Pradžia Naujienos Ar tinkamai rūpinamės sausa pėdų oda?

Ar tinkamai rūpinamės sausa pėdų oda?

2020.07.10

Turbūt nėra tokio žmogaus, kuriam patiktų jausmas, kurį sukelia sausa, suskilinėjusi pėdų oda ir nėra tokio, kuris nepajustų  lengvumo išėjus iš pedikiūro kabineto. Savo pėdų oda rūpinamės dėl estetikos ir, žinoma, geros savijautos. Kaip teigia SUGIHARA pedikiūro ir manikiūro specialistė Violeta Stapovič dažniausia problema, dėl kurios žmonės ateina pas specialistą, yra sausa pėdų oda.

Žmonės, turintys sausą pėdų odą, dažnai kenčia nemalonius pojūčius: pradedant odos šiurkštumu, kietumu, kuris dažnai pereina į skausmingus odos įtrūkimus. Su šia problema susiduria ne tik moterys, bet ir vyrai. Tik deja, vyrai dėl šios problemos retai kada susirūpina, o tuo tarpu moterys dažnai yra linkusios sausa pėdų oda rūpintis namuose, pačios sau atlikdamos pedikiūro procedūras ir naudodamos priemones, kurios dažnai netinka jų odai ir nepadeda išspręsti problemos. Žinoma, yra atvejų, kai sausa pėdų odą galime pasirūpinti ir namų sąlygomis, tačiau visa tai priklauso nuo to, kiek oda yra pažeista ir priežasčių, kurios nulemia odos sausumą.

Kodėl pėdų oda tampa sausa?

Priežasčių, kurios nulemia odos sausumą, yra nemažai: nepakankama odos priežiūra (per retai atliekamas pedikiūras, nenaudojama pėdų odai drėkinančių priemonių), nepatogi avalynė, viršsvoris, žalingi įpročiai, organizmo dehidratacija. Sausą pėdų odą gali nulemti ir kai kurie vidaus organų ar jų sistemų sutrikimai, ligos: psoriazė, cukrinis diabetas, vitaminų trūkumas. Taip pat nėštumo ir žindymo metu moters pėdos dažnai išsausėja.

Kokios priežiūros reikalauja sausa pėdų oda? 

Visų pirma reiktų nustatyti priežastį, kodėl pėdų oda yra sausa. Siūlyčiau pradėti nuo profesionalios pedikiūro paslaugos, kurios metu specialistas įvertins jūsų odos būklę, padės nustatyti odos sausumo priežastį, parinks tinkamas priemones naudojimui namuose. Jei įtariate, kad sausos odos priežastis yra susijusi su jūsų liga, tokiu atveju tikrai rekomenduoju pėdų priežiūrą patikėti tik specialistui.

Jei odos išsausėjimo priežastis yra nepakankama priežiūra, ar nepatogi avalynė ir pati oda yra išsausėjusi nežymiai, tokiai odai greičiausiai pakaks tik tinkamų drėkinamųjų priemonių naudojimui namuose. Na, o jei dėl odos išsausėjimo yra atsiradę įtrūkimai, žaizdos vien kremų namuose tikrai nepakaks, tokiai odai yra reikalingas gydymas: reguliarūs apsilankymai pas specialistą ir tinkama priežiūra namuose.

Tinkama priemonė naudojimui namuose

Sausos pėdų odos drėkinimui labai svarbu pasirinkti tinkamą priemonę, kadangi vienu atveju ji gali būti per silpnai drėkinanti, kitu – per stipri savo sudedamosiomis dalimis. Renkantis priemonę reiktų atkreipti dėmesį tiek į jos sudedamąsias dalis tiek į pačią odos būklę. Šiuo klausimu geriausiai patars specialistas. SUGIHARA klinikoje rasite didžiulį asortimentą kojų priežiūrai skirtų priemonių: kremus, aliejus, serumus, skirtus įvairių problemų sprendimui, siūlo kompanija Gehwol, kuri daugiau nei 100 metų kuria vis naujus preparatus mūsų pėdų sveikatai ir grožiui.

Kaip teigia SUGIHARA manikiūro ir pedikiūro specialistė Violeta didžiajai daliai jos klientų, atvykusių su itin sausa pėdų oda, pavyksta šios problemos atsikratyti: „ Svarbiausia procedūras atlikti reguliariai ir nepatingėti jomis pasirūpinti namuose.“

Tai yra sausa oda, su hiperkertoze (odos suragėjimas), klientė dirba stovintį darbą.

Taip klientės pėdos atrodė iškart po procedūros (aparatinio pedikiūro).

O taip kojos atrodo praėjus lygiai mėnesiui po procedūros.

Visą Liepos mėnesį SUGIHARA kosmetikos parduotuvėse ir e-parduotuvėje GEHWOL kojų priežiūros produkcijai taikoma -15% nuolaida!

Menas kurti natūralų grožį

Atsipalaiduokite ir mėgaukitės

Plačiau apie mus#