Pradžia Naujienos Ar Jūs norite pašalinti tatuiruotę? Kviečiame dalyvauti klinikiniame tyrime

Ar Jūs norite pašalinti tatuiruotę? Kviečiame dalyvauti klinikiniame tyrime

2019.01.15

Esate suaugęs žmogus (18-65 metų), turite dekoratyvią (nekosmetinę) tatuiruotę (ar kelias) ir norite jos (jų) atsikratyti? Kviečiame Jus dalyvauti moksliniame klinikiniame tyrime, kurio metu Jums pasiūlysime atlikti tatuiruotės šalinimo procedūrą. Šio tyrimo tikslas yra įvertinti, kaip naujas lazerio prietaisas šalina nepageidaujamas tatuiruotes.

Šiuo metu taikomos tatuiruočių šalinimo lazeriu procedūros dažnai būna neveiksmingos, labai skausmingos ir ilgai trunkančios. Ikiklinikinių tyrimų duomenys rodo, kad mes galime pasiūlyti veiksmingą tatuiruotės pašalinimą minimaliai pažeidžiant odą, ir tai leidžia toliau vertinti šio naujo lazerio veikimą.

Kur: Inlita, Santara klinikinių tyrimų centras, Santariškių g. 5.

Tyrėjai: RGancevičienė, J. Žilienė ir E. Drukteinienė

Jei susidomėjote:

Kreipkitės į vieną iš aukščiau nurodytų gydytojų. Tai, kad susisieksite su jais, nereiškia, kad privalėsite dalyvauti tyrime. Tyrėjai Jums paaiškins apie tyrimo planą, vizitų dažnumą, galima naudą ir riziką bei pateiks kitą informaciją, susijusią su dalyvavimu tyrime.

Jei dalyvausite:

Kad galėtumėte dalyvauti, Jums reikės atvykti į tyrimo centrą. Jūsų gali būti paprašyta atlikti kraujo tyrimą (tai priklausys nuo to, kada buvo atliktas paskutinis kraujo tyrimas), kad būtų įsitikinta, jog tinkate dalyvauti tyrime. Be to, tyrėjai įvertins Jūsų tatuiruotę, kad įsitikintų, jog ji atitinka tyrimo planą. Jei tatuiruotė neatitiks tyrimo plano, Jūs galite būti nepakviestas dalyvauti tyrime.

Jei nuspręsite dalyvauti, Jūsų bus paprašyta pasirašyti Informuoto asmens sutikimo formą, kur bus pateikta informacijos, kokie duomenys bus renkami tyrimo metu. Surinkti duomenys nebus naudojami kitiems tikslams.

Jei susidomėjote, galite užsiregistruoti http://inlita.lt/kontaktai/ Noriu dalyvauti tyrime arba el. paštu info@inlita.lt. Mes atsakysime į visus klausimus ir nusiųsime Jus tyrėjams. Duomenys nebus naudojami jokiems kitiems tikslams.

Visi veiksmai bus atlikti laikantis vietiniuose įstatymuose numatytų procedūrų, medicininis ištyrimas bus atliktas nemokamai. Norėdami gauti daugiau informacijos, apsilankykite http://inlita.lt/tyrimo-dalyviams/

Šį tekstą patvirtino Vilniaus regioninis biomedicininių tyrimų etikos komitetas.

Menas kurti natūralų grožį

Atsipalaiduokite ir mėgaukitės

Plačiau apie mus