fbpx

Išbandykite NEMOKAMAI!

Sporto užsiėmimas

Pirmasis apsilankymas SUGIHARA Sporto klube ir grupiniuose sporto užsiėmimuose NEMOKAMAS*!

*Būtina išankstinė registracija.

 

 

Mūsų jaukaus sveikatingumo komplekso bruožas – išskirtinis profesionalų dėmesys ir privatumas.
Tai vieta, kurią renkasi žmonės, norintys sportuoti ir atsipalaiduoti ne milžiniškų ir nejaukių erdvių salėse ir baseinuose, o privačiai, jaukiai, sulaukiant išskirtinio asmeninio dėmesio, turint galimybę pasikonsultuoti su sveiko gyvenimo būdo specialistais ir gauti išsamią, kokybišką informaciją svorio metimo, svorio korekcijos ir susijusiais klausimais.

Informacija ir registracija: baseinas@sugihara.lt arba telefonu (8 698) 53 902

 

 

Sporto kompleksas

Sporto komplekse yra platus įrangos pasirinkimas – laisvieji svarsmenys, įvairių dydžių štangos, svarsčiai (nestandartiniai svoriai nuo 4 iki 12 kg, pritaikyti naudoti ne tik vyrams, bet ir moterims), laisvieji svarmenys (nuo 1,5 kg iki 26 kg), stabilumo kamuoliai, mediciniai kamuoliai, nestabilumo platformos, įvairūs cardio treniruoklių pasirinkimas (ėjimo takeliai, elipteris, steperis, stacionarus dviratis, rankratis, irklavimo treniruoklis), Technogym jėgos treniruokliai.

 

 

 

Sporto užsiėmimai SUGIHARA Sporto centre:

  • AerobikaSmagi muzika, puiki trenerė ir judėjimo džiaugsmas – efektyvus būdas pasiekti tobulas kūno formas!
  • Bodyflex ir kalanetikaLiekninamasis kvėpavimas ir raumenų tempimo mankšta – lieknėjimui ir gerai savijautai.
  • Nėščiųjų mankšta vandenyje. Padeda įveikti nuovargį, nuotaikų kaitą, kojų tinimą, nugaros skausmus, rytinį pykinimą ir kt.

 

 

 

SUGIHARA Klinikos baseinas, sporto ir sveikatingumo centras

Jaukų SUGIHARA baseino ir pirčių kompleksą sudaro baseinas, sūkurinė vonia, dušų kompleksas „Tropinis lietus“, vandens kaskados, sauna su imperatorišku žadeito akmeniu, turkiška pirtis, prisotinta eterinių aliejų, infraraudonųjų spindulių pirtis.

Puikus pasiūlymas! Norintiems po sporto užsiėmimų apsilankyti baseino komplekse taikoma spec. kaina – 1 val. apsilankymas baseine ir pirtyse tik 8 €!

 

SUGIHARA baseino ir pirčių komplekso privalumai:

– Baseino vanduo šiltesnis nei įprastuose baseinuose (~29 C) bei dažniau keičiamas (valoma net 5 k. dažniau nei reikalaujama!)
– Mažiau žmonių
– Jauki, švari ir graži aplinka
– Jūsų patogumui – duodamos šlepetės ir rankšluoštis
– Visuomet galite nemokamai atsigaivinti vandeniu

– Puiki galimybė po baseino ir pirčių – pasinaudoti sveikatininančiomis, liekninančiomis ir skausmą mažinančiomis kūno procedūromis,gydomaisiais kūno masažais

–  Naujiena lankytojų saugumui –  neslidžios dangos laipteliai nusileidžiant į baseiną ir turėklai  per visą baseino ilgį (itin patogu nėščiųjų mankštoms vandenyje ir senjorams).

 

 

Informacija ir registracija: baseinas@sugihara.lt arba telefonu (8 698) 53 902

 

 

 

How to enable JavaScript in your browser