fbpx

Šeimyninės mankštos su kineziterapeute

Sveikatinimo užsiėmimai vaikams klinikoje SUGIHARA

Naujiena SUGIHARA Sveikatinimo komplekse! Specialus pasiūlymas vaikams, lankantiems „Sveikatinimo mankštas“ su tėvais.

-50% nuolaida sporto užsiėmimams!*

 

*Nuolaida taikoma vaikams (iki 16 m.) dalyvaujant su vienu iš tėvų, nuo įprastos užsiėmimų kainos. Nuolaida taikoma vienkartiniams vakariniams apsilankymams, mėnesiniams abonementams ir individualioms sporto užsiėmimams su kineziterapeute.

 

Žmogaus laikysena – jo sveikatos (dažnai ne tik fizinės) rodiklis. Tai ypač svarbu vaikams ir paaugliams, nes net 30% nepilnamečių yra būdinga netaisyklinga laikysena. Laikysenos problemos atsiranda dėl:

  • netaisyklingo ir dažno sedėjimo prie kompiuterio, mokyklos suole,
  • mažo fizinio aktyvumo,
  • ilgalaikio netaisyklingo stovėjimo,
  • netaisyklingo ir ilgalaikio per sunkios kuprinės nešiojimo,
  • silpno raumenyno,
  • nepatogių ir nepritaikytų baldų- lovos, rašomojo stalo, kėdžių ir kt.

 

Dauguma su stuburu susijusių problemų (išskyrus paveldėtas) yra netaisyklingos laikysenos pasekmė. Stuburas yra ašis, per kurios tam tikrus taškus būtinai turi praeiti gravitacijos linija. Jei  šių taškų padėtis pakinta, kūno svoris vienoje stuburo dalyje pasislenka nuo jėgų veikimo linijos – likusios kūno dalys turi atkurti pusiausvyrą (priešingu atveju žmogus nukris).

 

“Sveikatinimo mankštos” programos tikslas:

  • padėti žmogui  atpažinti ir suprasti jo kūno siunčiamus signalus
  • kartu išsiaiškinti jų atsiradimo priežastis
  • ir sąmoningai bei tikslingai atliekamų pratimų pagalba jas šalinti

 

Grupinių užsiėmimų metu pasitelkę savo kūno svorį, pusiausvyrą bei koordinaciją, kamuolius ir kitas nesudėtingas priemones mes surasime ir „pažadinsime“ apsnūdusius giliuosius laikysenos raumenis, bei priversime juos pilnai atlikti savo funkciją. Tokiu būdu apsaugosime šiam darbui nepritaikytas struktūras.  Tempimo pratimų, savimasažo pagalba mažinsime dėl kompensacijos atsiradusias problemas, tokias kaip raumenų ilgio bei elastingumo pakitimai, judesių amplitudės sumažėjimas, trigerinių taškų susiformavimai ir pan. Grupiniai užsiėmimai vyksta nedidelėse grupelėse, tad kiekvienas dalyvis gali laiku sulaukti kineziterapiauto pastabų, korekcijos ir pagalbos. Mankštų metu atliekamas pratimas turi bent tris sudėtingumo lygmenis, todėl gali būti pritaikytas kiekvienam sportuojančiąjam individualiai.

 

 

Daugiau informacijos apie „Sveikatinimo mankštas“ rasite čia.

 

 

 

 

 

 

How to enable JavaScript in your browser