Pradžia Naujienos 2017/2018 metų grožio tendencijos: plaukų kirpimai, dažymai ir makiažas

2017/2018 metų grožio tendencijos: plaukų kirpimai, dažymai ir makiažas

2017.12.20

SUGIHARA plaukų stilistų ir makiažo meistrų komanda pristato naujausias grožio tendencijas! 

Plaukai – stilistė meistrė Svetlana (SUGIHARA filialas Senamiestyje)

Klientės plaukai buvo tamsinti, dažomi namuose, savarankiškai. Nors plaukų būklė gera, bet pagal veido tipą ir akių spalvą plaukų tonas buvo per tamsus. Klientė atrodė vyresnė, todėl nusręsta grįžti prie natūralios, šviesesnės plaukų spalvos.

Šviesinant plaukus naudota OLAPLEX sistema, kad apsaugoti galvos odą ir plaukų struktūrą nuo pažeidimų. Žvilgesiui suteikti naudoti KEMON Colore Brillante Apsaugantis ir žvilgesio suteikiantis šampūnas ir kaukė.

Makiažas – specialistė  Aleksandra  (SUGIHARA filialas Senamiestyje).

Kientei buvo parinktas klasikinis makiažo stilius, natūralūs žemės atspalviai. Akys paryškintos YOUNGBLOOD  mineraliniais akių vokų šešėliais.

Odos netobulumams užmaskuoti buvo naudojama IDUN Minerals dvispalvė maskuojamoji priemonė, kad oda atrodytų skaistesnė ir švytinti naudota subtilų švytėjimą suteikianti pudra Idun Minerals Tilda.

Lūpas spindesio bei putlumo suteikiama Luscious Lips lūpų blizgesiu.

Sveika ir spindinti oda visuomet madinga, bet ką daryti jei oda nėra tobula? Į pagalbą skuba švytėjimo suteikiančios priemonės, jų dėka galima išryškinti visas veido linijas. Šis būdas lėtai, bet užtikrintai išstumia iš tendencijų topų veido kontūravimą. Panaši situacija ir su antakiais. Platūs natūralūs antakiai visada bus madingi, bet nereikia skirti daug dėmesio jų tamsinimui. Rekomenduojamos švelnesnių atspalvių priemonės su šepetuku antakiams sušukuoti, tokio tipo kaip Idun Minerals antakių pieštukas.

Į madą vėl sugrižta blizgučiai, blizgios dulkės. Naudokite juos akiu makiažui ir lūpoms. Kad blizgučius klijuoti ant lūpų, užtepkite skystus matinius ilgai išliekančius lūpų dažus, tada pirštais paskirstikite blizgučius. Toks makiažas neliks nepastebėtas!

Tendencija – garbanos

Plaukai – stilistė meistrė Daina  (SUGIHARA filialas Senamiestyje)

Klientė buvo ilgais, nedažytais, liemenį siekiančiais plaukais, išsausėjusiais galais. Moteriai labai norėjosi drastiško pokyčio t.y. nusikirpti. Meistrė matė daug erdvės kūrybai ir norėjo iš paprastumo nukrypti į stiliaus paiešką. Taip pat  buvo svarbu išsaugoti natūralų grožį.

Buvo parinktas kirpimas, kuris pabrėžia plaukų apimtį. Plaukų galiukai buvo pašviesinti, tarsi būtų natūraliai nublukinti saulės. Paaugliškas klientės įvaizdis tapo gundančiai moterišku.

Visuomet madingi sveiki, išpuoselėti plaukai. Šį sezoną ypatingai madingos bangos ir garbanos: retro stiliaus garbanėlės šukuosenoms suteikia žaismingumo, lengvumo, paslaptingumo. Madingos ryškios spalvos, bet nepamirštama ir klasika – ji visuomet karaliauja.

Plaukai klientei buvo dažomi beamonijakiais dažais, O siekiant visiškai apsaugoti plaukus naudota OLAPLEX sistema. Rekomenduojama KEMON DISCIPLINA plaukų priežiūros priemonės.

 Makiažas – specialistė  Gintarė  (SUGIHARA filialas Senamiestyje)

Bendra makiažo tendencijų vizija 2017/2018 m. rudeniui/žiemai  tampa vis aiškesnė. Makiaže sugrįžta vienas išryškintas akcentas veido makiaže pvz. akys ar lūpos. Vyrauja tamsios, aukso, žemės spalvos. Klientei buvo parinktas ryškesnis makiažas, kai akcentuojamos akys – jos labiau paryškintos.

Lūpoms buvo parinkta natūrali spalva ir blizgis suteikiantis žaismingumo.

Tačiau joks makiažas neatrodys gražiai, jei oda nebus lygi! Tad nepamirškime šiuo metu laiku rūpintis savo veido oda, ja drėkinti ir apsaugoti. Juk graži oda, tai sveika oda!

Tendencija – plaukų žvilgesys ir tvirtumas išsaugomas naudojant modernias plaukų SPA procedūras

Plaukai – stilistė meistrė Svetlana (SUGIHARA filialas Senamiestyje)

Klientės plaukai ilgą laiką buvo šviesinami, spalva netolygi. Dėl nuolatinio plaukų balinimo buvo prarastas plaukų blizgesys, sveika išvaizda, o plaukų galiukai tapo labai trapūs, išsausėję.

Klientė pageidavo išsaugoti šviesią plaukų spalvą, suteikti gražų atspalvį, tačiau maksmaliai pagerinti jų būklę, atstatyti pažeistus plaukus. Renkantis spalvą taip pat atsižvelgta į šviesią klientės akių ir odos spalvą.

Specialistė plaukų pokyčio metu pagal klientės nusiskundimus parinko tinkamiausią iš turimų plaukų SPA procedūrų. Plaukų dažymas atliktas naudojant OLAPLEX plaukų dažymo priedą, kuris stiprina ir atkuria pažeistus plaukus iš vidaus. Akivaizdus rezultatas – sveikesni, stipresni, glotnesni ir blizgantys plaukai.

Kirpimas parinktas pagal klientės menišką ir linksmą būdą.  Stilingi kirpčiukai ir Bob kirpimas pabrėžė charizmatišką jos būda. Kirpčiukais pabrėžtas klientės megstamas aksesuaras – akinius, kurie jai taip tinka!

Makiažas – vizažistė Beatričė  (SUGIHARA filialas Senamiestyje)

Klientei atliktas žiemos makiažas, kuris yra tinkamas ir dienai, ir vakarui. Dažnai akinius nešiojančių žmonių akys vizualiai atrodo mažesnės, tad stengtasi jas išryškinti, pabrėžti.

Antakiai paryškinti laikantis naujausių tendencijų – kuomet arčiausiai nosies esantis antakio dalis švelniai ir laipsniškai tamsėja link pabaigos – taip veidui suteikiamas lengvumas, jaunatviškumas.

Lūpoms parinkta ryškesnė koralų spalva, kuri puikia dera prie šviesintų klientės plaukų.

Tendencija – plaukų kirpimas ir dažymas – natūraliems bruožams paryškinti

Plaukai – meistrė Jolita (SUGIHARA filialas Senamiestyje)

1. Renata. Klientės plaukai buvo ploni, pilki ir besiriebalauojantys, prigludę prie galvos. Renata buvo neryški ir sau nepatiko. Stilistė Jolita nusprendė pašviesinti plaukus, pasausini juos balinančia pasta ir užtuonuoti lengvais KEUNE plaukų dažais. Plaukai tapo lengviau valdomi ir ne taip besiriebaluojantys.

Stilistė plaukų kirpimu siekė išryškinti tobulą klientės ovalo formos veidą – plaukai buvo stipriai iškarpyti  ir sukelti į viršų, atveriant klientės kaktą. Siekiant geriausių rezultatų naudotos KEMON Actyva Disciplina  priemonės, kurių sudėtyje yra šilko. Tai suteikė plaukams lankstumo, švelnumo ir žvilgesio. Madingi lengvai glamžyti ar pakedenti plaukai, kurios galima sušukuoti ir tvarkingai. Formavimui naudota KEMON Hair Manya Matiškumo suteikianti formuojamoji plaukų pasta.

Trumpų plaukų šukuosenos atveria kaklą, kaktą, ausis ir puikiai išryškina gražius veido bruožus. Trumpi plaukai seniai karaliauja moterų tarpe – tai patogu, stilinga ir elegantiška. Juk net ir labai trumpi plaukai turi kelis sušukavimo būdus.

Makiažas – specialistė  Gintarė  (SUGIHARA filialas Senamiestyje)

Svarbiausias makiažo akcentas – lygi oda. Akių makiažui buvo parinktos žemės spalvos. Jos šį sezoną ypač madingos. Išryškinti akis išoriniuose kampučiuose buvo pasirinktos tamsios spalvos, kurios perėjo į bordo ir galiausiai iššviesėjo. Projekto dalyvei parinkta ryški lūpų dažų spalva. Dalis makiažo specialistų siūlo lūpas dažyti itin tvarkingai, brėžiant idealų kontūrą. Kiti – net ir tamsiai dažant lūpas kontūrą išsklaidyti, tarsi dažai būtų užtepti tik pirštais. Šį kartą pasirinktas idealus kontūras.

2. Kristinos plaukai – itin geros struktūros, stiprūs, dauguma žili, tačiau lankstūs ir žvilgantys. Buvo parinktas dažymas KEUNE plaukų dažais, paryškintas žvilgesys ir spalva.  Tamsūs trumpų plaukų dažymai puikiai įrėmina ir paryškina veido bruožus. Plaukų plovimui naudotos KEMON Actyva Colore Brilliante priemonės, šukuosena standinta ir tvirtinta KEMON Hair Manya neaerozoliniu itin stiprios fiksacijos plaukų laku.

Kristina yra aukšta ir tuo džiaugiasi, tad be baimės nusižengta visoms taisyklėms – buvo pakelta ir išlyginta viršutinė šukuosenos dalis. Ji tapo kontrastinga ir dar labiau griežta.

Makiažas – specialistė  Gintarė  (SUGIHARA filialas Senamiestyje)

Kristinai buvo atliktas kiek griežtesnis makiažas, atspindintis jos griežtą charakterį. Gyva, lygi, skaisti, pusiau matinė, vos pastebimai pakontūruota, pagyvinta lašeliu skaistalų, tarsi nieko nebūtumėte užsitepusi – toks šio rudens įvaizdis. Burgundiškas arba bordo atspalvis užvaldo kaip ir rožinė. Tačiau kalbant apie šį atspalvį, verta įsidėmėti, kad juo dažysime tik lūpas. Klientei buvo parinkta griežtesnė spalva. Tamsiausias bordo atspalvis tiks vakarui, o kiek šviesesnis ar net sumaišytas su kita spalva – dienai.

Tendencija – trumpi plaukų kirpimai

Plaukai – meistrė Marina (SUGIHARA filialas Senamiestyje)

Klientės plaukai buvo silpni ir sausi, norėjosi atstatyti jų grožį – juk stiprūs ir sveiki plaukai visuomet madingiausi! Nebijančioms pokyčių, kokia ir buvo mūsų klientė, šį sezoną mados tendencijos siūlo rinktis trumpų plaukų šukuosenas – jos ne tik paryškina veido bruožus, bet ir sukuria skirtingus įvaizdžius priklausomai nuo to, kaip yra formuojamos. Tokių šukuosenų kasdienė priežiūra yra paparasta ir nereikalauja ypatingo dėmesio.

Norint pabrėžti plaukų spalvos sodrumą, plaukų šaknys nudažytos tamsesne spalva, o siekiant vizualiai padidinti plaukų apimtį naudojami dviejų atspalvių plaukų dažai. Plaukų stilistė atliko plaukus atkuriančią ir stiprinančią OLAPLEX procedūrą bei palepino KEMON sodria maitinančia plaukų kauke.

Makiažas – specialistė  Gintarė  (SUGIHARA filialas Senamiestyje)

Kiekvieno makiažo svarbiausia detalė turėtų būti sveika, lygi oda. Joks makiažas neatrodys gražiai, jei oda turės problemų. Rudenį makiažo atlikimui renkamės tas spalvas, kurios vyrauja gamtoje – pilki, rudi, tamsūs atspalviai, taip pat auksinė, raudona, bordo spalvos. Šiai projekto dalyviai buvo parinktas ryškesnis makiažas. Kaip ji pati sakė, jei keistis – tai pokyčiai turi būti akivaizdūs! Lūpoms buvo parinktas šiltas rožinis atspalvis. Klientė makiažą naudoja retai, todėl rezultatu ji labai džiaugėsi.

Tendencija – tarp komforto ir mados

Plaukai – stilistė meistrė Aušrinė (SUGIHARA SPA centras „Akropolyje“)

Paskutiniu metu mados top’uose karaliaujančios trumpų plaukų šukuosenos – tarp komforto ir tendencijos. Itin madingi aiškių, griežtų geometrinių formų kirpimai. Karaliauja trumpi, kaklą atveriantys, griežti bob, pixie ir kt. kirpimai.  Klientei buvo parinktas patogus ir modernus bob kirpimas.

Plaukų dažymą stilistė Aušrinė parinko taip pat atsižvelgiant į paskutinias tendencijas. O čia karaliauja ryškios spalvos! Nors ryškios plaukų spalvos dar gali atrodyti jaunatviško maišto išraiška, tačiau tendencijos siūlo į tai pažvelgti naujai. Taip pat ryškėja tendencija derinti natūralias, žemės spalvas su splavingesniais, ryškesniais elementais.

Klientei pagrindine spalva parinkta ruda, žemiška spalva, apatinėje pakaušio dalyje ir smilkinių zonose tamsesnė, kad paryškinti kirpimo formą, o viršugalvyje pašviesinta dalis plaukų ir atliktas vaivorykštinis dažymas. Klientės pageidavimu parinktos ne pačios ryškiausios, šiek tiek prigesintos spalvos.

Makiažas – vizažistė Airida  (SUGIHARA SPA centras „Akropolyje“)

2017-2018 m. rudens ir žiemos makiažo tendencijos pasižymi individualumu ir ne iki galo ištobulintu įvaizdžiu, tai toks makiažas, kuris nereikalauja daug preciziškumo, tačiau turi akcentą, pvz., ryškios lūpos arba akys. Taikant tendencijas ir kuriant makiažą, moterys turi prisiminti esminius dalykus, į ką reikėtų atkreipti dėmesį renkantis makiažo priemones.

Didžiausias dėmesys turėtų būti skiriamas priemonių sudėčiai. Kiekvienos dienos makiažui tinkamiausia yra mineralinė kosmetika. Ši kosmetika gaminama iš gamtinių mineralų, kurie išgaunami iš žemės gelmių, ji draugiška odai – neapsunkina odos, nekemša porų, sukuria skaistumo efektą. Jeigu neturite pakankamai žinių, kaip pasirinkti sau tinkamiausią, saugią kosmetiką ir odos priežiūros priemones, pagalbos ir sprendimo ieškokite pas savo srities profesionalus, kurie suformuos odos priežiūros sistemą bei parinks kosmetikos priemones. Ir žinoma, turime nepamiršti sezono, jam būdingų makiažo tendencijų, jeigu norime būti stilingos!

Mūsų klientei buvo atliktas makiažas su mineraline kosmetika “Youngblood” pagal šaltojo sezono tendencijas – skaisti oda, natūralūs antakiai ir drąsios lūpos! Atsiminkite  svarbiausią taisyklę – makiažas neturi užgožti asmenybės, jis turi pabrėžti prigimtinį grožį  bei atskleisti žavesį!

Tendencija – šaltų atspalvių plaukų dažymai

Plaukai – meistrė Marina (SUGIHARA filialas Senamiestyje)

Klientės plaukų spalva buvo labai netolygi – patys plaukai buvo labai šviesūs, o šaknys ataugusios, tad matoma ne tik natūrali plaukų spalva, bet ir prieš tai dažytų šaknų geltonas atspalvis. Dėl nuolatinio plaukų šviesinimo plaukai buvo pažeisti ir išsausėję.

Klientė pageidavo patamsinti plaukų šaknis, kad plaukų priežiūra būtų paprastesnė ir be vargo pavyktų atsiauginti savo natūralios spalvos plaukus jų nepažeidžiant ir išsaugant juos sveikus ir gražius. Taip pat buvo siekis panaikinti geltoną plaukų atspalvį.

Šio sezono plaukų dažymo tendencijos – šaltų atspalvių šviesūs plaukai, tad klientės ir stilistės norai puikiai sutapo ir atitiko populiariausias šių dienų madas!

Makiažas – specialistė  Gintarė  (SUGIHARA filialas Senamiestyje)

Kiekvienas sezonas su savimi atneša naujų vėjų ne tik mados, bet ir makiažo pasaulyje. Rudenį karaliauja žemės spalvos gamtoje, todėl ir makiaže buvo parinkti natūralūs atspalviai. Lūpoms, kaip ryškesniam akcentui, buvo parinkta sodresnė spalva. Nepamirškite, kad orai vėsta, ir reikia saugoti savo lūpas, todėl po ranka turėkite kokybišką lūpų balzamą ar tiesiog mėgiamą lūpų blizgesį, kuris apsaugos lūpas nuo išsausėjimo. Tad ir mūsų klientei buvo naudojamas lūpų blizgesys.

Tendencijos jaunuoliams – sportinis kirpimas derinant su modernia klasika 

Plaukai – stilistė meistrė Daina  (SUGIHARA filialas Senamiestyje)

  1. Vygandas. Moderni  klasika, puikiai tinkanti turint tankius plaukus. Šonuose plaukai patrumpinti – tai palengvina plaukų priežiūrą, yra patogu ir praktišką gerai atrodyti kiekvieną dieną. Tinka tiek ofiso darbe dirbantiems, tiek ir kūrybiniams darbuotojams. Plaukų sušukavimui palengvinti  naudota Kemon Disciplina šampūnas.

2. Dovydas – moderni klasika. Tinka ir prie oficialios išvaizdos. Naudota Kemon P factor šampūnas, šukuosena formipta Kemon Hair Manya Matte Full (matiškumo suteikianti formuojamoji plaukų pasta).

3. Rasius  – sportinis kirpimas. Patogus ir nereikalaujantis papildomo laiko plaukų formavimui. Naudotas Philip Martins 24h šampūnas, tinkantis kasdienai. Plaukai formuoti Kemon Helmet plaukų geliu.

 4. Tautvydas –  modernus trumpas sportinis kirpimas. Žaismingumui suteikti – plaukų viršugalvis padažytas sruogelėmis. Naudotas Kemon Bellessere šampūnas, plaukai formuoti Kemon šlapiu laku.

Tendencija – gamtos, žemės ir kt. natūralios spalvos

Plaukai – stilistė meistrė Aušrinė (SUGIHARA SPA centras „Akropolyje“)

Klientė daug metų plaukus dažėsi namuose su įprastose parduotuvėse randamais augaliniais dažais.  Per visą plaukų ilgį plaukų spalvos skyrėsi – nuo natūralių iki rudų ir juodų su žalsvu atspalviu plaukų. Norint pagyvinti esamą plaukų šukuoseną plaukus buvo nuspręsta pašviesinti ir suteikti jiems gražią formą.

Norint plaukus pašviesinti pora tonų, buvo atliktas spalvos nuplovimas ir blukinta agresyvesniais dažais. Kad nepažeisti plaukų struktūros ir išsaugoti žvilgesį visų procedūrų metu naudota OLAPLEX.

Šį sezoną tendencijų kūrėjus įkvėpė kur kas daugiau gamtos elementų. Plaukų kolorituose nugulė žemės, smėlio, jūros ir kitos natūralios spalvos.

Pagrindine spalva pasirinkta šokoladinė spalva, kuri veidą pagyvina ir suteikia skaistumo. Taip pat įvesta keletą šviesesnės spalvos sruogelių, kad suteiktų žvilgesio ir dinamikos plaukuose. Atkreipiant dėmesį į paskutines mados tendencijas: plaukų ilgis trumpėja, kirpimai dinamiški, todėl klientei patrumpinti ir iškarpyti plaukai, kad suteiktų naujos energijos, jaunatviško, veržlumo ir lengvumo.

Makiažas – vizažistė Airida (SUGIHARA SPA centras „Akropolyje“)

Keičiantis sezonui, keičiasi ir makiažo tendencijos bei spalvos. Rudens sezone aktualiausia tendencija yra sveika ir lygi oda, vyrauja natūralūs atspalviai, todėl mūsų klientei buvo atliktas gaivus, natūralaus spalvinio tipo dieninis makiažas.

Rudens topas yra veido odos švytėjimas! Skaistus veidas, natūralios spalvos lūpos bei žemės spalvų šešėliai, suteikia madingą įvaizdį ir pabrėžia prigimtinį moters grožį.

Norint suteikti veidui jaunystės efektą, nubraukti nuovargio žymes, reikia pasirinkti lengvos tekstūros makiažo pagrindą ir nepamiršti persikinio atspalvio skaistalų. Didelis dėmesys turėtų būti skiriamas antakių koregavimui, tinkamos formos suteikimui ir spalvos pasirinkimui. Antakiai įrėmina veidą, suteikia užbaigtumo efektą, pabrėžia jūsų individualumą. Šio sezono tendencijos pataria vengti tamsių, juodos spalvos antakių. Antakiai turėtų būti vešlesni, tinkantys prie jūsų plaukų bei veido spalvos, patartina rinktis rudus atspalvius, kurie atrodo natūraliai.

Tendencija – švelnaus ir griežto dermė

Plaukai – stilistė meistrė Svetlana (SUGIHARA filialas Senamiestyje)

Klientės plaukai buvo labai išsausėję ir linkę pūstis. Plaukų spalva buvo netolygi  – tamsios šaknys, sruogomis šviesinti galai. Taip pat plaukuose buvo labai daug geltono pigmento. Kirpėjos tikslas buvo suvenodinti plaukų spalvą, kad nebūtų tokio ryškaus skirtumo tarp šaknų ir galiukų spalvos. Atsizvelgiant į klientės odos ir akių spalvas, kirpėja parinko šaltą perlo atspalvį, kuris yra šių metų rudens/žiemos kolekcijos topas!
Taip pat  buvo atlikta plaukų kaukių terapija su itališka kosmetika – KEMON Colore Brillante apsaugančia ir žvilgesio suteikiačia kauke dažytiems plaukams.
Kirpimas buvo parinktas atsižvelgiant į veido bruožus ir galvos formą. Šio sezono topas – lengvai krentantys plaukai viršugalvyje ir griežtos linijos apatinėje zonoje. Toks kirpimas ir buvo atliktas klientei.

Makiažas – vizažistė Beatričė (SUGIHARA filialas Senamiestyje)

Kuomet gamtoje karaliauja ryškios ir sodrios spalvos, makiažo tendencijose pastebimos natūralios švelnios spalvos, nepamirštant ryškesnių, sodresnių akcentų.

Pagrindine puošmena tampa graži sveika oda. Skaistalai rekomenduojami švelnių atspalvių – persikinės, koralų, švelnios rožinės spalvų. Dieniniam makiažui naudojamos ir panašios salvos lūpų priemonės – blizgiai ar lūpų dažai.

Akių makiaže taip pat dominuoja natūralios žemės, aukso ir kt. šiltų atspalvių spalvos. Ypatingas dėmesys antakiams – tvarkingi, taisyklingos formos antakiai gražiai įrėmina veidą ir suteikia išbaigtumo įspūdį.

Menas kurti natūralų grožį

Atsipalaiduokite ir mėgaukitės

Plačiau apie mus#