fbpx

KONKURSAS! Grožio profesionalai padės jums atsukti laiką atgal!

Odos puoselėjimo procedūros klinikoje SUGIHARA

Turite veido odos problemų, kurių niekaip nesiseka išspręsti? Išbandėte ne vieną grožio priemonę, tačiau veltui – situacija niekaip negerėja, rezultatas jūsų nedžiugina… O laiko ar galimybių apsilankyti pas specialistą nėra. Ką daryti?

 

Grožio terapijos ir chirurgijos klinika „Sugihara“ tiesia pagalbos ranką. Jei norite džiaugtis sveika ir jaunyste spindinčia oda, tačiau tiesiog nežinote, nuo ko pradėti, – dalyvaukite konkurse ir bandykite savo laimę.

 

Laimėtojos:

  • Ilona Baliulytė
  • Agnė Valskienė
  • Vilma Mintautiškytė

 

„Mes norime padėti moterims susigrąžinti gražią ir skaisčią veido odą, kurios nereikėtų maskuoti milžinišku pudros kiekiu. Dirbame sąžiningai ir visada siekiame ne pasipelnyti klientų sąskaita, o išspręsti veido odos problemas. Taip pat mokome bei suteikiame patarimų, kaip prižiūrėti veido odą namuose, padedame atsirinkti tinkamas kosmetikos priemones (geriau 3-4 geri produktai nei 10 pigių, bet neveiksmingų priemonių),“ – tikina patyrę Grožio terapijos ir chirurgijos klinikos „Sugihara“ specialistai.

 

Jūsų anketų laukiame iki spalio 12 dienos. Tris laiminguosius skelbsime čia ir pranešime asmeniškai. Laiminguosius Grožio terapijos ir chirurgijos klinikos specialistai apgaubs rūpesčiu, surengs jiems dermatologų ir kosmetologų konsultacijas ir atliks reikiamas grožio procedūras. Kaip procedūros pakeis konkurso dalyvių gyvenimą, ko jie išmoks ir kaip pasikeis jų požiūris į veido odos priežiūrą, papasakos portalas moteris.lt Profesionali „Sugihara“ dermatologų ir kosmetologų komanda padės atsukti laiką atgal! Prašome susipažinti su konkurso taisyklėmis ČIA ir užpildyti anketą ČIA.

How to enable JavaScript in your browser