THERME Hammam Juodojo purvo kūno šveitiklis, 250ml

14.50

Hammam – ypatinga Artimųjų Rytų maudymosi garinėje pirtyje ceremonija, kurios metu naudojami kvapieji aliejai bei atliekami paslaptingi tradiciniai ritualai atpalaiduoja kūną, ramina bei harmonizuoja mintis. Hammam linijos produktai sukurti remiantis Hammam pirties tradicijomis. Jų sudėtyje esantis alyvuogių aliejus drėkina, minkština odą, o nuo senų laikų naudojamas kedrų ekstraktas žinomas kaip pasitikėjimą savimi savimi stiprinanti, psichologinę būklę gerinanti priemonė. Aliejų ir rytietiškų žolelių aromatas leis Jums pasijusti tarsi tradicinėje Hammam ceremonijoje.
Juodasis lavos purvas (dar vadinamas Rassoul arba Ghassoul), randamas Maroke, šiltuose ir derlinguose Atlaso kalnų slėniuose, dėka turtingos mineralais sudėties, dar viduramžiais Arabijoje buvo naudojamas kūnui ir plaukams prižiūrėti. THERME Hammam juodojo purvo šveitiklis sukurtas remiantis Hammam pirties tradicijomis – juodasis purvas šveičia odą ir maitina ją dėka sudėtyje esančių natūralių, grynų žemės kilmės mineralų. Ši procedūra ne tik giliai valo, bet ir atpalaiduoja odą, gerina jos kraujotaką.
Veikliosios medžiagos: Juodasis lavos purvas, alyvuogių aliejus.
Naudojimas: Sukamaisiais judesiai įtrinkite šveitikliu sausą odą. Tuomet sudrėkinkite, šveiskite ir masažuokite drėgną odą, nuskalaukite ir mėgaukitės šilkinės bei sudrėkintos odos pojūčiu.
THERME produktai yra draugiški odai – bemuiliai, neutralaus pH, be parabenų ir mineralinių aliejų.