse (net 1-2 metus).

Užpildais galima koreguoti:

  • Išlyginti nosies kuprelę
  • Nosies asimetriją
  • Vizualiai sumažinti nosį
  • Kilstelėti nosies galiuką

Klinikoje SUGIHARA nosies korekciją užpildais atlieka gydytoja  dermatologė Justė Kantauskaitė, savo įgūdžius tobulinusi profesionaliose estetinės dermatologijos mokymuose, kuriuose sėkmingai baigė „Level7“ kursą, skirtą įgūdžių tobulinimui veido injekcijų srityje.

Kainoraštis

Daugiau informacijos: info@sugihara.lt, 8 698 53 901, 852705777

Menas kurti natūralų grožį

Atsipalaiduokite ir mėgaukitės

Plačiau apie mus