THERME kūno šveitiklis CLEOPATRA’S SECRET, 250 ml

22.50

Šveitiklis pašalina negyvąsias odos ląsteles, valo giliausius odos sluoksnius. Su medaus, alijošiaus ekstraktais, lavos akmens mikro dalelėmis.

„Therme Cleopatra’s Secret“ kūno šveitiklis pasižymi švelnia, geline konsistencija. Išskirtiniai odą šveičiantys ingredientai pašalina negyvąsias odos ląsteles ir išvalo giliausius odos sluoksnius. Šveitiklis yra švelnaus gėlių, saldoko apelsinų, persikų bei medaus aromato.

Egipto šalies istorija − turtinga. Senovėje Egiptas Nilo deltoje buvo galios centas. Viena žymiausių Vidurio Rytų asmenybių − Kleopatra VII buvo garbinama dėl savo išskirtinio grožio, puoselėjamo grožio ritualais. Viena svarbiausių jos grožio paslapčių − maudymasis vonioje su medumi, pienu ir alijošiumi bei miegas su aukso kauke. „Therme Cleopatra’s Secret“ kūno šveitiklis taip pat papildytas medaus, alijošiaus ekstraktais bei lavos akmens mikro dalelėmis.

Kūno šveitiklis − ideali priemonė švariai ir šilkinei odai pasiekti. Naudokite prieš kūną drėkinančias, maitinančias priemones ar savaiminio įdegio priemones.

Sudėtyje nėra SLS, SLES, dažiklių, parabenų ir mineralinių aliejų.

Tepti ant sausos odos ir masažuoti sukamaisiais judesiais. Nuplauti vandeniu.