fbpx

Krūtų plastinės operacijos: dažniausiai užduodami klausimai (VIDEO)

Darius Radzevičius

SUGIHARA klinikos plastikos chirurgas dr. Darius Radzevičius pasakoja apie krūtų didinimo bei mažinimo operacijų subtilybes – kaip parenkami implantai, kur atliekami pjūviai, kokie randai lieka ir kt.
Visų dr. D. Radzevičiaus atliekamų operacijų ir procedūrų pagrindinis dėmesys skiriamas saugumui, natūraliems pokyčiams, kuo trumpesniam nedarbingumui.

 

Daugiau informacijos apie krūtų didinimą implantais: https://goo.gl/42QFTx
Daugiau informacijos apie krūtų mažinimo operacijas: https://goo.gl/kwjyqT
Daugiau apie krūtų pakėlimo operacijas: https://goo.gl/qMPr1b
Užsiregistruoti konsultacijai Jums patogiu metu pas dr. D. Radzevičių galite internetu: https://sugihara.lt/registracija/
Daugiau informacijos ir registracija tel.: 8 698 53 901, 8 5 270 5710

 

 

 

Didžiuojamės būdami klientų įvertinais profesionalais, grožio ekspertais, sukūrusiais pokyčių kliniką. Mums rūpi kiekvieno žmogaus grožis ir sveikata. Matome klientą kaip asmenybę, esame pasišventę kokybei ir aukštiems etikos standartams. Patirtimi ir profesionalumu pelnome klientų pasitikėjimą ir lojalumą, todėl esame rinkos lyderiai. Mūsų komanda tiki: gražus žmogus yra sveikas žmogus, harmoningai derinantis fizinę ir emocinę sveikatą. Mes esame verti rinkoje būti pripažintu kokybės standartu, kurio pagrindas – pagarba asmenybės unikalumui ir grožiui.

How to enable JavaScript in your browser